dawniej było edytuj post pod każdym postem cały czas. teraz jak napiszesz post jest podpis edytuj post przez 2 dni chyba a potem znika - zobacz. Tak samo nie możesz juz zmienić tytułu
[quote name='yoko100']przyszlo 15o zl za 3 miesiace od coronaaj dziekuje:*:*:[/QUOTE]
ale jak ja mam to zrobić, teraz nie ma tak jak wczesniej- pomóżcie- mam problemy z bazarkiem
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181027-Bazarek-na-dobry-humor-dla-maleA-kich-pieskA-w-do-20-III-2010?p=14220866#post14220866[/url][B]
tutaj jest link do bazarku dla piesków
Jutro skończę, Dogo mi prawie nie chodzi- nie ma szans wgrać zdjęć
[/B]