Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. oj zaniedbałam moją galerię- poprawię się
  2. oj zaniedbałam moją galerir- poprawię się
  3. oj zaniedbałam moją galerir- poprawię się
  4. i nadal cisza
  5. co do uspienia to są różne przypadki- trzeba jak najszybciej zdjęcie
  6. napisze do znajomej- moze by zrobiła
  7. trzymam kciuki za zdrowie Asiorka i domek suni
  8. dawniej było edytuj post pod każdym postem cały czas. teraz jak napiszesz post jest podpis edytuj post przez 2 dni chyba a potem znika - zobacz. Tak samo nie możesz juz zmienić tytułu
  9. [quote name='yoko100']przyszlo 15o zl za 3 miesiace od coronaaj dziekuje:*:*:[/QUOTE] ale jak ja mam to zrobić, teraz nie ma tak jak wczesniej- pomóżcie- mam problemy z bazarkiem
  10. [COLOR=red]zapraszam na bazarek dla tych psiaków[/COLOR] [COLOR=#ff0000]link post 413[/COLOR]
  11. najwazniejsze Agatko że juz bezpieczna
  12. nikt się nie odzywa
  13. na wiosne będzie lepiej
  14. podnoszę psinkę
  15. ja postaram sie przelać w tym tygodniu
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181027-Bazarek-na-dobry-humor-dla-maleA-kich-pieskA-w-do-20-III-2010?p=14220866#post14220866[/url][B] tutaj jest link do bazarku dla piesków Jutro skończę, Dogo mi prawie nie chodzi- nie ma szans wgrać zdjęć [/B]
  17. dobrze ze już bezpieczna
×
×
  • Create New...