Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. napisałam do teścia Kasi to sie nawet nie odezwali
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/117540-Czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-i-na-kogo-warto-uwaA-aAE[/URL] oto wątek biedna sunia
  3. oj ,smutny , smutny.gdyby mu można było zrobic strzyzenie byłby innym pieskiem. O domek byłoby łatwiej
  4. jak będzie zimno to kubraczek i już . Moja mała tez po wizycie
  5. jakie super te zdjęcia- jak ona go przytaszczyła. Silna dziewczyna
  6. a nie może ją u siebie zostawić a poprosic tylko rodziców aby sie nia opiekowali w czasie urlopów
  7. a nie może ją u siebie zostawić a poprosic tylko rodziców aby sie nia opiekowali w czasie urlopów
  8. jak będzie wiadomo gdzie sa ogłoszenia to zaczne robić
  9. zrobiłam gumtree krakusik ogłoszenia krakow OLX ale okazja grosik24 eoferty ale czekam na aktywację
  10. popieram WAs- zabrac Basie to najlepszy pomysł- domek na pewno znajdzie
  11. po południu zrobie inne ogłoszenia , Allegro tez mogę ale nie takie jak Asior. Może ktos mi napisze super tekst
  12. dziękuję , teraz mi się pokazało
  13. no i paneł użytkownika i jak tam kliknę powinna byc między innymi sygnatura a tego nie mam
  14. no własnie tej sygnatury nie mogę znaleźć- przecież tyle razy wklejałam
  15. pomózcie- zapomniałam jak sie wkleja banerek- a chciałam Sedzika wkleić
  16. porobie trochę ogłoszeń
  17. jak najszybciej trzeba jej zacząć robić
  18. może by zmienić tytuł z prośbą o pomoc
  19. czekamy aż odezwą się dziewczyny
  20. znając Ciebie nie chciałabym dostac takiej odpowiedzi
  21. [quote name='wtatara']i jeszcze do cholery kłamał że go znalazł na Okęciu- szkoda że nie w samolocie[/QUOTE] ...............................
×
×
  • Create New...