Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Pakuś wczoraj poleciał do Stanów. Mam zdjęcia z komórki z lotniska, tylko wstawić. cały czas myslę jak doleciał. Bardzo się dziwnie czuję po jego odlocie.
  2. nie , nie zapomnieli- na Groszka czeka gdzieś jego człowiek
  3. Teraz jestem znów szczęśliwa kochana chociaż Cię poznałam osobiście bardzo mi przypadłaś do serca
  4. niedługo 16...............................nie mogę przestać o tym myśleć
  5. czesto do Was zaglądam,choc nie piszę. Otworzyłam teraz Dogo i zobaczyłam ten tytuł,zamurowało mnie. Pierwszy dzień wiosny, myslę wejdę , może jakies pieski znalazły domki a tutaj taki tytuł. Fusse ukochaj ją mocno, weź na rączki i pokaz jej tę budzącą się wiosnę. Pieski nie potrafia mówić, one machają do nas ogonkami, cieszą i tak wyrażaja swoją do nas wdzięczność.Gdyby mówiły Tunia powiedziała by Ci że bardzo Cie kocha, że dzieki Tobie ma domek. Wiem jak Ci ciężko, popłakałam się , ale pamiętaj że ona mimo cierpienia wie ze Ty , ten domek to jej szczęście
  6. Groniu do Ciebie tez sie usmiechnie szczęscie
  7. Basia musi miec super domek
  8. taki był Kapselek ale szczęsliwie znalazł domek i Ty maluszku znajdziesz
  9. pies z chora trzustką na pewno nie moze jeść nic tłustego. Na poczatku dawałam tylko gotowane mięsko i marchewke. Wode z mięsa zmieniałam ze 3 razy. Teraz jak jest dobrze dostaje chude mięso z marchewką, dobre puszki i raz na jakis czas sucha karmę. Niestety nie dostaje żadnych kości.
  10. coś jak powstał dla maluchów bazarek zrobiło sie cicho a Kumiko miała takie dobre chęci
×
×
  • Create New...