nawet z tych zdjęć widac że to fajny psiak, ja mam w tej chwili pieska w DT .
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186014-Bajeczka-z-krakowskiego-schronu-szuka-DS-i-prosi-o-ogłoszenia-i-banerek[/URL]
proszę zaglądnijcie do niego
własnie wróciliśmy z działki. była 7 godzin, zmęczona ale wybiegana.Myslałam ze będzie bardziej niszczyć. Jak sie wybiega to jest potem Ok.
Jutro załatwie w schronie i szukam dalej domku.
niestety domki nie wypaliły. Ostatni wydawał sie sensowny ale jak usłyszałam że poprzedni pies dość przeszedł zanim 4 koty go zaakceptowały więc stwierdziłam ze nie mogę Bajki narazac na taki stres.
[B]Mam rację?[/B]