Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. weźmę szczeniaka. Musi to byc mały piesek, któremu znajdę dom. ja mam 47 m i 2 swoje psy
  2. [quote name='mag.da']wtatara, dostałam wiadomość - mogę jedynie przelać parę groszy. Proszę o nr konta.[/QUOTE] bardzo dziękuję w imieniu tych bidul
  3. super A ja siedzę i ślę wiadomości. Jak wyjadę to tam bezprzewodowy prqwie nie działa
  4. Allegro śliczne. Obecnie nowych zdjęć maluchów nie macie? Ile one mają tygodni?
  5. a te szczeniaki to jakie już duże? A co z nich wyrośnie to nie wiadomo pewnie daj link do tych ogłoszeń jak zrobisz
  6. proszę decydujcie sane A co ze szczeniaczkami? Pixi i jej przyjaciółka mają domki? A może w jednym wyróżnionym Allegro dać więcej piesków- przecież można wkleić tam 5 zdjęć.Chyba byłoby to niezłe
  7. [quote name='mikoada']dla jednego psiaka 12 zł[/QUOTE] podaj konto przeleję Ci 50 zł na ogłoszenia i proszę rób ogłoszenia. Może jakieś pakieciki zamów, zresztą decyduj. Pieniążki będziesz miec w poniedziałek , ale szkoda czasu , więc proszę zaczynaj jak najwcześniej. Ja jutro wyjeżżam , wracam w sobotę , więc w niedzielę przeleję
  8. [quote name='mikoada']Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu pszczyńskich psiaków. Przydałoby się dla każdego wyróżnione allegro, ale to niestety koszta :( ja zrobiłam wyróżnione allegro Rudolfowi i zwykłe kilku psom, bardzo proszę pomóżcie...[/QUOTE] ile wyróżnione Allegro
  9. [quote name='mikoada']hmmmmmm czyżby się coś szykowało Pani Wando :) nie zapeszamy...miałam na myśli pomoc koleżanki a u mnie tak jak mówiłam szukam coś małego, jaka ta biała duża-czy coś o niej wiadomo? ja ich nie widzę, tak z daleka trudno mi.....
  10. a wsród tych są jakies małe suczki. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/398/f8ae084f380b47b8med.jpg[/IMG][/URL] A ta biała z 1 strony ma watek
  11. dobra ale to musisz tak planowac literki aby sie nie powtarzać i tracic czasu. Ale to chyba ten wątek głowny wszystkich piesków i bedzie wiadomo
  12. siąde w nocy i troche pomogę. Tylko jaką literkę aby się nie powtarzac
  13. zmieńcie tytuł że dom tymczasowy na cito
  14. trzeba mieć nadzieję-ja zakładałam wątek gdzie była mama i 7 szczeniaków. znalazł sie DT a teraz wszystkie łacznie z mamą mamy DS
  15. ale przeciez on łagodny
  16. jeśli nie mogę ich zabrac w jaki sposób mogę pomóc
  17. [quote name='t_kasiek'][IMG]http://poczta.interia.pl/html/getattach,mid,4_0Pruio,fid,1,mpid,2,uid,f2a395e6ea87581b?f=34454_1528142329067_1399955762_2294835_5293695_n.jpg[/IMG] [IMG]http://poczta.interia.pl/html/getattach,mid,2_0s8y2F,fid,1,mpid,2,uid,f2a395e6ea87581b?f=34454_1528142289066_1399955762_2294834_2519098_n.jpg[/IMG][/QUOTE] zdjęć nie widać
×
×
  • Create New...