Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='olga7']Po dlugiej rozmowie tel.z Klauduś mam już pojęcie o sytuacji Malyszków .Jednak nie wygląda na to ,że ten Malyszek zostal zabrany do domu przez syna tej kobiety /schorowana,ok.80 let.a syn pije/.Ogolnie rodzina b.nieciekawa spol.i psy wcale tam nie mialy latwego życia-a wręcz przeciwnie.Ktoś twierdzi,że syn zabral psa do domu,ale to raczej nieprawda,bo pies biega ponoć po calym miasteczku nadal.Raczej nie karmią go też-jak to w takim środowisku meneli.Najlepszym wyjsciem będzie szukanie obu tym psom nowych domów ,bo sunia jest b.zaszczuta w schronie i kto wie ,jak tam dlugo pożyje.:shake: To takie drobne,nieduże pieski -a z ulicy czy schronu nie znajdą predko domu.:shake:[B] Potrzebny tym Malyszkom pilnie niedrogi dt -najlepiej bardziej domowy.[/B] [/QUOTE] to co zmieniamy tytuł ,rozsyłamy wątek
  2. Pysioo dzięki- aktywowałam
  3. [quote name='Dzika_Figa']Czekamy i trzymam kciuki. Na wszelki wypadek plakatu nie wklejam, żeby nie zapeszać.[/QUOTE] lepiej wklej prosze- może to przyniesie szczęście
  4. [quote name='kopciuszek']To dobra rada ode mnie : WEŹCIE SIĘ CIOTKI DO ROBOTY, A NIE SIEJCIE FERMENT ....[/QUOTE]fermentu tu nikt nie sieje,a pomagać pieskom nieraz pewnie sie wiecej pomaga niż te które właśnie siedza na Dogo i tylko szukają aby kogos skrytykowac
  5. ma być ołoszenie w krakowskiej i dzienniku-może to cos da każdy głos telefonu to nadzieja i na tym się kończy
  6. witam- jestem na wątku .Piekny ten psiak
  7. [quote name='kopciuszek']Mam nadzieję, że sunia się znajdzie ... monitoruje ktoś schronisko ??[/QUOTE] oprócz tego że było zgłoszone koleżanka osobiście dzisiaj była. Niestety nie ma jej, telefonów też nie ma .CISZA
  8. [quote name='fizia']a od tego czasu nie ma żadnych sygnałów, że była widziana? Kurcze, może faktycznie wróciła do swojego starego domu? Jutro już powinnam mieć nowy tusz w drukarce, to postaram się przykleić trochę ogłoszeń, tylko wydaje mi się, że chyba najlepiej właśnie w tych okolicach, gdzie zaginęła Dodałam Ją tutaj [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/187/name/psy-krakow-okolice-ul-saskiej-lipskiej-zaginela-niewielka-ciemna-sunia.html[/url][/QUOTE] fizia tamte okolice obklejone, w sklepach ulotki dzięki za ogłoszenie
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191584-Dwa-Ma%C5%82ysze-w-pilnej-potrzebie!Jeden-w-Mys%C5%82owicach-drugi-pod-kamienic%C4%85-koczuje[/url]! Małysze w potrzebie
  10. Olga zobaczyła mojego męża i zwiała . Kolazanka teraz jest w schronie i jej szuka , choć było zgłoszone
  11. a gdyby vanilek miał domek, to nie mozna by było ja dac do Ulki- moze warto nad tym pomysleć
  12. jejku tak sie cieszę. A mojej Misi nadal nie ma. Niestety nikt mi nie chce z Krakowa pomóc w plakatowaniu- ja i moja koleżanka rozklejamy.
  13. pomogę wieczorkiem
  14. ja nie..................
  15. no nareszcie watek rusza
  16. cieszę się ze jest mu dobrze, a domek znajdziemy
  17. w niedzielę zrobię szybki bazarek
  18. postaram się
  19. ja tez trzymam
  20. witam na watku slicznych maluchów
  21. a może zacząć zbierac pieniążki na DT płatny [B]a zacznijcie od zapraszania jak najwięcej osób na Dogo[/B]
×
×
  • Create New...