domek sprawdziłam , Pani podpisała umowę adopcyjną. Próbowałam ja jeszcze namówić . Do dzisiaj miała sie odezwać, jednak cisza.
Alu ale to inaczej jak wiesz ze Ci odmówia i od razu kombinujesz a ja nie wiedziałam ze tam jest taka sytuacja. Teraz to zaraz by sie domysliła. Jestem zła, zrezygnowana, szlak mie trafia.