Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='coronaaj']Trzeba reklamowac watek i wiecej ciotek sciagnac...[/QUOTE] Alu sama wszystkiego nie ogarnę, wzięłam się za ogłoszenia. jest chyba z 20 ogłoszeń juz ale na razie cisza
  2. dziewczyny a nie mozna spróbowac transportu łączonego.
  3. [quote name='fizia']Z tego, co pamietam, był odrobaczany przed tym festynem w Częstochowie - nie pamietam czy to było 10 października[/QUOTE] ale pamietasz daty Ja pamietałam ze przed festynem
  4. [quote name='ULKA12']Czy Vanilek był odrobaczony, jeśli tak to kiedy, nie trzeba tego powtórzyć?[/QUOTE] tak był u Truskawy a le to pewnie jedyne jego odrobaczenie Ulka zapytaj weta za ile mozna powtórzyc i go odrobacz jak trzeba
  5. [quote name='blueberrykiss']A ile Vanilkowi brakuje jeszcze do opłacenia miesiąca?[/QUOTE] policzę dokładnie a chyba z 70 zł wpłat stałych, na listopad będę jeszcze mieć bo niektórzy powpłacali za kilka miesięcy i mam te wpłaty jednorazowe ale do 300 zł za miesiąc dochodzi jeszcze karma a trzeba go jeszcze wykastrować jak wyzdrowieje-może tez troszeczke się zmieni
  6. no to super że przszła, bo już naprawde zaczęłam się oraz bardziej bać
  7. teraz bedzie tyle lepiej ze liscie nie szeleszczą
  8. proszę o ogłoszenia i nadal pomoc finansową- brakuje deklaracji na hotelik
  9. taraz to juz tak do końca nie jestem przekonana czy Zabka tam śpi.Mąż jadąc do pracy był o 5 rano i jej nie było. Dziewczyny moje zdanie jest takie że trzeba ją jak najszybciej złapac.Robi sie coraz zimniej to raz, a dwa moze w koncu wpaść pod samochód.Wczoraj wpadł pod samochód półroczny kotek mojej bratanicy, poszedł za na do koscioła , niby go wróciła a jak szła z koscioła leżał na drodze martwy. Wieś, mały ruch a tak niewiele trzeba
  10. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Moj-dom-to-scronisko-W0QQAdIdZ238061898[/URL] pierwsze
  11. adin mój pupil [URL]http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=add[/URL]
  12. a co zięciowi się stało a psiak dzie miałtę cystę
  13. ale teraz to już nie mogę- za chwile ma byc bratanek po zajęciach na uczelni. Zresztą ja huty nie znam i wieczór to pewnie mnie tez by trzeba było szukac zanim bym tam trafiła
  14. a ja juz z mężem byliśmy tak nastawieni. Czyli trzeba jej nalac wody a mam ugotowanego indyka to jej zaniosę. Tabi coś odbiło i nie chce a Pixi drobiu nie moze
  15. szkoda że dopiero teraz zobaczyłam waszą akcję.
  16. [B][COLOR=darkred]jesień w Krakowie- moje pieski na spacerze[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Pixi po zap. krtani- ubrana w płaszczyk od cioci[/COLOR][/B]
  17. [IMG]http://images45.fotosik.pl/358/7029c6de521d36aemed.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images39.fotosik.pl/353/49020c2b7b9d5009med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images35.fotosik.pl/193/a43ecd5c4aaefb28med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images47.fotosik.pl/357/287327a94d6f6f4fmed.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images45.fotosik.pl/358/64da3c47af8af872med.jpg[/IMG]
  22. ma bardzo ładne oczka
  23. na razie kompletna cisza.......................................
×
×
  • Create New...