Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Florentynka']A gdzie suczkę widziano?[/QUOTE] przy krzyżowaniu Mysliwskiej i Saskiej. A czy to ona była na pewno
  2. miałam pierwszy dzisiaj telefon. Prawie byłam na działce. Szybko pojechalismy z mężem, Karolina tez przybiegła i nic. Trzeba oplakatować jeszcze dużo. [B]bardzo proszę o pomoc[/B]
  3. [quote name='Dzika_Figa']Też myślałam, że trzeba Vanilkowi nowy plakat zrobić z nowymi zdjęciami. Zajmę się tym.[/QUOTE] dzięki za plakat
  4. FIZIA DZIĘKI ZA CHĘĆ POMOCY. szukanie to chyba nie ma sensu. Dla mnie ogłoszenia , plakaty mają sens. tamte okolice oplakatowane, w sklepach też Myślę rozklejać ogłoszeniach w innych okolicach , w wetów, gdzie się da, ona może być wszędzie Schronisko wie, spróbuję w kundlu i w gazetach Dlatego proszę o roozklejanie plakatów w różnych okolicach, rozkładanie ulotek. Ja mogę pokserować dla chętnych. [B]Bardzo proszę [/B]osoby mieszkające w różnych okolicach Krakowa proszę o pomoc. Ja mogę sunię z Huty oplakatować w okolicach Cmentarza rakowickiego
  5. [quote name='Pysioo']Bardzo ładne zdjęcia. Vanilek taki zadowolony z życia – pewnie myśli, że to jego domek. Porobię trochę nowych ogłoszeń. Dziewczyny, które są Częstochowy lub okolic: może zrobicie jakieś plakaty z tymi nowymi zdjęciami i rozwiesicie w gabinetach weterynaryjnych oraz obok często uczęszczanych miejsc: przychodnie, urzędy, itp.[/QUOTE] bardzo dobry pomysł [B]ja w tej chwili muszę zająć się sunią a właściwie ogłoszeniami dla suni , która w sobotę uciekła w Krakowie[/B] PROSZĘ O OGŁOSZENIA
  6. więc może warto zmienić tytuł i spróbować
  7. a może zacząć zbierac deklaracje- spróbujmy PROSZĘ
  8. koleżanka wczoraj już zgłosiła do schronu. Dzisiaj rozwiesiła chyba z 50 plakatów a ulotki zstały rozdane w Zabce. MOże uda nam sie cos w gazetach i w Kundlu
  9. to ze pies zadbany i sierść błyszczy nie swiadczy ze sie zgubił. Misi tez lsni a znalazła się na działce a szelki i smyczka powieszona na ogrodzeniu
  10. jest śliczny, czyli boi się duzych psiaków
  11. dzięki wojtus juz druknęłam
  12. nie otwiera sie ale wojtus mi przesle na pocztę. Figa jeszcze raz Ci dziękuję
  13. dzisiaj uciekła sunia , którą ktos wyrzucił na działce a teraz była w DT u mojej kolezanki
  14. widac ze zaczyna sie usmiechac
  15. fizia dzieki ,nie pomyślałam o tym
  16. jaka ona słodna. Jej się udało a Misi.......................
  17. trzymam kciuki, a jutro córka koleżanki rusza z plakatami. Moze znajdziemy Misie. Ja odniosłam takie wrazenie ze ona uciekał do domu a tam sie na pewno z niej ucieszą....................... I tez mnie martwi
  18. [IMG]http://images41.fotosik.pl/355/79ae38943e2c44dcmed.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images50.fotosik.pl/359/6b103ff5726ff6f0med.jpg[/IMG]
  20. wróciłam ale nie moge sobie dac rady. Misia uciekła gdy mój mąż wziął do reki smyczkę.Chciąłam sie z nimi spotkać, dac mięso dla Misi, porobić zdjęcia i wymienic obózke i smyczkę na inną bo miała mojego psa. A dlaczego nie miała szeleczek bo szeleczki nikt nie daje za darmo a ja nie ma w tej chwili na takie wydatki. Wczoraj sunia była u weta- za paliwo trzeba wrócic sasiadce, tu jedzenie w przyszłym tygodniu miała byc sterylka i znów pieniążki na paliwo. Piesek był u koleżanki 2 dni i nie wszystko mozna tak zorganizowac na juz. Ani ja ani kolezanka nie była przygotowana Na Misie, po prostu tak wyszło
×
×
  • Create New...