FIZIA DZIĘKI ZA CHĘĆ POMOCY.
szukanie to chyba nie ma sensu.
Dla mnie ogłoszenia , plakaty mają sens.
tamte okolice oplakatowane, w sklepach też
Myślę rozklejać ogłoszeniach w innych okolicach , w wetów, gdzie się da, ona może być wszędzie
Schronisko wie, spróbuję w kundlu i w gazetach
Dlatego proszę o roozklejanie plakatów w różnych okolicach, rozkładanie ulotek.
Ja mogę pokserować dla chętnych.
[B]Bardzo proszę
[/B]osoby mieszkające w różnych okolicach Krakowa proszę o pomoc.
Ja mogę sunię z Huty oplakatować w okolicach Cmentarza rakowickiego