-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
[quote name='olga7']nie wiem,czy to rodzenstwo ? czy tylko b.podobne są do siebie ...[/QUOTE] to jest albo rodzenstwo albo sym i mama
-
napisz gdzie ogłosiłaś
-
[quote name='cyranka']Napiszcie proszę w jakim wieku jest ten psiak "Małysz" ? Bardzo mnie to interesuje ! :)[/QUOTE] zarówno Małysz jak i małyszowa to młode pieski
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]zacznijmy zbierać pieniążki- ratujmy je[/B] [B]może bazarek cegiełkowy -mam osobę, która myśle że to zrobi[/B] -
[quote name='lilk_a']jeżeli na początku kategorii to 12,50 , jeżeli zwykłe to 50 gr[/QUOTE] proszę o zwykłe- podliczyłam pieniążki i nawet jeśli wszyscy wpłacą stałe deklaracje nie wystarczy w grudniu na hotelik [B][COLOR=red]bardzo dziękuję za bazarek- dużo nas wspomógł finansowo[/COLOR][/B]
-
trzeba też ogłoszenia do portali
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']Dzięki odpisałam :) Mamy jeszcze dwa tygodnie na znalezienie jakiegoś DT dla psiaków, jednak dobrze by było je już stamtąd zabrac i przede wszystkim sprawdzic czy sunia nie ma jakichś komplikacji po porodzie...[/QUOTE] musimy jej pomóc -
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
proszę o ogłoszenia -
Ulka ale to malenka sunia, na Vanilka jeszcze nie mamy pełnych deklaracji a co dopiero uzbierac dla niej taką kwotę
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Historia Jej życia nie jest zbyt barwna...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]A raczej maluje się w czerniach i szarościach...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]2-3,a może 4 lata temu wyrzucona z samochodu pod lasem, na pożegnanie dostała kopniaka.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Ten kopniak sprawił,że człowiek stał się dla Niej złem całkowitym...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Las był Jej domem. Domownicy pobliskiego domu, zostawiali resztki jedzenia - Szila wiedziała,że zawsze coś tam znajdzie do jedzenia.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Rodziła maluszki conajmniej dwa razy w roku, gdy małe nie potrzebowały już tyle matczynej opieki - wynosiła Je gospodarzowi,który Ją karmił - wiedziała,że tam się Im krzywda nie stanie...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]To niesamowicie dzielna sunia.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]I tym razem urodziła szczeniaki,jednak przy Nich została...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Może tym razem czuje,że potrzebuje pomocy??[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Jest bardzo wystraszona, boi się patrzeć na człowieka.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Siedzi w budzie i udaje,że Jej tam nie ma...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Trudno mi powiedzieć ile ma lat - nie wygląda na staruszkę.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Ci ludzie którzy Ją dokarmiali nie są w stanie powiedzieć czy to trzy czy cztery zimy mieszkała w tym lesie.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]To kiepski czas... Początkiem grudnia psiaki jadą do Mysłowic - i ta Rodzina też się załapie jak nie zdążymy IM pomóc...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Błagam POMÓŻCIE...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Mi już brakuje pomysłów...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/583/e9a96a4f555bd152med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/583/049464316ce026ecmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/583/fecfc70f3ae0995dmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/583/4fc5819a77549871med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/583/dc68d67d2ae2a32fmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]Kontakt:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][U]Wpłaty stałe[/U]:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Bjuta - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Mikoada - 5 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Anna F (fb) - 50 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][U]Wpłaty jednorazowe:[/U][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- rencia42 - 100 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Bjuta - 25 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- IVV - 150 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Leyla35 (znajomi Fizi) - 200 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Cantadorra - 200 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- yoko100 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- beataczl - coś :)[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]LISTOPAD (wpłynęło)[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Miśka - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Bjuta - 25 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Katarzyna09 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Leyla - 200 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Małgorzta C - 1,51[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Shania - 30 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Jo37 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Yoko100 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Mru - 38,78 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Bela51 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- Agata W - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]__________________________________________[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]RAZEM = 355,28[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Z całego serca dziękujemy wpłacającym :modla:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Do lecznicy wpłacono przelewem : 276,51[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Zostało: 78,77 [/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Dług nadal rośnie... :([/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]W dalszym ciągu Szila przebywa w lecznicy - dług rośnie.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Musimy Jej zakupić szeleczki i smycz.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Potrzebne też są pieniążki na puszki...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Musimy myśleć o umieszczeniu Szili w jakimś hoteliku (DOMOWYM) gdzie będzie miała kontakt z człowiekiem.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Żeby zaufała... Żeby zrozumiała,że człowiek nie skrzywdzi...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Zbawieniem byłby DT... Ale skąd je brać...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Jeżeli ktoś może zrobić na Szilkę i maluszki bazarek, aukcję cegiełkową - byłoby wspaniale...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Toniemy w długach...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][COLOR=indigo]Maluszki Szilki już w nowych domach.[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Teraz chcemy umieścić Szilkę w miejscu, gdzie z każdym dniem będzie bardziej ufała człowiekowi - w lecznicy zrobiła ogromne postępy, jednak Ona potrzebuje bardzo dużo uwagi i pracy - to bardzo zastraszony psiak...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/COLOR] [B][U][COLOR=darkred]otrzymałam od Avilii 385 zł i 108 zł.-=493zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=darkgreen]styczeń[/COLOR][/U][/B] [COLOR=#8b0000]30 I 2011- 50 zł dla Budrusek na transpotr[U][B] -==443[/B][/U][/COLOR] [B][U][COLOR=darkgreen]luty[/COLOR][/U][/B] [U][COLOR=sienna]6II2011- 450zł wpłata za hotelik -7 zł jesteśmy na minusue[/COLOR][/U] [U][COLOR=#a0522d]25II 2011 -7+435=428 zł[/COLOR][/U] [U][COLOR=#a0522d]26 luty 428 +40 magolek+ AAGATAA8 15 ZŁ==[B]483[/B][/COLOR][/U] [U][COLOR=#a0522d]28 luty 483+ Johannalind 30 zł+Caldien 25 zł+p.łAPCZYŃSKA 10 zł=[B]548 zł CAŁKOWITA KWOTA[/B][/COLOR][/U] z tego 35 zł na marzec=[B][COLOR=red]513 zł LUTY[/COLOR][/B] [B][COLOR=sienna]2 III 2011 548+Agata p 10 zł+Monika Mejer Zahorowska30=588zł+ [/COLOR][COLOR=red]90 ZŁ BETY I CZATY=[U]678 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!![/U][/COLOR][/B] [B][U][COLOR=#ff0000]5 III -678 zł+10 zł dominikabankert + 10 zł wtatara 698 zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000]11 III 698 zł-450 zł=248 zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000]23 III 248 zł+Paulinken 30 zł+ Kasia z FB 200 zł+bela 51 10zł+Avilia 20 zł= 508 zł[/COLOR][/U][/B] [COLOR=#ff0000][B]27 III 508 zł+15 zł [COLOR=green][COLOR=red]AAGATAA8=533 zł[/COLOR][/COLOR][/B] [/COLOR] [B][COLOR=red]31 III 30 ZŁ johannalind + 533 ZŁ= 566 ZŁ +[/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=red]p.Ewa FB-20zł[/COLOR]=586[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]5 IV 5 zł Kocurek + 30 zł.......=621 zł- 450 zł hotelik=171+256 zł z bazarku=428 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]18 IV -BELA 51 10 ZŁ=438 ZŁ- 46 ZŁ ZA odrobaczenie i na kleszcze=392 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]3 V magolek 20zł+Monika z. 30 zł+yolanovi 15 zł+AAGATAA8 15 zł+392 zł=472 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]5V 472 zł-450 zł hotelik= 22 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]25 V 22zł+ARIM 30 zł+Kasia FB 200 zł=252 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]27V bela 51 10 zł=262 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]5 VI Monika Mejer Zahorowska 30 zł+Magolek 20 zł+ Jolanovi 15 zł=[/COLOR][COLOR=black]327 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]10 VI Kasia z FB 200zł=527 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]1 2 VI 527- 450 zł=77 zł[/COLOR][/B] [COLOR=red]27 VI [B]AAGAtAA 8 15 zł+77 zł=92 zł[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]4 VII [/COLOR][/B] [B][B][COLOR=red]magolek 20 zł+[/COLOR][/B][/B] [B][B][B][COLOR=red]Monika Mejer- Zahorowska 30 zł+[/COLOR][/B][/B][/B] [B][B][B][B][COLOR=red]yolanovi 15 zł+92 ZŁ=157 ZŁ[/COLOR][/B][/B][/B][/B] [B][COLOR=#ff0000]11 VII 157 zł+Arim 30 zł+Kasia FB 200zł=387 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]387zł-300 zł hotelik=87zł+[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][B][COLOR=#008080]bela1[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B][B][COLOR=#008080]10 zł za VI[/COLOR][/B][/B] [B][B][COLOR=#008080]arim bazarek 100złEwa FB 20 zł=217zł[/COLOR][/B][/B] [B][COLOR=#008080]217zł-150 zł(reszta za VII hotelik)=67 zł+AAGATAA 15 zł+[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080][B][COLOR=#0000ff]bazarek arim część II bela51 37 zł+[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [COLOR=#008080][B][B][COLOR=#008080][B][COLOR=#0000ff]yolanovi 15 zł+[/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B] [B][COLOR=#008080][B][B][COLOR=#008080][B][COLOR=#0000ff]Arim 30 zł+[/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/COLOR][/B] [COLOR=#008080][B][B][COLOR=#008080][B][B][COLOR=#0000ff]Magolek 20 zł+bela51 VII 10 zł=194 zł+bazarek c.d 12 zł+AAGATAA 8 15 zł=221 zł- 200 zł za hotelik=21 zł na 29 VIII[/COLOR][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/COLOR] [COLOR=#008080][B][COLOR=#0000ff]21 zł+10 zł bela 51 zł+15 zł yolanowi+ Arim 30 zł+ Kasia z FB 200 zł=276 zł-250 zzł hotelik reszta za VIII= 26 zł+[COLOR=#000080]bela51 150 zł+ bela51 5 zł=181 zł +[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B][COLOR=#008080][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196509-On-ka-Szila-potrzbuje-sta%C5%82ych-deklaracji-na-hotel-gdzie-zaufa-cz%C5%82owiekowi.../members/123814-B%C3%A4rbel-Odermatt-Maehler"][B][COLOR=blue]Bärbel Odermatt-Maehler[/COLOR][/B][/URL][COLOR=blue] -487 zł(opłacony hotelik)[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=#008080][B][COLOR=blue]AAGATAA 15 ZŁ[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mAGOLEK 20 ZŁ=216 ZŁ[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff]Magolek 20 zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jolanta Wierzbicka 15 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] =251 zł- 250 zł hotelik= 1 zł [/COLOR][/COLOR] [/COLOR] [B][COLOR=#008080]LIPIEC[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]magolek 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]Monika Mejer- Zahorowska 30 zł [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]yolanovi 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]ARIM 30 zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]Kasia FB 200zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]bela1[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]10 zł za VI[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]arim bazarek 100złEwa FB 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008080]AAGATAA 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][U]sierpień[/U][/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]bazarek arim część II bela51 37 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]yolanovi 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Magolek 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Arim 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]bela51 VII 10 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]bazarek arim c.d bela51 12 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]AAGATAA 8 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]bela 51 10 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Kasia z FB 200zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]wrzesień[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]15 zł yolanowi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Arim 30 zł[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B]bela51 150 zł[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]bela51 5 zł[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196509-On-ka-Szila-potrzbuje-sta%C5%82ych-deklaracji-na-hotel-gdzie-zaufa-cz%C5%82owiekowi.../members/123814-B%C3%A4rbel-Odermatt-Maehler"][B][COLOR=blue]Bärbel Odermatt-Maehler[/COLOR][/B][/URL][COLOR=blue] -487 zł(opłacony hotelik)[/COLOR] [COLOR=blue]AAGATAA 15 ZŁ[/COLOR] [COLOR=blue]mAGOLEK 20 ZŁ[/COLOR] [COLOR=#0000ff]październik[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Magolek 20 zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jolanta Wierzbicka 15 zł[/COLOR] [COLOR=blue][B]CZERWIEC[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Monika Mejer Zahorowska 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Magolek 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Jolanovi 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Kasia z FB 200 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]AAGAtAA 8 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=sienna][U]MAJ[/U][/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]magolek 20 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]Monika Mejer zahorowska 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]yolanowi 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]AAGATAA 8 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]Kasia FB 200zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]ARIM 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]bela51 10 zł[/COLOR][/B] [COLOR=indigo][B][U]KWIECIEŃ[/U][/B][/COLOR] [B][COLOR=#4b0082]Kocurek 5 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082].... 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]bazarek Avilia 256 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]bela51-10zł[/COLOR][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#ff0000]MARZEC[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]yolanovi-15 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]Agatap 10zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]Monika Mejer zahorowska30 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]dominikabankert 10 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]wtatara 10 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]Paulinken 30 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]Kasia z FB200zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]bela 51 10 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=2][COLOR=#9acd32]Avilia20 zł[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][COLOR=green]AAGATAA8 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]johannalind 30 ZŁ[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]p.Ewa FB-20zł[/COLOR][/B][INDENT][B][COLOR=purple][U][COLOR=olive]osoby ktore[/COLOR] deklaruja stała deklaracje[/U][/COLOR][/B]:MARZEC- [U]kwiecień,[COLOR=black]maj[/COLOR][/U] p Katarzyna FB-200zł[B]WPŁACONE[/B] p.Ewa FB-20zł[B]wpłaciła[/B] yolanovi-15zł [B]WPŁACONE,,wpłacone[/B] agaata8-15zł[B]WPŁACON[/B]E,,wpłacone magnolek-20zł[B]WPŁACONE,wpłacone[/B] johannalind-30zł[B]WPŁACONE[/B] hekate-30zł bela-10zł [B]WPŁACONE[/B] [/INDENT][U][B][COLOR=#a0522d][U]luty[/U][/COLOR][/B][/U] [U][U][B][COLOR=#a0522d][SIZE=3]deklaracje stałe[/SIZE][/COLOR][/B][/U][/U] [U][B][COLOR=#a0522d][SIZE=2]5 - Bjuta[/SIZE][/COLOR][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]5 - Mikoada[/COLOR][/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]50 - Anna F. z fb (info w poście 137)[/COLOR][COLOR=darkgreen]20 zzł[/COLOR][/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]50 - Joasia J z FB (info w poście 195)[/COLOR][/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]20 - Ewa G. z fb (info w poście 285)[/COLOR][/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]? - Paulina Z. z fb (info w poście 285)[/COLOR][/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2][COLOR=#a0522d]10 - Bela51 [COLOR=green]10 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/U] [COLOR=#a0522d][U][B][COLOR=darkgreen]30 zł [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/112933-JOHANNALIND"][COLOR=sienna][B]JOHANNALIND[/B][/COLOR][/URL] na koniec miesiąca od lutego post 655[/U] [U][COLOR=sienna][B]20zł magolek[/B][/COLOR] post post 638[COLOR=seagreen] 2[/COLOR][B][COLOR=seagreen]0[/COLOR][COLOR=green] ZŁ[/COLOR][/B][/U] [U]? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196509-On-ka-Szila-potrzbuje-sta%C5%82ych-deklaracji-na-hotel-gdzie-zaufa-cz%C5%82owiekowi.../members/106750-yolanovi"][B][COLOR=sienna]yolanovi[/COLOR][/B][/URL] post 644od III 15 zł w lutym[COLOR=green][B]20 zł[/B][/COLOR][/U] [/COLOR] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d][B]20 zł joasiunia[/B] post 649 [/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]Kasia z FB [B][COLOR=green]200zł[/COLOR][/B] [/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]muza [/COLOR][COLOR=green][B]10 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=sienna]Nalewka-[/COLOR][COLOR=green]30zł[/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]Shirrapeira-[COLOR=green][B]10 zł[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]Arim [B][COLOR=green]100 zł-[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]Kerian [COLOR=green][B]15 zł[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=#a0522d]Ewa G [B][COLOR=green]20 zł[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/U] [U][SIZE=2][COLOR=sienna]AAGATAA8 [B][COLOR=green]15ZŁ[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/U] [U]PORÓWNANIE WPŁAT[/U] a oto zestawienie osob które juz zapłaciły, badź deklaruja sie wpłacic do konca lutego albo na poczatku marca( po potwierdzeniu na priv) arim-100zł- przelew poszedł[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/196509-On-ka-Szila-potrzbuje-sta%C5%82ych-deklaracji-na-hotel-gdzie-zaufa-cz%C5%82owiekowi.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]-jest johannalid-30zł-nie mam nalewka- cos-poszedł przelew- nie mam paulinken- cos-- nie mam AgataP-cos- nie mam Beta i Czata- cos-pojdzie w sobote shirrapeiria-10zł- poszło dzisiaj-jest kerian-15zł-poszedł przelew-nie mam dominikabankert-10zł- pojdzie w poniedzialek p.Katarzyna Fb-200zł- na koncie Szilki-jest p.EwaFb-20zł- na koncie Szilki-jest bela-10zł- na koncie Szilki-jest- yolanovi-20zł-na koncie Szilki-jest muzzy - 10zł- na koncie Szilki-jest
-
dzisiaj wszystko uzupełnie
-
[quote name='Pysioo']Nikt nie dzwonił w sprawie Vanilka?[/QUOTE] do mnie nikt
-
[quote name='lilk_a']skończyło się allegro Vanilka , wystawiacie jeszcze raz ? :)[/QUOTE] tak, wystawiamy- ile mam zapłacic
-
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
wtatara replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']po pierwsze piszcie do weszki i malawaszki, bo psiak mocno w typie sznaucera... po drugie proszę o kontakt do biura KTOZ-u w poniedziałek, to powiem co dalej robić ;) tel. 12 429 43 61[/QUOTE] dzięki za informację -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
mąż był dzisiaj był w schronie i nic -
szkoda ze nie gdzieś blisko Rakowic , to bym pomogła. Ogłoszen musi byc jak najwiecej, trzeba rozreklamowac wątek. nie mozemy go oddac do schronu. Jaki on duzy? A Allegro sliczne
-
proszę o pomoc dla nich
-
a gdzie Kubus mieszka w Krakowie- może by jakos pomóc w jego wyprowadzaniu dopóki nie znajdzie domku.
-
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
wtatara replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
zdjęcia sliczne szczególnie kotków. Dzisiaj popisze do dziewczyn i zrobię kilka ogłoszeń dla kotków. Tylko to tak, jest kotka i 2 małe -
Olga gratulacje- udało ci sie wejść na Dogo
-
Alu nie zmuszę jej przecież................................