Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ewatr a te kwiatuszki to dla mnie- d[IMG]http://images35.fotosik.pl/204/29adcd473044930emed.jpg[/IMG]ziękuje
  2. no jestem.Pani i Pan w porzadku. Jest domek z ogrodem i śliczny owczarek. Państwo mają go około roku. To młody piesek, zadbany, w ogrodzie stoi buda bez łancucha ale on mieszka w domu.Piesek z tęsknoty za poprzednimi włascicielami wygryzł sobie całą sierść z ogona ale mu już odrasta. Piesek łagodny, do ludzi i moich suczek. On sie chciał nimi bawic a one warczały. pani mówi ze on do wszystkich psów łagodny, przychodzi sasiadka z pieskiem to OK. Nie wiem jak Groszek do piesków. pani podpisała umowę adopcyjna i nie może sie doczekac. Jutro zadzwonie do P. kierownik i przedstawie sytuację. Jak bedzie OK to podam konto.
  3. dzięki- będzie konto po wizycie przeadopcyjnej niechcę zapeszac
  4. izabela deklaruje pierwsze pieniążki- dzięki
  5. [quote name='matinestka']no Groszku :D trzymam kciuki ! wtatara to ze mną wczoraj rozmawiałas:) witam :) czyli co , pasuje jakąs zrzutę zrobić, jeśli wizyta przeadpocyjna bedzie już zaklepana?[/QUOTE] ja też witam jest szansa, tylko pani nie chce z nami jechać do Rzeszowa. Ma cukrzycę , boi się ze się może źle poczuć. Oglądnęła filmiki groszka -jest nadal za Dziwi się że taki poważny wiek i taki jeszcze żywy i zabawny. [B]Doradźcie mi co z podpisaniem umowy adopcyjnej-może podpisała by jutro z datą niedzielną ,jeśli będzie w porządku, tylko potrzebny mi formularz[/B]
  6. jestem po rozmowie z p. kierownik- zgadza się. JUTRO JADĘ NA WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ. jeśli wszystko będzie ok w niedzielę jadę po pieska [B][COLOR=red]BĘDĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE NA TRANSPORT[/COLOR][/B] [COLOR=black]mój samochód ma duży silnik- jest na benzynę[/COLOR] koszt takiego wyjazdu około 140 zł Pani powiedziała że sie dołoży ale nie będzie to zbyt duża kwota
  7. ja też nie mogę bo za daleko, ale będe trzymac kciuki
  8. udało mi się wszystko załatwić. Olga dzięki- Groszek jest , czuje się dobrze mam tel. do kierownik schroniska Trzymajcie kciuki aby się zgodziła wydać Groszka
  9. Wpłaciła Tupta 34 zł zakonna 35 zł
  10. będzie dzisiaj wszystko , tylko tak jak pisałam mam domek dla 13 letniego pieska, któremu szukałam DS prawie przez 3 lata. Piesek jest w Rzeszowie i od rana szukałam do wolontariatu w Rzeszowie kontaktu
  11. [quote name='Kenny']faktycznie, nosek krzywy. musi to doktor obejrzeć. a to francesco nullo to jakieś feralne chyba. dziś w tym samym miejscu gdzie Żabka koczowała została znaleziona bezdomna kocia rodzina -nowi lokatorzy 'lokum' Żaby ciężarna kicia, tatuś kot i trójka maluchów - nie dały się złapać, śpią w kartonie - jakby powtórka z rozrywki tylko że po kociemu...ehhh :/ i dokarmiać też by się przydało jakby ktoś miał czas...[/QUOTE] a tam został ten karton. ale maluchy zimy w kartonie nie przezyją Może zgłosić aby ich złapali
  12. [quote name='fizia']Czy to ten psiak, który jest w podpisie - Stary i niepotrzeby mieszka na ulicy? nie ten już w hoteliku, a tamtego już ściągnęłam z podpisu , nie liczyłam na cud. Jest to Gronio , biały kudłaty psiak
  13. [quote name='Pysioo']i...? co...?[/QUOTE] i co szukam kogoś z Rzeszowa bo on tam w schronie a dziewczyn na Dogo nie ma
  14. no właśnie , nie krytykując nikogo, jakos zapomniała o Vanilku. A ja i tak dzisiaj mam humor. Prawie 3 lata szukałyśmy domku dla 13 letniego pieska . Teraz robiąc ogłoszenia Vanilkowi zrobiłam mu jedno i ...............
  15. potrzebuję telefonu do kogoś z Rzeszowa- mam domek w Krakowie dla 13 letniego pieska, którego 3 rok ogłaszam
  16. mam kilka pytań odnośnie gronia a mam ogromne problemy z poruszaniem się po Dogo. Proszę o kontakt 694 48 15 20 12 413 87 10
  17. [quote name='wtatara']pani zgadza się na wszelkie wizyty, domek z ogrodem. pani mieszka sama , będzie mieszkał oczywiście w domku, a oprócz tego ogród do dyspozycji. [B]nie mam kontaktu do nikogo z Rzeszowa[/B][/QUOTE] mam ogromne problemy z poruszaniem się po Dogo a mam pytania odnośnie Gronia. Mój tel.694 48 15 20 i 12 413 87 10.Wanda
  18. pani zgadza się na wszelkie wizyty, domek z ogrodem. pani mieszka w domku, a oprócz tego ogród do dyspozycji. [B]nie mam kontaktu do nikogo z Rzeszowa[/B]
  19. przepraszam ze tutaj [B] mam domek dla Groszka w Krakowie. Czy coś o nim ostatnio wiadomo[/B] mój tel. 694 48 15 20
  20. dziewczyny mam domek dla Groszka w Krakowie
  21. tak - kastrujemy. Dzisiaj przeliczę pieniążki , wszystko podopisuję . Ulka napisz mi do kiedy listopad do przelania
  22. trzeba robić jak najwięcej ogłoszeń i szukać pieniążków na hotelik lub płatny DT bo bezpłatny graniczy z cudem
×
×
  • Create New...