-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
ewatr a te kwiatuszki to dla mnie- d[IMG]http://images35.fotosik.pl/204/29adcd473044930emed.jpg[/IMG]ziękuje
-
no jestem.Pani i Pan w porzadku. Jest domek z ogrodem i śliczny owczarek. Państwo mają go około roku. To młody piesek, zadbany, w ogrodzie stoi buda bez łancucha ale on mieszka w domu.Piesek z tęsknoty za poprzednimi włascicielami wygryzł sobie całą sierść z ogona ale mu już odrasta. Piesek łagodny, do ludzi i moich suczek. On sie chciał nimi bawic a one warczały. pani mówi ze on do wszystkich psów łagodny, przychodzi sasiadka z pieskiem to OK. Nie wiem jak Groszek do piesków. pani podpisała umowę adopcyjna i nie może sie doczekac. Jutro zadzwonie do P. kierownik i przedstawie sytuację. Jak bedzie OK to podam konto.
-
dzięki- będzie konto po wizycie przeadopcyjnej niechcę zapeszac
-
izabela deklaruje pierwsze pieniążki- dzięki
-
[quote name='matinestka']no Groszku :D trzymam kciuki ! wtatara to ze mną wczoraj rozmawiałas:) witam :) czyli co , pasuje jakąs zrzutę zrobić, jeśli wizyta przeadpocyjna bedzie już zaklepana?[/QUOTE] ja też witam jest szansa, tylko pani nie chce z nami jechać do Rzeszowa. Ma cukrzycę , boi się ze się może źle poczuć. Oglądnęła filmiki groszka -jest nadal za Dziwi się że taki poważny wiek i taki jeszcze żywy i zabawny. [B]Doradźcie mi co z podpisaniem umowy adopcyjnej-może podpisała by jutro z datą niedzielną ,jeśli będzie w porządku, tylko potrzebny mi formularz[/B]
-
jestem po rozmowie z p. kierownik- zgadza się. JUTRO JADĘ NA WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ. jeśli wszystko będzie ok w niedzielę jadę po pieska [B][COLOR=red]BĘDĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE NA TRANSPORT[/COLOR][/B] [COLOR=black]mój samochód ma duży silnik- jest na benzynę[/COLOR] koszt takiego wyjazdu około 140 zł Pani powiedziała że sie dołoży ale nie będzie to zbyt duża kwota
-
ja też nie mogę bo za daleko, ale będe trzymac kciuki
-
udało mi się wszystko załatwić. Olga dzięki- Groszek jest , czuje się dobrze mam tel. do kierownik schroniska Trzymajcie kciuki aby się zgodziła wydać Groszka
-
Wpłaciła Tupta 34 zł zakonna 35 zł
-
będzie dzisiaj wszystko , tylko tak jak pisałam mam domek dla 13 letniego pieska, któremu szukałam DS prawie przez 3 lata. Piesek jest w Rzeszowie i od rana szukałam do wolontariatu w Rzeszowie kontaktu
-
[quote name='Kenny']faktycznie, nosek krzywy. musi to doktor obejrzeć. a to francesco nullo to jakieś feralne chyba. dziś w tym samym miejscu gdzie Żabka koczowała została znaleziona bezdomna kocia rodzina -nowi lokatorzy 'lokum' Żaby ciężarna kicia, tatuś kot i trójka maluchów - nie dały się złapać, śpią w kartonie - jakby powtórka z rozrywki tylko że po kociemu...ehhh :/ i dokarmiać też by się przydało jakby ktoś miał czas...[/QUOTE] a tam został ten karton. ale maluchy zimy w kartonie nie przezyją Może zgłosić aby ich złapali
-
[quote name='fizia']Czy to ten psiak, który jest w podpisie - Stary i niepotrzeby mieszka na ulicy? nie ten już w hoteliku, a tamtego już ściągnęłam z podpisu , nie liczyłam na cud. Jest to Gronio , biały kudłaty psiak
-
[quote name='Pysioo']i...? co...?[/QUOTE] i co szukam kogoś z Rzeszowa bo on tam w schronie a dziewczyn na Dogo nie ma
-
no właśnie , nie krytykując nikogo, jakos zapomniała o Vanilku. A ja i tak dzisiaj mam humor. Prawie 3 lata szukałyśmy domku dla 13 letniego pieska . Teraz robiąc ogłoszenia Vanilkowi zrobiłam mu jedno i ...............
-
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
potrzebuję telefonu do kogoś z Rzeszowa- mam domek w Krakowie dla 13 letniego pieska, którego 3 rok ogłaszam -
mam kilka pytań odnośnie gronia a mam ogromne problemy z poruszaniem się po Dogo. Proszę o kontakt 694 48 15 20 12 413 87 10
-
[quote name='wtatara']pani zgadza się na wszelkie wizyty, domek z ogrodem. pani mieszka sama , będzie mieszkał oczywiście w domku, a oprócz tego ogród do dyspozycji. [B]nie mam kontaktu do nikogo z Rzeszowa[/B][/QUOTE] mam ogromne problemy z poruszaniem się po Dogo a mam pytania odnośnie Gronia. Mój tel.694 48 15 20 i 12 413 87 10.Wanda
-
pani zgadza się na wszelkie wizyty, domek z ogrodem. pani mieszka w domku, a oprócz tego ogród do dyspozycji. [B]nie mam kontaktu do nikogo z Rzeszowa[/B]
-
dziewczyny mam domek dla Groszka w Krakowie
-
tak - kastrujemy. Dzisiaj przeliczę pieniążki , wszystko podopisuję . Ulka napisz mi do kiedy listopad do przelania
-
trzeba robić jak najwięcej ogłoszeń i szukać pieniążków na hotelik lub płatny DT bo bezpłatny graniczy z cudem