-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
Dwaj bracia błagają chociaż o DT.Nie mają gdzie się podziać/Warszawa
wtatara replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
trzeba wątek rozr eklaować, zrobic jak najwięcej ogłoszeń i na szybko szukac domku -
jak im pomóc- już pomysłu brakuje
-
a w ogłoszeniach cisza
-
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkred]Asiu dziekuję[/COLOR][/B] . Jesteśmy po wizycie.Sunia prawdopodobnie nie jest w ciąży przynajmniej wysokiej. Nie miała USG bo i tak w przyszły tydzien sterylka. Została zaszczepiona i dostała tabletki na odrobaczenie. Sunia jest potwornym głodomorem. Jak Karolina wyszła to bardzo tęskniła. [B]Musimy mieć pieniążki tylko na karmę i ogłoszenia[/B] Sunia jest młodziutka -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
no tylko musimy ją zbadać najpierw, nie znam tego weta, nie wiedziałam że taki dobry -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
a witamy , witamy- nie wiem jak można wyrzucić takiego pieska. To teraz Karolinę trzeba namówić na Dogo-już jej to wczoraj mówiłam -
chciałam uprosić koleżankę aby zabrać go do niej za karmę i opiekę weta ale dałamjej sunię , którą mi ktoś podrzucił na działkę. Sunia jest prawdopodobnie w ciąży no i..................Ludzie to nie mają sumienia
-
o na zime ne może tam zostać
-
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
a jeszcze co ciekawe na siacie wisiała smycz i szelki ale moja sąsiadka z drugiej strony, pozerna baba zabrała to choć ldze mówili aby zostawiła ze sie przyda. Kurcze to zabrała ale psa zostawiła. -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Pani Wando, na ul Bobrowskiego to przecznica z frnczesko nullo.. Nie wiem czy wtorek nie będzie za późno, bo ona może w każdej chwili przecież rodzic, nie wiemy w jakim wieku jest ciąża...[/QUOTE] ale dzisiaj do weta mogę iśc dopiero po południu.tak się składa ze wszyscy w pracy. Potem sobota, niedziela , poniedziałek TOZ nieczynny a mnie tez nie ma. Miałam wrócic we wtotek wieczorem , wiec muszę wrócic duzo wczesniej. Asiu nie strasz mnie -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']oo - i to brzmi bardzo rozsądnie :)[/QUOTE] dzięki. ja jutro pójde z nią do weta będe wiedziec na 100% jesli to sie potwierdzi no to pismo zostanie zaniesione we wtorek. A na jakiej ulicy ta lecznica. Byłoby super- wówczas musiałabym tylko szukac srodków na utrzymanie suni , no i ogłaszac Fizia juz obiecała pomoc-dzięki kurcze jaką ona ma piękną sierść, jak mozna ja było wyrzucic -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
fizia dzięki. Sunia została nazwana przez Karoline Misia. -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
dzięki fizia Pomysł dobry ale ja tak pięknego bazarku nie umiem zrobić. Jeśli nawet nie jest w ciąży w co raczej nie wierzę muszę utrzymać sunię zaczynając od wszystkiego, a apetyt to ona ma. -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
wojtuś żebyś Ty słyszał jak ona zaczęła piszczeć jak zaczęło się robić coraz to ciemniej , moja Tabi też , chciała jej pomóc. Według mnie mieszkała z dziewczyną uwielbia Karolinę, to na jej łóżku leży Ona jest taka zadbana, błyszcząca piękna sierść i ten kochany pyszczek. Facetów po prostu toleruje. -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
dobrze że koleżanka ja zabrała , bo tak to co ym z nią zrobiła -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Pewnie sasiadka ma racje , dlatego "przerzucili" przez plot i moim zdaniem wiedza kto wy jestescie, ze kochacie psy....no zobaczymy co wet powie jutro???[/QUOTE] Alu może i masz racje- widza u nas ciągle psy. Tylko pomylił ktos działke o jedną ne w ta strone. -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
dzięki ola- a jeszcze co- ciągle chce wyjść trącając noskiem Karolinę. To fakt ze duzo tam wypiła, a moze z nerwów, a moze przeziebiła pecherz- zobaczymy jutro -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']biedna :( melduje się, mozesz wysłac mi tą fotke 502-780-120[/QUOTE] dzięki juz wysyłam -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]sąsiadka stara psiara stwierdziła że sunia jest na pewno w ciąży- jutro po 19 jedziemy do weta. [/B] [B]Pieniązki bardzo potrzebne[/B] -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']A na pewno nie zgubila sie jakiemus dzialkowiczowi?[/QUOTE] działkowiczowi na pewno nie . Działka ogrodzona i nie mogła wejść tam sama, bo za duża aby się wcisnąć pod siatkę Zresztą na działce bywałam prawie codziennie i takiej suni tam nie ma -
Kraków-sunia wyrzucona na działce uciekła w okolicy Saskiej
wtatara replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
jest śliczna, piękna błyszcząca sierśc i wyrzucona jak smieć -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
wtatara replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Można zawsze prosić o pomoc w kosztach sterylki w "skarbonce sterylkowej (link w moim podpisie) Sterylki aborcyjne mają pierwszeństwo[/QUOTE] bardzo dziękuję [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195418-śliczna-sunia-wyrzucona-na-działce-Kraków.-Potrzebne-pieniążki-na-utrzymanie-Misi?p=15632298[/URL] oto wątek Misi -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195418-śliczna-sunia-wyrzucona-na-działce-Kraków.-Potrzebne-pieniążki-na-utrzymanie-Misi?p=15632298[/URL] prosze zajrzyjcie -
fizia dzieki za ogłoszenia