Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. trzeba wątek rozr eklaować, zrobic jak najwięcej ogłoszeń i na szybko szukac domku
  2. jak im pomóc- już pomysłu brakuje
  3. a w ogłoszeniach cisza
  4. [B][COLOR=darkred]Asiu dziekuję[/COLOR][/B] . Jesteśmy po wizycie.Sunia prawdopodobnie nie jest w ciąży przynajmniej wysokiej. Nie miała USG bo i tak w przyszły tydzien sterylka. Została zaszczepiona i dostała tabletki na odrobaczenie. Sunia jest potwornym głodomorem. Jak Karolina wyszła to bardzo tęskniła. [B]Musimy mieć pieniążki tylko na karmę i ogłoszenia[/B] Sunia jest młodziutka
  5. no tylko musimy ją zbadać najpierw, nie znam tego weta, nie wiedziałam że taki dobry
  6. a witamy , witamy- nie wiem jak można wyrzucić takiego pieska. To teraz Karolinę trzeba namówić na Dogo-już jej to wczoraj mówiłam
  7. chciałam uprosić koleżankę aby zabrać go do niej za karmę i opiekę weta ale dałamjej sunię , którą mi ktoś podrzucił na działkę. Sunia jest prawdopodobnie w ciąży no i..................Ludzie to nie mają sumienia
  8. o na zime ne może tam zostać
  9. a jeszcze co ciekawe na siacie wisiała smycz i szelki ale moja sąsiadka z drugiej strony, pozerna baba zabrała to choć ldze mówili aby zostawiła ze sie przyda. Kurcze to zabrała ale psa zostawiła.
  10. [quote name='Asior']Pani Wando, na ul Bobrowskiego to przecznica z frnczesko nullo.. Nie wiem czy wtorek nie będzie za późno, bo ona może w każdej chwili przecież rodzic, nie wiemy w jakim wieku jest ciąża...[/QUOTE] ale dzisiaj do weta mogę iśc dopiero po południu.tak się składa ze wszyscy w pracy. Potem sobota, niedziela , poniedziałek TOZ nieczynny a mnie tez nie ma. Miałam wrócic we wtotek wieczorem , wiec muszę wrócic duzo wczesniej. Asiu nie strasz mnie
  11. [quote name='fizia']oo - i to brzmi bardzo rozsądnie :)[/QUOTE] dzięki. ja jutro pójde z nią do weta będe wiedziec na 100% jesli to sie potwierdzi no to pismo zostanie zaniesione we wtorek. A na jakiej ulicy ta lecznica. Byłoby super- wówczas musiałabym tylko szukac srodków na utrzymanie suni , no i ogłaszac Fizia juz obiecała pomoc-dzięki kurcze jaką ona ma piękną sierść, jak mozna ja było wyrzucic
  12. fizia dzięki. Sunia została nazwana przez Karoline Misia.
  13. dzięki fizia Pomysł dobry ale ja tak pięknego bazarku nie umiem zrobić. Jeśli nawet nie jest w ciąży w co raczej nie wierzę muszę utrzymać sunię zaczynając od wszystkiego, a apetyt to ona ma.
  14. wojtuś żebyś Ty słyszał jak ona zaczęła piszczeć jak zaczęło się robić coraz to ciemniej , moja Tabi też , chciała jej pomóc. Według mnie mieszkała z dziewczyną uwielbia Karolinę, to na jej łóżku leży Ona jest taka zadbana, błyszcząca piękna sierść i ten kochany pyszczek. Facetów po prostu toleruje.
  15. dobrze że koleżanka ja zabrała , bo tak to co ym z nią zrobiła
  16. [quote name='coronaaj']Pewnie sasiadka ma racje , dlatego "przerzucili" przez plot i moim zdaniem wiedza kto wy jestescie, ze kochacie psy....no zobaczymy co wet powie jutro???[/QUOTE] Alu może i masz racje- widza u nas ciągle psy. Tylko pomylił ktos działke o jedną ne w ta strone.
  17. dzięki ola- a jeszcze co- ciągle chce wyjść trącając noskiem Karolinę. To fakt ze duzo tam wypiła, a moze z nerwów, a moze przeziebiła pecherz- zobaczymy jutro
  18. [quote name='olalolaa']biedna :( melduje się, mozesz wysłac mi tą fotke 502-780-120[/QUOTE] dzięki juz wysyłam
  19. [B]sąsiadka stara psiara stwierdziła że sunia jest na pewno w ciąży- jutro po 19 jedziemy do weta. [/B] [B]Pieniązki bardzo potrzebne[/B]
  20. [quote name='karusiap']A na pewno nie zgubila sie jakiemus dzialkowiczowi?[/QUOTE] działkowiczowi na pewno nie . Działka ogrodzona i nie mogła wejść tam sama, bo za duża aby się wcisnąć pod siatkę Zresztą na działce bywałam prawie codziennie i takiej suni tam nie ma
  21. jest śliczna, piękna błyszcząca sierśc i wyrzucona jak smieć
  22. [quote name='AMIGA']Można zawsze prosić o pomoc w kosztach sterylki w "skarbonce sterylkowej (link w moim podpisie) Sterylki aborcyjne mają pierwszeństwo[/QUOTE] bardzo dziękuję [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195418-śliczna-sunia-wyrzucona-na-działce-Kraków.-Potrzebne-pieniążki-na-utrzymanie-Misi?p=15632298[/URL] oto wątek Misi
  23. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195418-śliczna-sunia-wyrzucona-na-działce-Kraków.-Potrzebne-pieniążki-na-utrzymanie-Misi?p=15632298[/URL] prosze zajrzyjcie
  24. fizia dzieki za ogłoszenia
×
×
  • Create New...