Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='tanitka']biedny piesek... a moze pani Marzena mogłaby pioeska przywieźć do W-wy skoro kursuje na tej trasie, a w międzyczasie ktoś zaoferuje małemu DT?[/QUOTE] P. marzena bedzie go mogła przywieżć do Warszawy ale jak wróci do domu. Teraz cały czasjest w Warszawie. Chociaz wróci to pieska do siebie nie weźmie bo ma na DS jego siostre, która ma cieczkę [B]dziękuje wszystkim za przybycie[/B]
  2. [quote name='Livka']Doczytałam się na wątku, że to pani psiaczka (żona pijaka) , która bardzo ciężko choruje szuka domku dla niego i zwróciła się do kogoś o pomoc w tej kwestii. Myślę, że to ta osoba wystawiła allegro, a wtatara je znalazła, przeczytała i założyła wątek. Nie wiem czy dobrze myślę ...[/QUOTE] tak bardzo dobrze myslisz
  3. Pani teraz jest minimum do 6 XII w Warszawie słuzbowo bo już ją o to prosiłam. Zresztą zabrała już na DS jego siostrę, która ma cieczkę
  4. ja też jestem z Krakowa . Szukam osób , które tam mieszkają, zrobią jak najszybciej zdjęcia i zabiorą go z tego miejsca. Proszę tez o rozsyłanie watku
  5. niestety obeszła kolerżanka i nie znalazła rzadnego pieska
  6. dzięki-już dzwoniłam do tej kolezanki i poszła tam zobaczyć
  7. tak sie cieszę- może znasz kogoś kto by go jak najszybciej zabrał. Jest sliczny , taki malutki, bezbronny
  8. dzisiaj przywitała nas już zima
  9. no mnie też jużnie- wieczorkiem wstawie jeszcze raz
  10. no to zastanów się- na karmę i smyczkę by się uzbierało Co do zachowania suni to pewnie najlepiej zapytac w sklepie-tam ja znają
  11. Fizia ,Małyszowa z Pszczyny , która teraz jest w schronie w Mysłowicach tez jest malenka i taka fajna. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191584-Dwa-Małysze-w-pilnej-potrzebie!Jeden-w-Mysłowicach-drugi-pod-kamienicą-koczuje[/URL]! tylko nie wiadomo czy zyje w tej mordowni
  12. robaczku dziękuję- juz napisałam Kurcze- jeszcze nie wiem jak ale musimy mu pomóc
  13. jestem i ja na wątku, chetnie tu z Wami podziele sie swoimi problemami i radosciami. Aniu dziekuje za watek.Aniu proszę zobacz ten watek- moze Ci cos przyjdzie do głowy. ja z Krakowa, znalazłam to ogłoszenie i nie moge przestac myslec o piesku http://www.dogomania.pl/threads/197162-pomocy-Sokołow-Podlaski-8-kg.-piesek-na-krowim-łańcuchu-maltretowany-przez-pijaka
  14. tak Pani poprosiła tę osobe o znalezienie domku dla pieska bo ona jest bardzo chora. Adresu nie znam ale to w kazdej chwili moge zadzwonic do tej Pani marzeny. Ty masz kawał drogi a te osoby które podajesz to masz moze jakies linki na których ich znajde. Dawniej mozna było tak fajnie szukac , teraz juz nie
  15. to dzieki Wam wszystkim. [B]dziękuje w imieniu Vanilka[/B]
  16. niestety nie było ani jednego telefonu. W tym tygodniu w schronie nie bylismy bo byłam u mamy [B]Foksia dziekuje[/B]
  17. chciałabm wiedziec jak daleko mieszkac od tej malenkiej psiny i czy jest jeszcze ktos kogo znasz z tamtych okolic do pomocy. Ogłoszenie znalazłam wczoraj, nie mam jeszcze pomysłu na konkretna pomoc. Jednak gdy jest wiecej osób łatwiej cos wymyslic. Jak chciałysmy pomóc Vanilkowi z Olga nie liczyłysmy na poczatku ze sie uda. Jednak piesek w hoteliku a teraz szukamy DS
×
×
  • Create New...