Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. sunia ze szczeniakami ma zabrac Asia-jutro jada do fundacji
  2. a Tobie nie dawałam-przepraszam
  3. może babka sie zgodzi aby ja wysterylizować
  4. mamy meganke5 do pomocy -juz z nia rozmawiałam. Bedzie rozmawiac z Asią
  5. Asiu prosze jak tylko Was całkiem nie zawieje porób zdjecia i załozymy watek Szczeniaczki trzeba jak najszybciej zabrac i dowiedx sie czy mame tez chcą oddać. Jest jeszcze jedna dziewczyna do pomocy- zaraz do niej zadzwonie
  6. zobacz, zobacz- tam beda zdjecia Pakusia. Rozmawiałam przedtem z Alicja. U nich zimno bo 10 stopni
  7. te szczeniaczki są już duże? Czy to są chłopcy?
  8. [quote name='asia-s']Dziewczyny jestem z Sokolowa, chocby jutro moge go zabrac do domu na przetrzymanie do czasu jak ta Pani odbierze pieska w nastepnym tygodniu, podaje moj telefon 601-409-565, moge rowniez pieska zawiesc do warszawy,jesli by sie udalo z czasem pieksa moge wykastrowac u doktora z sokolowa - bardzo zaufany i super doktor dzwoncie lub piszcie jestem do dyspozycji asia[/QUOTE] zadzwonię rano do dziewczyny
  9. no nie-co za wspaniały dzień
  10. w jakim on miescie i jaki jest do innych piesków, dzieci- wiecie cos
  11. NIE JA JUŻ NIE MAM SIŁY CHWILAMI TU WCHODZIC dzisiaj znalazł sie domek dla gapcia a wątek załozyłam kilka dni temu-to mnie troche podbudowało
  12. nie moge w to uwierzyc [B]wszystkim dziekuję za pomoc[/B] [B][COLOR=red]a Paros przede wszytkim[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Tutaj jest własnie przykład[/COLOR][/B] [B]NIE ZAWSZE TRZEBA BYC NA MIEJSCU ABY POMÓC[/B]
  13. P. Marzena obiecała sie zalogowac i pisac tutaj
  14. tak bardzo sie ciesze. jak to dobrze ze znalazłam to ogłoszenie
  15. [quote name='Avilia']IVV jak możesz podaj link. Zaraz zrobię stronkę ogólną Pszczyniaków na FB.[/QUOTE] [B]to bardzo dobry pomysł[/B]
  16. jestem z Krakowa. Piesek przyjeżdża jutro- tak? Kurczę gdyby to był piątek po południu to mogłabym go zabrać do niedzieli do wieczora. Ja mam dwie sunie, w domu w piatek do 16 nie bedzie nikogo. Nie zostawie piesków , które się nie znają na tyle godzin. Jestem do dyspozycji od piątku po południu do niedzieli wieczór
  17. a co z Małyszem- on tez marznie
  18. ten wpis był kilka dni temu- może którys z nich został zabrany , dlatego pytam
  19. bardzo mi przykro. bardzo ja lubiłam ,chociaz nigdy nie znałam. Gdy zobaczyłam ten wpis poczułam ze stało sie cos strasznego. Śpij malutka
  20. a które pieski jeszcze tam są
×
×
  • Create New...