wczoraj P. marzena tylko tak szybko mi powiedziała ze jada do fundacji , nie mogła dłuzej rozmawiac.
Pieski sliczne. Misiek to rzeczywiscie wiekszy brat mojej Pixi.
Ale one beda duze wieksze od swojej mamy.
[B]Asiu jeżeli miały by iść do schronu prosze nie oddawajcie ich.[/B]
Będziemy szukać , zbierac pieniążki.
[COLOR=darkred][B]Ja od 9- 14 nie będe na DOgo.[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]Jesli cos waznego możecie wysłać SMS- odpiszę[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#8b0000]tel.694 48 15 20[/COLOR][/B]