Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. zaraz zadzwonie
  2. trafiłam na Wasz watek dopiero teraz. Jestem z Krakowa ale gdybym mogła Wam jakos pomagac wirtualnie to czekam.
  3. Asiu zadzwonię wieczorkiem i popytam . Teraz na pewno zmęczona podróżą. Czy ktoś już pisał na watku transportowym o podróży Gapcia No i wizyta przedadopcyjna nam została we Wrocławiu
  4. własnie nic asia nie pisze o pieniązkach. Chyba wieczorem zadzwonie do marzeny i zapytam
  5. można tez kupić pakiet ogłoszeń- to chyba 60 0głoszen za 15 zł
  6. najlepiej będzie jak osoba ,która wszystko organizuje do mnie zadzwoni to zobacze na ile jestem w stanie pomóc.
  7. jakie one nareszcie szczęsliwe, a widac ze sa ze soba zżyte
  8. tak , hotelik jest , tylko jak dobrze czytam doba 30 zł i to chyba za 1 psa a reszta.Skąd my tyle wexmiemy pieniędzy
  9. [IMG]http://images50.fotosik.pl/424/0b72a9dc2d485300gen.jpg[/IMG] to Pixi tylko wystrzyżona [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/436/8aea4a2663c61d58.jpg[/IMG][/URL] a to Misiek bez strzyżenia podobne,prawda?
  10. napiszcie kiedy byłby piesek w Krakowie.Mój tel.694 48 15 20, 12 413 87 10 Wanda
  11. wczoraj P. marzena tylko tak szybko mi powiedziała ze jada do fundacji , nie mogła dłuzej rozmawiac. Pieski sliczne. Misiek to rzeczywiscie wiekszy brat mojej Pixi. Ale one beda duze wieksze od swojej mamy. [B]Asiu jeżeli miały by iść do schronu prosze nie oddawajcie ich.[/B] Będziemy szukać , zbierac pieniążki. [COLOR=darkred][B]Ja od 9- 14 nie będe na DOgo.[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]Jesli cos waznego możecie wysłać SMS- odpiszę[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]tel.694 48 15 20[/COLOR][/B]
  12. jak można takie cuda wywieź do lasu. [B]Dziekuje jeszcze raz wszystkim a asi dzisiaj najbardziej[/B]
  13. jakie one sliczne. Sunia bardzo podobna do Gapcia. Ciesze sie ze złe zycie piesków sie skończyło
  14. [quote name='asia-s']dziewczyny nie moge wstawic zdjec - nie mam abonamentu - komu wyslac zdjecia pieskow, suni i Gabcia[/QUOTE] asiu wyslij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. [URL]http://allegro.pl/janeczka-i-zojeczka-maja-tylko-siebie-i-cmentarz-i1350447787.html[/URL] [B]a to znalazłam teraz[/B]
  16. dziewczyny zajęte wywozem piesków do mysłowic a on pewnie nadal sam a to znalazłam teraz [URL]http://allegro.pl/janeczka-i-zojeczka-maja-tylko-siebie-i-cmentarz-i1350447787.html[/URL]
  17. [URL]http://allegro.pl/janeczka-i-zojeczka-maja-tylko-siebie-i-cmentarz-i1350447787.html[/URL] [B]oto link do następnych bid[/B] napisałam już do wystawiajacego czy mogę założyć wątek
  18. [quote name='meganka5']a jaka fundacja bo się pogubiłam[/QUOTE] jaka fundacja to mi marzena nie mówiła Asia jeszcze nie wróciła. Wiem że szczeniaki zabrała a sunia zwiała. Są tam tez koty -szkiety ale dzikie
  19. Gapcio siedzi w tej stodole, jest w miarę tam teraz dobrdze. Marzena mówi że ma teraz już ciepło , jedzonko i zostaje do przyszłego tygodnia.
  20. ale żyje ten bocian- Jolu napisz mi jeszcze raz swój telefon -proszę. Tak schowałam ze go nie znajdę
  21. Asia przed chwilą mi mówiła że za nia biega
  22. fizia to już kilkanaście piesków znalazło tak domki . Osoby ogłaszały psy na Allegro i przez Dogo szukałam tym pieskom domki. Była np. sunia ze8 szczeniakami. Dzięki Dogo poszły do DT a potem szukaliśmy DS. Ludzie tacy o Dogo nie wiedzą.
×
×
  • Create New...