Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mam fanty- zrobi ktos bazarek, ja w tej chwili nie mam czasu
  2. jaka ona sliczna. Trzeba szukac DT
  3. jak tylko znajde chwilkę czasu zrobię bazarek
  4. [INDENT]W okolicy zalewu Kotliny (koło Kurowic-kierunek Łódź-Tomaszów Mazowiecki) błąka się pies. Prawdopodobnie mieszaniec owczarka berneńskiego. Nie mogę go wziąć do domu, ponieważ mam już dwie suki i cztery koty. Będę wdzięczna, myślę że pies również jeżeli znajdzie dom w ten zimowy czas. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS PORZUCONYCH LUB ZAGINIONYCH ZWIERZĄT O POMOC. Moj telefon 504 164 700 [B]znalazłamtakie ogłoszenie[/B] [B]Ja jestem z Krakowa[/B] [B][COLOR=red]Bardzo proszęo pomoc[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]PROSZE RÓWNIEŻ O ZMNIEJSZENIE ZDJECIA I WKLEJENIE- JA NIE POTRAFIE ZMNIEJSZAĆ[/COLOR][/B] [URL="http://images43.fotosik.pl/447/d9e5b281b6ac5e29gen.jpg"][COLOR=#4444ff]http://images43.fotosik.pl/447/d9e5b281b6ac5e29gen.jpg[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  5. W okolicy zalewu Kotliny (koło Kurowic-kierunek Łódź-Tomaszów Mazowiecki) błąka się pies. Prawdopodobnie mieszaniec owczarka berneńskiego. Nie mogę go wziąć do domu, ponieważ mam już dwie suki i cztery koty. Będę wdzięczna, myślę że pies również jeżeli znajdzie dom w ten zimowy czas. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS PORZUCONYCH LUB ZAGINIONYCH ZWIERZĄT O POMOC. Moj telefon 504 164 700 [B]znalazłamtakie ogłoszenie[/B] [B]Ja jestem z Krakowa[/B] [B][COLOR=red]Bardzo proszęo pomoc[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]PROSZE RÓWNIEŻ O ZMNIEJSZENIE ZDJECIA I WKLEJENIE- JA NIE POTRAFIE ZMNIEJSZAĆ[/COLOR][/B] [URL]http://images43.fotosik.pl/447/d9e5b281b6ac5e29gen.jpg[/URL]
  6. [quote name='Klaudus__'][I]Kolejny pretensjonalny telefon miałam, błagam o zmianę treści ogłoszeń...[/I][/QUOTE] może w tytule wątku ogólnym napisz-rzuci sie to dziewczynom szybkow oczy
  7. [quote name='Olga132']Dobra to zrobiłam bazarek z Kartkami na te 3 psiaki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197790-Kartki-Świąteczne-na-pomoc-w-opłaceniu-hotelika-3-psiaków-do-12.12.2010?p=15880869#post15880869[/URL][/QUOTE] bardzo dziękujemy
  8. a rozmawiałas Javena juz z nimi
  9. no to super- bardzo sie cieszę
  10. klaudia go nie widziała
  11. jaki on duży, jak w stosunku do innych piesków- czy ktos cos wie
  12. prosze dowiedzcie siecoświecej na jego temat.trzeba go zabrać jak najszybciej. Nie mamy duzo czasu
  13. totalna cisza
  14. oby tak było
×
×
  • Create New...