Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. bardzo Cie prosze jak tylko bedzieszmogła dojechac zobacz co się z nim dzieje
  2. dziękujemy i zyczymy zdrowia, zdrowia,zdrowia
  3. dziękuję za ogłoszenia. Ja pamietam ale ostatnio miałam taki nawał pracy ale słuzbowej Postaram sie poprawić, przepraszam pieski
  4. piove a ile to kilometrów od Ciebie
  5. [quote name='piove']Och czasami ciężko się dogadać:( Ja rozumiem, że 16-latka nie jest w stanie wiele zrobić, ale potrzeba tylko więcej chęci i zainteresowania sprawą. Jak pisałam wcześniej, pewnie ciężko do Raczej dojechać, bo śniegu po pachy. Można bez nerwów i niepotrzebnych emocji szukać rozwiązań. A też myślę, że jak zakłada się watek, to powinno się chociaż czasem zajrzeć i napisać jak się sprawy mają.[/QUOTE] [B]popieram Cię. Trzeba byc odpowiedzialnym, my tracimy czas , Olga traci pieniądze, chcemy pomóc finansowo a założycielka watku nie bedzie ganiac po wsi za psem.[/B]
  6. jaka super sunia. Taka jamnikowata długowłosa. Leży już z synem na tapczanie, no i oczywiście jest mizianko
  7. koszt transportu nie taki duży, tylko co z pieskiem
  8. poczekam do wizyty poadopcyjnej
  9. tak czytam i zastanawiał sie gdzie one spią. Może na poczatek jakieś duże pudło z kocami
  10. Olga ma do dziewczyny telefon, pewnie zadzwoni
  11. coraz to więcej dobrych pomysłów.
  12. może Olga jak juz ma telefon teraz sie cos dowie. A tamte pieski gdzie są, nie chodzi o miejscowośc , tylko o miejsce gdzie sie znajdują. Czy też sa bez niczyjej pomocy jak Bruno
  13. dziewczyny czytam to wszystko i jedno jest pewne- jesli w tej chwili zajmiecie to miejsce w hoteliku skazujecie go na smierć. Nie można sie tak poddawac. Wszyscy wiemy ze psów jest dużo, ale mysmy trafiły na Bruno i chcemy mu pomóc. Trzeba to wszystko przemyslec jak to zrobic i ratowac go jak najszybciej.
  14. Boziu jaki on malenki . Mozemy fotki porobic moja cyfrówką. Szelki super a widac że piesek przeszedł dużo , tak spokojnie leży poprzykrywany
  15. wejdź na wątek Perełki i tam chyba na przedostatniej stronie jest sunia Tola i jakas druga. Chce wziąć Tole bo kudłaczek Alu Ty nie zartujesz z tym mrozem
  16. czy nie ma kogos innego kto mógłby go zabrac nie rozumiem tego , zakłada psu watek , ludzie sie angazują a ona to wszystko zostawia
  17. a moze jakieś fotki , chocby komórką
  18. wyobraźcie sobie że Rubinek będzie mieszkał obok mnie w nastepnym bloku. Tulinka nie wiadomo czy przyjedzie, czy p. Adam zdecyduje sie na zabranie 4 psów. Dzwonił do mnie P. Mariusz , więc tak to wyglada.Perełka wysiada po drodze - to dograne.
  19. trzymajcie kciuki-Poldek zaraz jedzie do DT- czy polubią sie z pieskim Pani
  20. fizia czy p. Mariusz da Ci znac. Może do mnie zadzwoni jak będzie coś wiedział
×
×
  • Create New...