Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Olga 7 widze ze sie wycofała, pewnie już nie chciała tracić nerwów
  2. Iwonka lubi jak pieski szczekają, to ja najbardziej cieszy. Ja też uważam że szukać domku to najlepiej bez małych dzieci
  3. mam prosbe, pomózcie mi zająć sie ogłoszeniami dla suni. Moze by znaleźć jakis pakiet z bazarku i tak jak pisałam to fajne Allegro.Ja koszty jakos pokryję. Zdjęcia są, tylko dobry tekst. Dzisiaj przyszła córka z wnuczką. Tula boi sie wszystkiego co nowe.Przeraza ją płacz dziecka, aż sie ze strachu posikała.Bardzo szczekała na nią. Na chwilę ja zamknełam w pokoju, była grzeczna a gdy ja wypuściłam, było lepiej, tylko nie mogło byc nowych sytuacji. Zaakceptowała że Iwonka chodzi ale gdy położyła sie na podłodze to Tula juz szczekała.
  4. spotkałam teraz na zakupach Pania pieska, nawet ja jej nie zauważyłam. Piesek super, tylko zaczyna byc zazdrosny i ugryzł Pana w rekę . Zazdrosny jest o Panią. Państwo wiedzą że muszą nad nim popracować, to jeszcze szczeniak
  5. [quote name='Kenny']aha, Poldi dziś został odrobaczony.[/QUOTE] jak bedzie po szczepieniach prosze dać znać pokryję ze skarpety Vanilka
  6. czekamy , czekamy. Na wiosnę zapraszamy z Vegą na działeczkę bo to blisko
  7. MALUTKA ZACZYNA SIĘ ROZKRĘCAĆ. WIECZÓR JUŻ SAMA PRZYSZŁA DO NAS, BYŁO JEJ CHYBA TROCHĘ GORĄCO BO CHWILAMI SPAŁA POD BALKONEM zACZYNA BAWIĆ SIĘ ZABAWKAMI NASZYCH PIESKÓW. TAKA SŁODKA PSINKA.
  8. pewnie że pozwoli. Ela , kto to robi te Allegro,Ty
  9. wszyscy chyba płaciliśmy po 20 zł , tak podobno było ustalone. Ja z siostrą Javeny na pewno, bo rozmawiałam z Javeną. Tak ze ta sprawa juz załatwiona. jesli chodzi o weta to mam jeszcze pieniążki od Vanilka, więc pokryję obecny koszt weta i później wirusówki. Trzeba poszukac na wątku Vanilka kto zrobił mu to sliczne Allegro.Kosztowało chyba 15 zł. Trzeba ułozyc super tekst i poprosic o zrobienie. Vanilek znalazł domek dzięki temu ogłoszeniu.
  10. tak, był z facetem takim około 70 lat. Pies nie słucha go , ale tez nie miał kagańca. Pies ciapnął Tabi z kark, tak ze jak sie ja dotknie to piszczy. Dobrze ze tymczasowiczka w tym wszystkim nie uciekła, tylko sie połozyła i trzęsła
  11. ten drugi jest u Kenny-w Krakowie , zabrany jak sie błakął po wsi. Podam pózniej link. Byłam u weta- narazie 28 zł. Sunia zdrowa, ma około roku. W przyszłym tygodniu wirusówki. na karmę i transport , płatne ogłoszeniazrobię bazarek
  12. wczoraj tabi zaatakował pies amstaf-Janek zaczął ją bronic. Dobrze ze sie tak skończyło.Z nimi była nasza tymczasowiczka, tez sieprzeraziła.
  13. dobrze ze Poldus przynajmniej bezpieczny
  14. byliśmy u weta- jestem bardzo młodziutką sunią.Dostałam preparat na robaki i pchełki. W przyszłym tygodniu zaszczepimy wirusówki a P. mariusz przyśle zaswiadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie. Pytałam P. Mariusza o jej przeszłość. Ona przyszła do jakiegos gospodarstwa ale tam jej nie chcieli i została zabrana do schronu.Ciekawe jak długo się błąkała.
  15. Kasiu zapraszamy do suni Jesteśmy po kąpieli, była bardzo grzeczna. Najlepsza była noc. Syna nie było jak szliśmy spać.Wzięłam ją do siebie, a ona wyłożyła się koło głowy męża i tak było całą noc.Jest zmęczona, chwilami tak chrapała.Syn wrócił ale ona już nie poszła do niego. Rano mąż wyszedł z nią zrobiła wszystko. Nie sika już w domu.Ona na pewno nie była tylko w domu bo ma bardzo starte pazurki
  16. Dziękuję za chcę pomocy w szczepieniach tych dwóch piesków- one obydwa są na domkach bezpłatnych
  17. [quote name='__Lara']Ciotki, pewnie się aklimatyzuje :) nie zamęczajmy może tak Państwa ciągłymi mailami :) jak cioteczka wtatara da mi znać to przejdę się na wizytę, wezmę aparat, zdam relację :)[/QUOTE] ale kto ją tak zamęcza. Ja ostanio na swięta dostałam SMS a potem się nie kontaktowałam z nią
  18. [B]mam pytanie - czy ze skarbonki Vanilka moge wziąć na szczepienia Poldka z Przemysla , który został zabrany z pól i szczepienia Tuli mojej tymczasowiczki- suni ze schroniska z pod Częstochowy[/B]
  19. oj Javena bardzo się cieszę ze Perełka ma wspaniały domek
  20. jest przecudna, a w schronisku ją widziałaś
  21. [quote name='dreag']To gdzie te deklaracje, bo nie wiadomo co robić... Przejrzałam wątek i znalazłam (aktualne?): piove - 20 zł wtatara - 50 zł Wyślę go do Pupili, a nuż ktoś się odezwie...[/QUOTE] mnie sie wydaje że jeszcze ktoś pisał. [B]dziewczyny trzeba jak najwięcej osób zciagnąć na watek, ja jak zabierałam psa do hoteliku nie miałam deklaracji.Wszystko sie udało pieniążki sie znalazły a piesek znalazł dom[/B]
×
×
  • Create New...