-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
Olga 7 widze ze sie wycofała, pewnie już nie chciała tracić nerwów
-
mam prosbe, pomózcie mi zająć sie ogłoszeniami dla suni. Moze by znaleźć jakis pakiet z bazarku i tak jak pisałam to fajne Allegro.Ja koszty jakos pokryję. Zdjęcia są, tylko dobry tekst. Dzisiaj przyszła córka z wnuczką. Tula boi sie wszystkiego co nowe.Przeraza ją płacz dziecka, aż sie ze strachu posikała.Bardzo szczekała na nią. Na chwilę ja zamknełam w pokoju, była grzeczna a gdy ja wypuściłam, było lepiej, tylko nie mogło byc nowych sytuacji. Zaakceptowała że Iwonka chodzi ale gdy położyła sie na podłodze to Tula juz szczekała.
-
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
spotkałam teraz na zakupach Pania pieska, nawet ja jej nie zauważyłam. Piesek super, tylko zaczyna byc zazdrosny i ugryzł Pana w rekę . Zazdrosny jest o Panią. Państwo wiedzą że muszą nad nim popracować, to jeszcze szczeniak -
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kenny']aha, Poldi dziś został odrobaczony.[/QUOTE] jak bedzie po szczepieniach prosze dać znać pokryję ze skarpety Vanilka -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
wtatara replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy , czekamy. Na wiosnę zapraszamy z Vegą na działeczkę bo to blisko -
pewnie że pozwoli. Ela , kto to robi te Allegro,Ty
-
wszyscy chyba płaciliśmy po 20 zł , tak podobno było ustalone. Ja z siostrą Javeny na pewno, bo rozmawiałam z Javeną. Tak ze ta sprawa juz załatwiona. jesli chodzi o weta to mam jeszcze pieniążki od Vanilka, więc pokryję obecny koszt weta i później wirusówki. Trzeba poszukac na wątku Vanilka kto zrobił mu to sliczne Allegro.Kosztowało chyba 15 zł. Trzeba ułozyc super tekst i poprosic o zrobienie. Vanilek znalazł domek dzięki temu ogłoszeniu.
-
tak, był z facetem takim około 70 lat. Pies nie słucha go , ale tez nie miał kagańca. Pies ciapnął Tabi z kark, tak ze jak sie ja dotknie to piszczy. Dobrze ze tymczasowiczka w tym wszystkim nie uciekła, tylko sie połozyła i trzęsła
-
ten drugi jest u Kenny-w Krakowie , zabrany jak sie błakął po wsi. Podam pózniej link. Byłam u weta- narazie 28 zł. Sunia zdrowa, ma około roku. W przyszłym tygodniu wirusówki. na karmę i transport , płatne ogłoszeniazrobię bazarek
-
wczoraj tabi zaatakował pies amstaf-Janek zaczął ją bronic. Dobrze ze sie tak skończyło.Z nimi była nasza tymczasowiczka, tez sieprzeraziła.
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
wtatara replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
dobrze ze Poldus przynajmniej bezpieczny -
byliśmy u weta- jestem bardzo młodziutką sunią.Dostałam preparat na robaki i pchełki. W przyszłym tygodniu zaszczepimy wirusówki a P. mariusz przyśle zaswiadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie. Pytałam P. Mariusza o jej przeszłość. Ona przyszła do jakiegos gospodarstwa ale tam jej nie chcieli i została zabrana do schronu.Ciekawe jak długo się błąkała.
-
Kasiu zapraszamy do suni Jesteśmy po kąpieli, była bardzo grzeczna. Najlepsza była noc. Syna nie było jak szliśmy spać.Wzięłam ją do siebie, a ona wyłożyła się koło głowy męża i tak było całą noc.Jest zmęczona, chwilami tak chrapała.Syn wrócił ale ona już nie poszła do niego. Rano mąż wyszedł z nią zrobiła wszystko. Nie sika już w domu.Ona na pewno nie była tylko w domu bo ma bardzo starte pazurki
-
Dziękuję za chcę pomocy w szczepieniach tych dwóch piesków- one obydwa są na domkach bezpłatnych
-
[quote name='__Lara']Ciotki, pewnie się aklimatyzuje :) nie zamęczajmy może tak Państwa ciągłymi mailami :) jak cioteczka wtatara da mi znać to przejdę się na wizytę, wezmę aparat, zdam relację :)[/QUOTE] ale kto ją tak zamęcza. Ja ostanio na swięta dostałam SMS a potem się nie kontaktowałam z nią
-
[B]mam pytanie - czy ze skarbonki Vanilka moge wziąć na szczepienia Poldka z Przemysla , który został zabrany z pól i szczepienia Tuli mojej tymczasowiczki- suni ze schroniska z pod Częstochowy[/B]
-
[quote name='dreag']To gdzie te deklaracje, bo nie wiadomo co robić... Przejrzałam wątek i znalazłam (aktualne?): piove - 20 zł wtatara - 50 zł Wyślę go do Pupili, a nuż ktoś się odezwie...[/QUOTE] mnie sie wydaje że jeszcze ktoś pisał. [B]dziewczyny trzeba jak najwięcej osób zciagnąć na watek, ja jak zabierałam psa do hoteliku nie miałam deklaracji.Wszystko sie udało pieniążki sie znalazły a piesek znalazł dom[/B]