[quote name='Trisza']Do Krakowa.I kierowca chory.I wszyscy których pytam o wcześniejsze podwiezienie z kręgu "znajomych" milczą...Ech!!!!!Kurujemy kierowcę!!!Dałam Asiorowi namiary na Dusieńkę,może i jej pomoże z DT.Nie umiem wklejać zdjęć,komu mogłabym przesłac na pocztę zdjęcie kolejne aby przekleił?[/QUOTE]
wyslij do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Ja tez z Krakowa- jeśli moge w czymś pomóc
Jasza i tak samo jest z Figą. Te domy,które o nia dzwonią to jest tak ze zanim ja jadę na spotanie to juz wczesniej dzwonia i odmawiaja, wymyslając jakieś bajeczki.Dwa domy te daleko, to naprawde na nia czekały. Jak ja mam małą oddac tam be sterylki
[quote name='Javena'][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7032/118711873411644x461.jpg[/IMG][/QUOTE]
tak mi się ten maluch podoba a on nadal w schronie
[quote name='Monalisa4']Witam
Mama po ogłaszała sunie na garnku i innych portalach ;) Szukamy domku najlepszego ;))))[/QUOTE]
dzięki-zobaczymy. Ja w sobotę zrobiłam 20 ogłoszeń i cisza. Wydałam chyba z 40 zł bo robiłam takie aby pozostawała na pierwszej stronie
[B]oto sunia u weta w kubraczku u weta.[/B]
[B]Sunia dostała jeszcze antybiotyk o przedłuzonym działaniu i witaminki, oraz ma dostawać Flegamine- syrok wykrztuśny.,jej jeszcze furczy ale w górnych drogach oddechowych. Płuca czyste[/B]