-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]hejo:multi::loveu: przyszedłem się pochwalić, że na roku mam koleżankę z Łomż[/B][B]y [/B][/COLOR]:eviltong:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0274-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0278.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0282-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0284.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0250.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0254.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0262.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0272-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0273-1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']No to Was załatwili.. rano lektorat obowiązkowy, popołudniu ćwiczenia :diabloti: podli ! Biedactwo, ale takie nie do końca z racji tego piątku i środy :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]no ale dzisiaj wykorzystałem to okienko na plener z aparatem :multi: piękna pogoda była:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc :multi: leniwy studencie :diabloti: i jak jest ta data? :razz: a ja codziennie mam na 11, a w tym tygodniu na 10 bo kolezanka zachorowala i jestem za nia w sklepie o wiekszym ruchu :p[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) już wiesz czy sprawdzałem czy nie :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Juszes']Piękne jesienne zdjęcia :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) [/B][/COLOR] -
[quote name='ariss']ale chyba niewygodny:eviltong::evil_lol:;)[/quote] [COLOR=Navy][B] w jakim sensie? że niewygodne ławki na poczekalni?:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='bonsai_88']Matusz nie dziwię ci się... na twoim miejscu tez bym żadnych nie ubrała :evil_lol:[/quote] i nie widzę też w takich Rinusiowej... :crazyeye:
-
[quote name='ariss']błahahhahaha:mdleje::roflt::mdleje:[/quote] ładny jest to fakt :eviltong::p
-
[I][QUOTE][I][B]Dobra tam wybrałam a teraz mam nowy problem :evil_lol: Te?[/B][/I] [URL="http://www.allegro.pl/item462950642_sliczne_czarne_muszkieterki_nowosc_mac_r_41.html"]ŚLICZNE CZARNE MUSZKIETERKI! NOWOŚĆ! (MAC) r.41 (462950642) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [I][B] czy te ? :diabloti:[/B][/I] [URL="http://www.allegro.pl/item461506467_odjazdowe_czarne_muszkieterki_na_szpilce_zobacz_41.html"]ODJAZDOWE CZARNE MUSZKIETERKI NA SZPILCE~ZOBACZ 41 (461506467) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE][URL="http://www.allegro.pl/item461506467_odjazdowe_czarne_muszkieterki_na_szpilce_zobacz_41.html"][/URL] [COLOR=Navy][B]Ani jedne, ani drugie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Uuuu na 8? Jak to wykład, to wiesz.. :evil_lol: Ja jutro wogóle nie idę :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie, to tylko lektorat :evil_lol: a potem mam 5 godzin okienka, które wykorzystam w plenerze z aparatem:multi: potem wykład, 2 godziny okienka i ćw... no i w domy będę przed 22:roll: nie nawidzę wtorków a ja mam środę i piątek wolny :eviltong:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']fotki sliczne jak zawsze, tylko.......wiosenne takie :evil_lol: a ja czekam na Tobiasza pozującego w pięknych czerwonych liściach[/quote] [COLOR=Navy][B]bo u mnie wiosna :evil_lol::evil_lol: oj nie wiem czy się doczekasz takich, bo cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu:shake::shake: [/B][/COLOR][quote name='ewatr']9.20 a Tobie sie nie chce :eviltong: jakbym mojego rodzonego studenta słyszała :evil_lol: a ja juz od 7.00 w robocie siedze .........ech ta młodziez :diabloti:;) A ten Rudy z odwinietym uchem Boooooski :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::diabloti: bo dzisiaj to akurat było fajnie bo na 11:30 ale jutro już na 8:shake: [/B][/COLOR][quote name='Justa']hej leniwy studencie :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej studentko :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Hej :multi: Tobi w słonku- cudo :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) dzięki [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0245.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Gratulacje Kasiu !! Frania - Mł. Ch. Czech + Zwycięzca Czech!!! :multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]zostawiam fotki na dzień dobry i uciekam :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0242.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0243.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0244.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0245.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0246-1.jpg[/IMG] Miłego dnia! [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Nie dość, że samjest dłuuugi, to jeszcze chce sobie szyję wzdłużyc... [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0203.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] :evil_lol: [quote name='zaba14']Tobiasz ma swietna klate!! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]wiem o tym:loveu::cool1: mój atleta:loveu: [/B][/COLOR][quote name='sisia0']To co Mateusz kiedy na wspólny spacer Tobiasz& Chilli ? :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]no kiedyś trzeba się ugadać ;) jak będzie ładna pogoda... [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']czesc fajowe zdjecia :cool3: o jeszcze znalazles zielone listki :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) no ostatnie już takie zielone, lecz nie w pełni [/B][/COLOR][quote name='ewatr']Widzę Tobiaszki ze u Was też jesien :loveu: Witam :lol: słonecznie ![/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj Ewa :) słonecznie to nie mogę na razie powiedzieć, bo u nas tego słońca jak na razie nie ma:shake: zaraz się wybieram na uczelnię, a nie chce mi się jak cholera :evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Mój wróg dzisiaj dzwonił o 8... ale tak to dzwoni prawie codziennie też o 6:placz: a to przecie ciemna nooc Miłego dzionka weszko ! :loveu::multi::loveu: [/B][/COLOR]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Matusz replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]pięknie Pepa się prezentuje na tle jesiennych liści :loveu::loveu: pozdrawiamy![/B][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jamnicze'] No więc jeszcze raz odpowiadam :p: Bardzo bym chciała jechać do Poznania ale skóra Saidi nie wygląda najlepiej :placz: i wet daje nam dość małe szanse, że do tego czasu będzie ok :-( Jeśli jednak byśmy pojechały, to baski są w sobotę (rozumiem Matusz, że Ty jesteś w niedzielę?) i mojego maluszka oczywiście bym sama wystawiała :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Asiu, będzie dobrze !! ! jeszcze jest trochę czasu do wystawy ! 3mam kciuki za Saidi Ja będę najprawdopodobniej w obydwa dni ;) [/B][/COLOR]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Matusz replied to arima's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Pysiu, ale masz misie w domu:loveu::loveu: będziecie może w Poznaniu?:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/32-23.jpg[/URL] jak oczka mruży, słoneczko razi ;) Asiu, wy jesteście w Pozku w niedzielę?? sama wystawiasz czy ktoś ci będzie psa handlerował?:razz:[/B][/COLOR][/quote] powtórzę się :cool3::cool3::cool3:
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/32-23.jpg[/url] jak oczka mruży, słoneczko razi ;) Asiu, wy jesteście w Pozku w niedzielę?? sama wystawiasz czy ktoś ci będzie psa handlerował?:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]widziałem obserwującą okolice Sarunie :loveu::loveu: i to zdjęcie......:roflt: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz694.jpg[/url] bowskie :evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]fotki full wypas :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Magdalenkl']Wymiękam :loveu::loveu:[/quote] nie mięknij:eviltong: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0213.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0214-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0216-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0220-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0241.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]jesień, jesień, jesień [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0207-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0208.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0209.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0212-1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER] lubię je choć są ciemne bo pod słońce ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0196.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0197.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0203.jpg[/IMG] [/CENTER]