-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]maleństwo jak zwykle urzekające :loveu::loveu::loveu: Hej moja telegrafisko:diabloti: studenko :loveu::multi: [/B][/COLOR]
-
dla mnie zdecydowanie drugi :)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']szkic pierwszy z prawej debeściacki :evil_lol: kwintesencja uszu jamnika:evil_lol: zdjęcie zdechłej myszki nie przedstawia walorów artystycznych a krajobrazy są super:loveu:, tylko szkoda że wszędzie muszą wisieć te skubane kable :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] no nic nie poradzę na te kable wszędzie, takie są uroki cywilizacji :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='agaciaaa']Hej Mati :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0262.jpg[/URL] super fotka :loveu: Jamniorkowy maluszek jest przecudny :loveu: Są jeszcze jakieś szanse, że będzie Twój czy raczej nie? ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej Agacia;) szanse, hmm... może i są, zależy czy do czasu mojej przeprowadzki maluch będzie jeszcze w hodowli... ;) [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']toć napisalam ze to szkic:cool1: i wiecej nie bedzie, bo i tak wzielam kartke bez sensu-z przeswitujacym drukiem :lol::eviltong: hehe dzieki :lol: to nie kable! to babie lato :evil_lol::eviltong: milego :p :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]no wiesz co? więcej nie będzie?:-( ja mam jeszcze wolne miejsce na ścianie między jednym a drugim obrazem :eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Justa']Hej telestudencie :loveu: Dziś masz wolne ! :diabloti: A ja w tym tygodniu jeszcze nie byłam na uczelni. Planuje iść jutro tylko na histo, a piątek znów w domu :evil_lol::eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej telestudenko :loveu: a tak się składa, że w środy mam ćwiczenia i wcale nie mam wolnego tylko tydzień temu nie było bo nie było wykładowcy[/B][B] no ładnie:evil_lol: ja jeszcze jutro i wolneee :multi: [/B][/COLOR][quote name='jamnicze']Tobiasz znowu lata :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0932-1.jpg[/URL][/quote] :multi: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0941.jpg[/URL] [B][I]aaa krokodyl powinien wyskoczyć :diabloti::diabloti::evil_lol:[/I][/B][/quote] :evil_lol: [quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0938-1.jpg[/URL] Nie moge się napatrzec..[/quote] ;) [quote name='betty_labrador']pan mi kazal wyciagac chrupka z brzydkiej wody :placz: :eviltong: O! Babie lato nad drzewami :diabloti::lol: fajowe zdjecia:loveu: ps. dzis w radiu mowili o jakims facecie ktory sie nazywa Fijut:evil_lol:[/quote] :eviltong: :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0919-1.jpg[/URL] ale się zaczesał :evil_lol::evil_lol: zwłoki też widziałam :diabloti: witaj Wnuś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] :grins: Witaj B.:multi::loveu: [/B][/COLOR][quote name='Dorkaa']Chyba raczej był :evil_lol: Pozdrawiam :)[/quote] [COLOR=Navy][B] jest i był:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']wypadlo na Tobiasza -chcialo mi sie na szybko poszkicowac :lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=Navy][B]już mi się podoba, choć mało jeszcze widać :eviltong::diabloti: :loveu: Miłego! [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz901.jpg[/url] "Kopce kreta"? :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Dzień dobry wieczór Sarcie :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] hey Wnuś :multi::loveu: a co tak pytasz .....liczysz na spadek :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]z troski pytam :evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0972-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0973-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0977-1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]jesień. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0958.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0959-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0960.jpg[/IMG] myszka:diabloti: już taka była:p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0967-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0970.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0938-1.jpg[/URL] słonik Dumbo :evil_lol: :cool3:[/quote] :diabloti: [quote name='Celina12']Boskie to słoniątko :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] :loveu: wiem :loveu: [/B][/COLOR][CENTER]tam jest ten chrupek:eviltong: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0939.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0941.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0942.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0948.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0950-1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'][/color][/b] [B][COLOR=#000080]raczej śpiczki :evil_lol:[/COLOR][/B] jak dożyję, to tak :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol: w niedzielę? :multi: z kim? z trójcą całą?;)[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]hej Babi ! :multi::loveu::multi: Jak tam zdrówko ?:razz: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B][url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0223.jpg[/url] przezabawne :loveu::loveu: pewnie smakował smaczek :loveu: piękna Nufka :loveu: ja właśnie piszę z uczelni z biblioteki :) Kasiu, będziesz w Poznaniu?:razz: [/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Wszystkie zdjęcia cud, miód ! :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]zdecydowanie piesek :loveu: cudna Kaja :loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/23/05f9d8364168ecc0.jpg[/url] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Trzymamy kciuki i łapy za udane porody :) :kciuki:[/B][/COLOR]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Matusz replied to betty_labrador's topic in Galeria
[COLOR=black][B]hej Beti :) jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę będę w Pozku :) dzisiaj w pociągu,wracając , to prawie zasnąłem:shake: bo w tych pociągach nagrzeją, a za oknem już ciemno to tylko na sen bierze.... [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER];) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0919-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0927.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0932-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0936-1.jpg[/IMG] słoniątko:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0938-1.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0915.jpg[/URL] Piękny. Uwielbiam go noo .:D[/quote] [COLOR=Navy][B] wyobraź sobie, że ja też :p [/B][/COLOR] [quote name='eria']Tobiasz widzę tak jak Gutek, też kiedyś odleci na własnych uszach niczym Dumbo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale fajne te leśne foty z dedykacją dla mnie;)[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol: dzięki :)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='anetta']Doczłapałam się i tutaj :evil_lol: Małe jamniczki :loveu: Jesienny Tobi :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Gratulacje :diabloti:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']sliczne fotki :loveu: to drugie zwłaszcza ;) [/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :):lol: [/B][/COLOR] -
[quote name='Rinuś'][B][I] Matusz może jednak?pójdziemy do hotelu spać :eviltong:[/I][/B][/quote] Może się uda wpaść na niedzielę...
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0910.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0915.jpg[/IMG] [/CENTER]