-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Tinka:)'] mi się podoba ;) tylko kolczyki trochę zbyt nowoczesne, można też w obróbkę retro pójść :razz:[/quote] to nie była sesja tylko tak zdjęcie od okazji robione na wyjeździe Zmysłu ;)
-
Marzenka w b&w ;) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/199/1111y.jpg[/IMG]
-
[B]Kojot![/B] świetne to ! [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0776bw2640.jpg[/url]
-
[COLOR=Navy][B]dzięki [/B][B]Honey :) Ja też muszę sie kiedyś wybrać w pole zrobić parę fotek żurawiom, ale jak na razie to czasu brak:shake::razz: a właśnie, czemuż tych bażantów tak mało a żurawi w brud?:eviltong: [/B][/COLOR]
-
100 lat ! :loveu::multi:
-
ja bym chciał to usłyszeć! :diabloti::cool1:
-
[COLOR=Navy][B]Niestety nie ja jestem autorem tych fotek :diabloti:, znalezione w google :diabloti:;) Gosia wpadaj na KORTOWIADĘ, KORTOWIADĘ :lol: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Goshka']Jaaaaki piekny bazancior.!!!:crazyeye: Normalnie kocham te ptaszyska:loveu: Mati, a zurawi to pełno i u mnie na pastwisku:lol:[/quote] szkoda, że wyżły nie polują na żurawie :diabloti:
-
[COLOR=Navy][B]dobry ! :):loveu: ja z niespodzianką :diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5440/baantet7.jpg[/IMG] a i Gonia sprawdziłem, pomiędzy Uniszewem a Biesalem to jest pełno żurawi, o takich :] [IMG]http://www.lp.gov.pl/Members/Anka/ilustracje/mini_67%20zuraw.jpg/image[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:mdleje::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Matusz replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gratulacje ! Witam w gronie kierowców :lol::lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Matusz replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
100 lat dla jubilata !! :loveu::loveu::loveu: -
[B]Polna,[/B] ja już od dawien dawna jestem fanem Twoim i w ogóle... :loveu::loveu: nie lubię się powtarzać, ale zdjęcia jak zwykle bez dwóch zdań ! no i mam nadzieję, że za tydzień jakiś mały foto Street uda się zorganizować ;)
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[COLOR=Navy][B]Agappe ! Zdjęcia rewelka ! :loveu::loveu::loveu: nie miałem okazji tak dokładnie wawy zwiedzić, ale na zdjęciach mogę pooglądać:lol: szczególnie podobają mi się te z byłego getta... taki klimat i nastrój... [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/majowka%202009/IMG_1222.jpg[/url] a z tymi chłopakami mieliśmy warsztaty z brake dance ;) w Maszewie(zach-pom.) ten w koszuli różowo-biało-czarnej, ten najmniejszy wymiata:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] pozdrawiamy![/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]no te szampiony z % :diabloti: :drinking:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5016443.jpg[/url][/B] [B]Tylko usiąść, zamknąć oczy i pomarzyć... :loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]masz rację mła tele :) takie świeże powietrze to nie ma nic lepszego od niego :loveu: ten zapach trawy... a mój rower też spaprany:roll: i nie mam na czym jeździć:shake:[/B][/COLOR] miłego dnia!:loveu:
-
Wpadłem się przywitać :loveu::multi::loveu:
-
[COLOR=Navy][B]bryy wieczór :loveu::multi::loveu: ja nie w temacie więc tylko się witam...:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Goshka'][B] Ale poczekamy aż mała szarańcza podrośnie. Plany pewne mam, co z nich uda mi się zrealizować-zobaczymy. Oby nikt mi, tak jak teraz nie przeszkadzał swoimi zgryźliwymi plotkami:diabloti: , a zajął się swoim "podwórkiem" i będzie dobrze. [/B] [B]MATI, dzięki, dzięki, za fotki!!!:loveu:Jak zawsze doskonałe.[/B] [/quote] [COLOR=Navy][B] niech ktoś tylko spróbuje przeszkadzać:diabloti::mad: nie ma za co :)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]jeszcze pare;) i starczy:p ja się rozpływam przy tych zdjęciach :loveu:[/B][/COLOR] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8013/img5100.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5025/img5072t.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8781/img4997l.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1741/img4998oas.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2294/img5001g.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dumisiowa']Matusz czemu tych fotek nie ma na moim mailu ??? [/quote] a bo mi się Twój mail gdzieś zapodział czarownico :loveu::loveu:
-
jak to brat z siostrą:diabloti: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8545/img5010y.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2692/img5011a.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1668/img5012.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6541/img5055j.jpg[/IMG] Gosiu, zdjęcia wysłane :) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9370/img5059.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9301/img4903l.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7070/img4902v.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8884/img5006.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1545/img5008.jpg[/IMG] oaza spokoju - ARSA:diabloti: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6284/img5009g.jpg[/IMG]