-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]buhahaha, niezłe jajca :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Navy]berek :loveu::bye:[/COLOR] [/B]
- 78403 replies
-
mmm... ale królewicz wyrósł :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Goshka'] Asiaczku, ja Tobie fotkę tez pstryknęłam na BIS-ie Szceniaków, ale jakis Pan:diabloti: wszedł mi w kadr i sie nie nadaje do publikacji, prawda Mateusz? :mad: GRATULACJE, Asiaczku za wspaniałe osiagnięcia i nieocenione wskazówki "handlingowe":p[/quote] [COLOR=Navy][B]wskazówki handlarza :diabloti::evil_lol: ops:eviltong: bardzo przepraszam:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']No, u mnie też juz prawie wszystko brązowe...:lol: pzdr.[/quote] całe szczęście ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
no ja myślę, że dacie radę ! :mad::eviltong: -
[quote name='Asiaczek'] ... cały dzień na świeżym powietrzu...:evil_lol: Jak tam , bardzo sie opaliłeś...? Bo ja, mimo, iz uciekałam przed słońcem, to ręce mam osmalone. Co to za dziwne słońce w tym roku, co to zamiast opalać, parzy...?:cool1: [/quote] no ja już ogólnie jestem opalony, ale spiekło mi ręce od rękawków do dłoni:evil_lol: no i pod oczami i nos, ale dzisiaj już brązowe wsio ;)
-
Jazz:loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4990/img6806z.jpg[/IMG] cdn.
-
Porciak :loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1585/img6542qzf.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7320/img6714z.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7277/img6728.jpg[/IMG] psy padnięte :p [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/629/img6849.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3610/img6850t.jpg[/IMG]
-
[quote name='Honey']Matusz, zanim Gosia wpadnie na dogo - daj troche wyzlakow z Olsztyna, dla rownowagi :lol: Wiem, ze masz wiecej ladnych fotek! Arsunie tez dawaj !!! :loveu:[/quote] a skąd wiesz? :diabloti: Arsunia w ruchu:loveu: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6461/img7104n.jpg[/IMG]
-
[B]Honey[/B], dokładnie, ...to się nie uciecze :) ale skórriiii :loveu::loveu: [URL]http://img186.imageshack.us/img186/2226/a22i.jpg[/URL] Tutaj z mamą cudeńka w ruchu, w świetnej formie Jazz jest:loveu: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/24/img7115.jpg[/IMG]
-
[quote name='Honey']Slicznota ! :loveu: Tfu, tfu, zeby nie zapeszyc, oby tak dalej !!! Matusz, z Gosia bedziesz na ringach wojowac?.. Tak mi to jakos dwuznacznie zabrzmialo, hihi :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: z Arsunią :loveu: Wczoraj tak wyszło, że z daleka Ciebie [B]Honey[/B] widziałem jak biegasz po ringu z gaskońcami, jak już przyszedłem to już było po ptakach :shake::razz:
-
dzięki [B]Honey[/B]! w sumie nie dziwię się tym komentarzom co do Arsuni :loveu::loveu: no cudo, cudo:loveu: Mam nadzieję, że razem zawojujemy ringi, prawda Gosiu?:loveu: fot.Bartosz Leśniak [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2969/img7098c.jpg[/IMG]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]ARSA Keiviento - córka Jazzirki, w wieku 5 miesięcy :loveu:[/B][/COLOR] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2969/img7098c.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9317/img7102.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6461/img7104n.jpg[/IMG] cdn.;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Agappe']WOW:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie mam słów:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki, choć to zdjęcie nie jest jakoś tak bardzo rewelacyjne porównując np do makra erii:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='anetta']No hej :crazyeye: Obejrzałam Łódź, bardzo ładne foty :loveu::loveu: Ja ze dwa lata temu lansowałam się z Uszatym na Piotrkowskiej :evil_lol::evil_lol: "O, mrówka" [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5927.jpg[/URL] :evil_lol: Ważka rewela :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]no hej, co takie oczy? :diabloti: ;) Weekend bardzo miło spędzony :) Wczoraj wystawa w Olsztynie i na początek parę fotek. Gosiu, Bartku, dzięki za miło i jak zawsze na wesoło spędzony czas:evil_lol::loveu: Jazz czyli Jasmine Malomkozi fot. Bartosz Leśniak [SIZE=1][COLOR=LightBlue] wiem, przód trochę do poprawy, ale wyszło jak wyszło :P[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1679/img7109w.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/24/img7115.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8532/img7116.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1170/img7117.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
[quote name='Asiaczek']Widzisz, a tak baliśmy się, że nie będzie czasu... że ringi za daleko.... A tu, proszę! I pospacerować i pogadać się dało. Dzieki:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]Ja też dziękuję, nie ma jak to spędzić dzień wystawowy w miłym towarzystwie :loveu:;)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Gratualcje Kasiu !! :multi::loveu: Gratulacje dla Ciebie Gosia i Portka :multi: oraz dla Bartosza i Czardasza :loveu: no i dla Ciebie za III BOG Czardasza !:loveu: fotki posłałem właśnie na maila.;)[/B][/COLOR]
-
Wie ktoś jak uplasował się BIS ?:razz:
-
[COLOR=Navy][B]ERKA - BOG V ! :multi::multi::loveu::loveu: Asiaczku, miło było pogawędzić i pospacerować trochę ;) pozdr. [/B][/COLOR]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
w końcu fotki :loveu::loveu::loveu: Fryta jak urosła :loveu: -
[quote name='Asiaczek']Jak się uda - będzie super; jak nie - trudno... Pzdr.[/quote] a od której będziesz Asiaczku już na terenie wystawy?;)
-
[quote name='Asiaczek']Matusz - mamy ring nr 9, a przed nami jest 16 psów. Czyli gdzieś tak od 10.30 - stan pogotowia.:lol: [/quote] [COLOR=Navy][B]mam nadzieję, że mi się uda choć na chwilę wpaść bo ja to pewnie będę razem z wyżeł friends :loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Tylko nie przesadx z ta ogoda, OK?:lol: [/quote] [COLOR=Navy][B]nie będzie przesady, ma być akurat, 23/24 stopnie, czyli komfort termiczny ;) Asiaczku napisz mi proszę, który Wy ring i od której oceny? [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]widoki cudne :loveu: i masajos uszaty również :loveu: [/B][/COLOR]