Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]specjalnie dla Anetty :diabloti: psiowych nie mam:eviltong: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6449/img8248c.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Justa']Eee.. wymiękasz :eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]nieprawda, no i dobra:p[/B][/COLOR]
  3. [quote name='agaciaaa']Cześć Mati :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7571.jpg[/URL] Tobi ma chyba troche za mały fotel, ledwie sie mieści :eviltong: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7598.jpg[/URL] uwielbiam psie miny przy drapaniu :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] O, hej Agacia :) mieści się, mieści, bez obaw :p [/B][/COLOR] [quote name='Justa']To co mój współcierpiący? Za rok KFC czy Pizza Hut? :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]nic z tych rzeczy :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']czesc Matik :multi::multi: ja myśle ze Subway :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej Beti :) z tych rzeczy też nic :p[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']i jak nie było zdjęć tak nie ma :mad:[/quote] [COLOR=Navy][B]i nie będzie :evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='anetta']Niektórzy nie mają NK :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]To trzeba założyć:diabloti:[/B][/COLOR]
  4. Justa - długowłosa syrena :lol: [COLOR=Navy][B] jabadaba du :diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4566/dsc6383.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=Navy][B]Witaj wrócona :loveu::loveu: fotki cudowne!:loveu: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pdawaj te INNE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Widziałaś na NK :diabloti::eviltong:
  7. [quote name='Agappe']na 4 ostatnich stronach jest tylko 1 zdjęcie!!!! Obijasz się :mad::razz:[/quote] :smokin::sg168::rolleyes::siara: [quote name='g_o_n_i_a']stuuuk puuuk:candle:[/quote] [COLOR=Navy][B]puku stuku :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='anetta']A co będziesz zwiedzać? :cool3::cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]zachodnio-pomorskie i Deutschland rejczel :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:cool1:......................................................................[/quote] [COLOR=Navy][B] why?:eviltong: Ja sobie jeszcze dwa dni pracuje w MC i koniec przygody z MC, definiywny koniec, szkoda moich nerwów :shake: No a potem trochę odpoczynku i szukanie stancji:cool3: Zdjęć psa nie mam, inne mam:evil_lol: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Navy][B]100 latek dla Ozzulinka ! :loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  9. :loveu::loveu::loveu:
  10. :glaszcze::glaszcze::calus::calus: trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło dobrze, ciepłe myśli Kasiu przsyłam
  11. [COLOR=Navy][B]GOSIA ! :loveu::Cool!::sweetCyb:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]Gratulacje ! :multi: Śliczne maluchy no i jak po równo się ułożyło ! ;) [/B][/COLOR]
  13. [quote name='smallpati']efekt zamierzony :diabloti: kombinowałam? raczej nie, Kacper ma duże, niebieskie oczy, nic w nich nie majstrowałam, taki efekt dało przyciemnienie zdjęcia (całego zdjęcia) i B&W, nic więcej... Więc jeśli już są skargi to do rodziców małego a nie do mnie :eviltong:[/quote] tylko, że jedno różni się od drugiego...:diabloti:
  14. bo coś kombinowałaś small z tymi oczami ale Ci nie wyszło:evil_lol::diabloti::cool1:
  15. [COLOR=Navy][B]Sto lat jeszcze raz ! :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja']:eviltong::eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] cze wnuś:loveu: ...Twoja Mamcia ma dziś urodzinki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze babi :loveu: wiem, że ma, posłałem już życzenia:p
  17. [COLOR=Navy][B]tylko tyle napiszę: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='jamnicze']Cześć Długi :multi: Fakt, trzeba przyznać, że chłopak ma talent :p (chociaż Saidi naszego zdanie chyba nie popiera :evil_lol:)[/quote] [COLOR=Navy][B] a no ma, ma, a bo w Afryc łagodniejsze rytmy mają:eviltong:[/B][/COLOR]
  19. Gosia ! Come back !:mad::mad::loveu::loveu::loveu:
  20. hej Sajdunie :eviltong: gratuluje sukcesów wystawowych ! idziecie jak burza ! :multi::multi: no i zazdroszczę oglądania i słuchania występu Radka :loveu:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']:turn-l:..... :Rose::diabloti:[/quote] :diabloti::loveu: [quote name='Justa']Hej teeeeeele :loveu: Przyszłam się przywitać i pożegnać - znikam na jakieś 2 tygodnie ;)[/quote] [COLOR=Navy][B] hej:loveu: w takim razie czekam na powrót i zdjęcia :diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Gratulacje !!! :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE]
  23. [quote name='Justa'] Możesz zgłębić ten temat? :cool3:[/quote] oj, kiedyś tak powiedziałaś:eviltong: taki żart sytuacyjny ;) ogólnie na zdjęciu pięknie wyglądasz i kwitnąco, ma wyraz to zdjęcie :loveu:
  24. [url]http://img156.imageshack.us/img156/2134/dsc0121b.jpg[/url] zdjęcia kłamią! :loveu::diabloti:
  25. [quote name='Polna']ale morda fajna :)[/quote] która ?:evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...