Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [CENTER][COLOR=Navy][B]Pan T. i Gruszka :][/B] [/COLOR][/CENTER] [url]http://www.youtube.com/watch?v=rFBIt6niw6s[/url]
  2. [COLOR=Navy][B]Właśnie, wstawaj matka !!! :diabloti::diabloti::mad: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:szkoda ze wyłączyłam kamerowanie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i bardzo dobrze właśnie ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma, że boli, taka prawda:p
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ja też spoczko :p[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [COLOR=Navy][B] ale wczoraj był odjazd :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Navy][B]Brrrryyyyyyyyy:diabloti::diabloti::diabloti: wstałem, mniej wypoczęty, ale bez bólu głowy:p [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roflt: ... wnuś chyba nie podejrzewasz nas o taki gust :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no skądże :evil_lol::evil_lol:
  7. nie rodzinne, nie rodzinne, bo ja mam lepszy trochę gust muzyczny :diabloti:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...muzyka bardzo szlachetna :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] daj spokój, ja na widok krwi zaraz mdleje a Ty mi tu takie filmiki na noc zapodajesz!:mad: hahaha:evil_lol: daj spokój, wstydzę się, że to w moim ukochanym mieście co roku się odbywa:shake:
  9. [COLOR=Navy][B]Alu, niedobrze mi się przez Ciebie zrobiło!! :mad::mad::mad::roll::roll: o i widzę akcent mazurski się pojawił za sprawą sławetnego festiwalu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='eria']Matusz-potrafisz lepiej ;) szum widzę i przepalony PGR[/quote] bo za mocno wyostrzyłem :evil_lol:
  11. [quote name='anetta']Hhaah, te z MIędzyzdroji wypas :evil_lol::evil_lol: Tobi dostał coś za te stanie? :diabloti:[/quote] [B][COLOR=Navy]jasne, że dostał ;) nie ma nic za darmo :razz:[/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9862.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9867-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. ślimak, ślimak, pokaż rogi ;) [url]http://img197.imageshack.us/img197/296/img9469iv.jpg[/url]
  13. [quote name='Asiaczek']Taaaaa, sam.... Pzdr.[/quote] No tak, a widzisz gdzieś ingerencję człowieka ? :diabloti::eviltong:
  14. [COLOR=Navy][B]Gratulacje !!! :multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]Jakie dumne :loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR]
  16. [quote name='Asiaczek']Ale dłuuuugo trzymałeś tobiaszka na tych tylnych łapkach... Tyle fotek...:evil_lol: Pzdr.[/quote] Sam stał :diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9856-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9857.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9858-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9860-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9861.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [COLOR=Navy][B]Gratulacje Aniu ! :multi: :loveu: Czekam w takim razie na zdjęcia malucha z domu już u Ciebie;) [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]Kreoś cudny :loveu::loveu::loveu: cudownie miał z Tobą Aniu, teraz pewnie też ma dobrze, ale nigdzie lepiej niż u Ciebie;) [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]Dzień Dobry Asiaczki ! :) [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Agappe']beznadziejna pogoda to dopiero dzisiaj była :evil_lol:[/quote] tez :diabloti::diabloti::diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9837.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9840.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9841.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9851.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9852.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Powiem na to, że za duże!
  22. [COLOR=Navy][B]Dzisiaj beznadziejna pogoda do zdjęć, zresztą nie tylko dzisiaj, już od paru dni :shake::razz: Ale jest co jest, jeszcze świeżutkie :evil_lol:[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9830.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9831.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9832.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9834.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9836.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [COLOR=Navy][B]Megi, jaka posłuszna ! zdjęcia świetne:loveu: ! pozdrawiamy :) [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Goshka']uuuuu, szkoda:shake: Okazja nie nadarzy się pewnie szybko, ponieważ uziemiona jestem, ale to też długa historia:-([/quote] o masz :shake::shake::shake::shake: to napisz Gosiu maila albo na gg:razz:
  25. [COLOR=Navy][B]Anetko, bardzo mi przykro:calus::calus::calus::calus: Kajunia teraz już bez bólu i radosna biega po zielonych łąkach <*> [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...