-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Honey']Matusz, chodz, niech Cie usciskam ! Co tam, najwyzej grype od Ciebie zlapie (oby nie ta swinska:evil_lol: ). [SIZE=1] Czyzbys kupil sobie nowa "lufe", ze stara chcesz sprzedac?[/SIZE][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Królewska :eviltong: ale już końcówka, dzisiaj czuje się całkiem dobrze :) Więc możesz przyjeżdżać i uściskać :loveu: Koniecznie weź ze sobą gromadę na spacer;) Właśnie nie kupił jeszcze,dlatego chce sprzedać :diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]toć to jakaś kpina, Honey i kojce? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawe tylko, że te "kojcowe" psy są tak wylewne, patrz Baron, Brigand czy Bella:loveu::loveu::loveu:, sam miałem okazję sięprzekonać:loveu: przepraszam, jeśli źle napisałem(imiona), ale piszę z gorączką. Toć to kochane psiaki, i jeśli kiedyś się zdecyduję na gaskońca to tylko od Kasi :p;) Kasiu jesteśmy z Tobą i Ty to wiesz ;)[/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Ja Ci tam Ewka już pisałem na gg to i owo, więc znasz moje zdanie ;) [/B][/COLOR] -
jezus mariaaaaa :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Też się muszę nakombinować, żeby Sara tabletki połknęła :evil_lol:[/QUOTE] ale z całej rodziny to ja to robię najlepiej :evil_lol: -
[COLOR=Navy][B]Witaj w gronie kierowców i gratulacje !! :multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='zakla']Przy takich krótkich nóżkach to w sumie siadać nie trzeba:evil_lol: A śliwki? Moje kundle kradną z wielką chęcią prosto z drzewka, i gruszki... borówki też są yaaaamie:cool1: Słące ucieka bardzo skutecznie, chociaż ostatnie dwa dni nie były całkiem tragiczne.:razz: Btw ziędobry.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]trzeba, trzeba :p[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']I jak zdrówko Tobiego?[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] USG nic nie wykazało, wszystko ok, ale dostał jeszcze parę tabletek żeby łyknął, a raczej żebym mu wsadzał je w gardło a on skutecznie je wypluwa:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B][url]http://img10.imageshack.us/img10/9897/miyaup.jpg[/url] Mała rośnie jak na drożdżach :loveu:[/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]jeździłem na tym rowerze ! :diabloti::p[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]B[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]rryyy:oops:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Iza.']No tak ogólnie inaczej wyglądasz :cool1:[/QUOTE] tzn lepiej ? :diabloti:
-
to też za duże! max rozmiar zdjęcia to 640x640 pix:mad:
-
[quote name='Iza.'][URL]http://img251.imageshack.us/img251/6370/img0142nk.jpg[/URL] :crazyeye: ale się zmieniłeś ... :eviltong:[/QUOTE] [COLOR=Navy] [B]że niby gdzie ?? :eviltong:[/B][/COLOR] [B]zakla[/B], [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm103/zmz_aussie/jatoskam.jpg[/url] mejkap ok:p Tylko to trzecie zdjęcia za duże!
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo Mój Zezolek :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] po Babci :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR="Navy"][B]hej Zezowata :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[CENTER][COLOR=Navy][B]Się przypomnę :p[/B][/COLOR] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6370/img0142nk.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']Moja Luna też całe jabłka je, ale ona w ogóle jest dziwna :evil_lol: Sama se zrywa z krzaczków agresty, truskawki, maliny i nawet ogórki :evil_lol: Wszystkożerna jest :evil_lol: A w ogóle to cześć Mateusz :cool3:[/QUOTE] Witam :eviltong: Pan T. się trochę rozchorował i przeziębił sobie pęcherz, byli my u weta i dostał zastrzyki, tabletki i w pon na USG. -
[COLOR=Navy][B]?[/B][/COLOR] [U][url]http://img691.imageshack.us/img691/8409/img9938.jpg[/url][/U]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Chapsiątko moje jakie zarośnięte, na zimę się szykuje owieczka kochana :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
o, u Was zielono jeszcze:cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']U nas to samo, chyba niedługo zapomnę jak wygląda słońce :shake:[/QUOTE] [B][COLOR=Navy] Jesień ze mnie wysysa wszystkie chęci. ^^[/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']To w takim razie jeszcze i ja sprawię, że ruch się zwiększy... Moje sznaucery to jadły CAŁE jabłka. Baski natomiast - musze im pokroić na plasty (ósemki lub szesnastki) i dopiero wtedy jedzą. Natomiast ogryzki to lubia chyba najbardziej!:evil_lol: Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Ogryzki są najlepsze - najwięcej witamin mają :eviltong:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]O losie, jestem zaskoczony takim ruchem w galerii :evil_lol: Wystarczy, że człowiek wstawi film z ogryzkiem i już:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Saidi za to w ogóle nie zwraca uwagi na owoce, a jak dzisiaj TZ obierał przy niej pomarańcze, to marszczyła nos z obrzydzeniem :evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Bo Basenji to specyficzna rasa :p[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Hej Mati :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9832.jpg[/URL] jestem pełna podziwu, że Tobi utrzymuje równowagę w tej pozycji, przecież ma taki długaśny kręgosłup ;)[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Hej :) On szkoloony jest :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] Zdjęć nie mam żadnych, pogoda od kilku dni jest taka, że brak słów. Gdzie te babie lato?:shake:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Kora-']Nie wierzysz mi? :mad::diabloti:[/QUOTE] jak nie zobaczę to nie uwierzę :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ogryzek z gruszki :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] do ogryzka to było jeszcze daleko :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Kora-']Moje Korzątko też tak robi :eviltong:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]pokaż :diabloti:[/B][/COLOR]