Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='agaciaaa']Jaka minka :loveu: Co tak skromnie, dawaj więcej :cool3:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] nie mam więcej :p[/B][/COLOR] [quote name='anetta']:-D jak się delektuje tą gruszką. Mati, podjadałeś mu :mad::evil_lol: Przewiało go? Kubraczek mu zakładaj jak jest zimno :mad:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] To chyba raczej on mi podjadł a nie ja mu :eviltong: Toć jeszcze nie ma mrozu:cool3: Poza tym nie okazuję jak na razie że mu zimno[/B][/COLOR];) [CENTER][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8806/img0322j.jpg[/IMG][/CENTER]
  2. :obrazic::obrazic::obrazic:
  3. [quote name='Honey']Matusz, Ty jej nie witaj tylko nagadaj! Najblizej mieszka i juz sie chce wylamac?! :mad: I jak tu sie teraz probowac konkretnie umowic... Ja sie tak nie bawie ( tu miala byc obrazona ikonka, ale nie moge otworzyc listy ;) )[/QUOTE] zaraz jej nagadam !!!! :P
  4. [COLOR=Navy][B]Gosia, witaj w świecie żywych !! :):):)[/B][/COLOR]
  5. [quote name='eria'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/361726/00000030.jpg[/URL] stokrotka :crazyeye::crazyeye: czyli że hulaj dusza -zimy nie ma????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mi by to tak pasowało,po jesieni od razu wiosna... [/QUOTE] [COLOR=Navy][B] mnie również ! ! [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B]Też znalazłem kjuuujiikaaa :loveu::evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [CENTER]:p:diabloti::razz: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3166/img0328lp.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. [quote name='lafuma-82']Chyba potrzeba Ci spotkania z moja Zahrą, wtedy docenisz swojego rudzielca.[/QUOTE] może kiedyś będzie okazja :P
  9. [quote name='agaciaaa'] Cześć Mati, a te kwiaty to z jakiej okazji? ;) [/QUOTE] [COLOR=Navy][B]a z takiej, że tyle czasu mnie u Was nie było :eviltong:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Honey']Dzieki Matusz :loveu: Bierz rudzielca i nie pytaj :evil_lol:. Z tego rozumiem, ze zbiorka bedzie u mnie ?.. :diabloti: :multi::multi::multi:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] mam tylko nadzieję, że będzie się potrafił zachować :P na to wygląda :diabloti::loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Navy][B]Honey, piękne zdjęcia pięknych psów :loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a ja mogę też rudzielca małego zabrać ze sobą?:eviltong::diabloti:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]Dobry :oops::oops:[/B][/COLOR] [IMG]http://www.pozaschematy.pl/wp-content/img/tulipan.jpg[/IMG]
  13. Gratulacje dla wszystkich ! :multi: p.s A z tą Warmią to i tak nie prawda!:diabloti::evil_lol: Co jak co, ale Mazury zawsze były, są i będą w centrum Polski :eviltong::p Taka jest prawda:razz:
  14. [COLOR=Navy][B]Ale owca zarośnięta :diabloti::diabloti::loveu: [/B][/COLOR]
  15. ale urosła dziewczyna ! :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  16. [COLOR=Navy][B]Gratulacje !! :loveu::loveu::loveu::multi::multi:[/B][/COLOR]
  17. Oj raczej Mazury to środek polski, bo ta Warmia to gdzieś na końcu świata :eviltong:
  18. wcale nie jest tak daleko, przecież to nie koniec świata :eviltong: [B]Ritucha[/B], przykro mi, ale te zdjęcia są za duże, max rozmiar na forum to 640x640 pix.
  19. [quote name='Honey']No pewnie, toz to przeciez srodek Polski :diabloti: i duzo nas tutaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I gdzie jeszcze mozna znalezc cale kilometry pol, lak i lasow nie skazonych cywilizacja? :loveu:[/QUOTE] nic dodać, nic ująć :loveu: [quote name='Honey']Moze w grudniu, taki lekko przyproszony sniegiem i choc troche sloneczny dzien mi sie marzy :) ( Choc dla zdjec to lepiej by bez sniegu bylo :cool3: ) Poki jest blotnisto, ciemno i ponuro to sensu nie ma... Kto ma chody u gory i umie pogode przewidziec? :eviltong:[/QUOTE] lekki mrozek i słoneczko :lol:
  20. [quote name='Honey']A pewnie, ze damy sobie rade, trzeba tylko na lepsza pogode poczekac i logistycznie to zorganizowac :p (to ostatnie jak znam zycie bedzie najtrudniejsze :roll:) Sylwia, mysle, ze i Ty z przyjemnoscia sie podlaczysz, prawda?.. :)[/QUOTE] Kasiu, nie ma rzeczy niemożliwych :p [quote name='Darianna']tylko nie zróbcie zlotu na drugim końcu Polski, uczciwie ma być :D Wyciągniemy średną i obliczymy, gdzie wypada środek trasy, żeby każdy miał tyle samo km :D[/QUOTE] no jak to gdzie? wiadomo, że na MAZURACH :diabloti::loveu::evil_lol:
  21. [quote name='Darianna']tylko żeby jeden drugiemu w kadr nie właził jak nas się tam będzie spora grupa nawiedzonych pałętać :P[/QUOTE] podzielmy się na grupy :evil_lol:
  22. [quote name='Honey']Ha, no to jest nas wiecej takich nawiedzonych! :lol: Musimy sie kiedys na jakis wspolny plenerek psio-fotograficzny umowic :p[/QUOTE] koniecznie ! Już od dawna o tym marzę:loveu::diabloti:
  23. [COLOR=Navy][B]Gosiu, cóż za balsam na moje oczy, wyżły wśród koni :loveu::loveu::loveu: Honey, wiem coś o tym:evil_lol:: [/B][/COLOR][QUOTE]Nawet kiedy przyplacam to noga skrecona w kostce badz inna kontuzja, byle aparat ocalal i fotki wyszly :evil_lol:[/QUOTE]
  24. [quote name='Honey']Swietny wybor, jezeli chodzi o swiatlo, na pewno bedziesz zadowolony! A ogniskowa do potrzeb nalezy dobierac, tez by mi sie taki przydal, ale przez to wydluzanie srodkow braklo :evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Wiem :diabloti: Światło to rzecz prawie najważniejsza ;-)[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Honey']A zdradź jaka chcesz nabyć w jej miejsce? Jestem strrrasznie ciekawa :lol: [SIZE=1]Za mną nowszy model body chodzi... i kolejna lufa by się przydała, bo ta ostatnia jakaś taka... przykrótka się zrobiła :evil_lol: Ale to bank trzeba by obrabować :placz: [/SIZE][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]W jej miejsce to chce nabyć ;-) [URL="http://pl.pixel-peeper.com/lenses/?lens=6"]Tamron 28-75mm f/2.8[/URL] w sumie tele mi na razie nie potrzebne :eviltong: dlatego chce sprzedać:p potrzebuje czegoś szerszego:razz: :evil_lol: to trzeba wydłużyć :diabloti: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...