-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Asiaczek']O, rrrrrany.... no to macie porządną przymiarkę do zimy... Pzdr.[/QUOTE] podobno w okolicach czwartku/piątku ma byc nocą nawet do -20 :P
-
prawda, prawda, u mnie około 15 będzie :P
-
[quote name='lafuma-82'] Gosia, no nie żartuj, że chcesz tak ryzykować i wypożyczyć Portka studentom:crazyeye: Nigdy w życiu! Jeszcze natrafi na takich studentów jak ja, zbyt duże ryzyko:evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Ja tam mam blisko do wydziału, rzut beretem więc będę miał na to oko :diabloti::diabloti::cool1:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Goshka']JA nie wiem, gdzie ten Mateusz mieszka...Jakaś polska Syberia normalnie:diabloti: [/QUOTE] [COLOR=Navy][B]ja też nie wiem, wiem tylko, że Gosia Jeszce dalej mieszka, znaczy się bliżej Syberii :diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='lafuma-82']Gdzie ta zima?!Już prawie połowa grudnia! Darianna fajne zdjęcia, wszyscy gdzieś buszują...[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]wczoraj pojawiła się, bo był pierwszy śnieg :) przynajmniej u mnie na Mazurach :P a i temp. od dzisiaj to już bardziej zimowa, więc się zbliża dużymi krokami :P [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Genialne rewelacyjne buszujące !!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']przesadzasz , młody szczawik jesteś :) [/QUOTE] tiaaa :P Tak jak matka mła :P -
[quote name='lafuma-82']Prawda, prawda, święta prawda. Mateusz, super zdjęcia robisz! Gosia, jak nie dotrwają do maja z pierwszym spotkaniem, to najwyżej w maju zrobicie powtórkę z rozrywki:evil_lol: tzn mam nadzieję.[/QUOTE] a tam, gnioty same :eviltong::p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']hej gówniarzu :diabloti:[/QUOTE] taaa, juz coraz wiecej wiosen :( -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hej stara ! :loveu::loveu::loveu::diabloti: -
[quote name='Agathee']http://i47.tinypic.com/eq9niv.jpg co myślicie? ;)[/QUOTE] szkoda tych łokci uciętych.
-
Co nas nie zabije to nas wzmocni :diabloti:
-
[quote name='Goshka']Wiem, wiem, rozumiem, wbrew pozorom wyrozumiała jestem:diabloti: No dobra to ty mi jamnika, a ja dam ci wyżła potrzymać...za co będziesz chciał:eviltong: [COLOR=Navy][B]za smycz :diabloti:[/B][/COLOR] No to faktycznie pozory mylą.:eviltong: Złośliwość za to moje drugie imię:diabloti:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] moje też! witaj w klubie imienniczko:p:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Goshka'] [COLOR=Navy][COLOR=Black]A B. juz był w ostatni weekend. Nie wspomnę o tym, ze się od lipca razem wybieraliście:eviltong: [/COLOR] [/COLOR][COLOR=Black] [/COLOR] [COLOR=Navy] [COLOR=Black] Jak tak, to ja chcę takiego okładającego kieszonkowego jamnika:eviltong: Jak rozumiem to zgniłe coś to dla mnie za tego "chętnego i bezpośredniego":diabloti: [/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]a no wybieraliśmy się i się wybrać nie mogliśmy, wiesz Gosiu, praca, ojczyzna itd, itp :diabloti::eviltong: Mogę Ci oddać, chcesz? :P Albo wymianę zrobimy :P to coś to tak wstawiłem, takie brzydkie kaczątko :eviltong: Ja wbrew pozorom nie jestem aż tak bardzo złośliwy:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Darianna']Ło mamo, to będzie majowy grill, picie i łażenie po polach z psami czy orgia? :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/roflmao.gif[/IMG][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] zdecydowanie to pierwsze :p Gosiu, a B. będzie ?:lol: Jamniki też okładają pole :diabloti: i nie tylko :p [img]http://img14.imageshack.us/img14/981/img0343lf.jpg[/img] [img]http://img37.imageshack.us/img37/7607/img0345q.jpg[/img] [img]http://img37.imageshack.us/img37/5730/img0381bz.jpg[/img] [img]http://img14.imageshack.us/img14/1752/img0385fy.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/358/img0421vh.jpg[/img] [/B][/COLOR]
-
[quote name='Goshka']czyli "bezpośredni i chętny":roflt::roflt:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[QUOTE]Noooo pomysł rewelacja. Już zaczynam kolekcjonować nalewki. A wy dziewczyny ustalcie termin, bo ja na miejscu jestem i nigdzie się nie ruszam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]W razie czego ja tez służe łozkiem i psem w nogach. :diabloti:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]ja też prawie jestem na miejscu :diabloti: dziewczyny:diabloti:[/B][/COLOR]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']oj tam czepiacie sie chapek to zboczek i tyle:P[/QUOTE] wiem, dlatego napisałem, że tak pewnie było :] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Wygląda to tak, jakby Chaps jechał na Bucku... [URL]http://img413.imageshack.us/img413/9412/obraz098g.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Bo tak pewnie było:diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Honey'] [I]A wlasciwie to ja mam propozycje... Gdyby tak pozna wiosna/poczatek lata, jak juz bedzie fajnie i dosyc cieplo, zorganizowac u mnie takie fotograficzno-psio-grillowe spotkanie? (Dla milosnikow fotografii aparaty fot. obowiazkowe! ) Dla nie wymagajacych ekstra luksusow znajdzie sie i nocleg, zarelko, jak wspomnialam, mozna zrobic na grillu, albo skladkowe- kazdy cos ze soba wezmie, zeby czasu na gotowanie nie marnowac, a wieczorem przy kominku i jakiejs nalewce bedzie mozna nagadac sie do woli. Co Wy na to?[/I][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Jak najbardziej !!!! :):):)[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']szalejesz ze zdjeciami Mati:P[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]tiaaa, bo aparat w końcu wyciągnąłem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]Tylko się nie obrażaj :evil_lol::eviltong:[/B][/I][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]To nie w moim stylu :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='eria']całe szczęście jest mnóstwo cudnych ras do wyboru i nie każdy musi mieć jamnika hihihi[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]no jest, jest ;) Ja rasy nie wybierałem, niestety, ale jeszcze trochę...;);)[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Bez komentarza :][/B][/COLOR] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1760/img0385p.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1396/img0396f.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Melduję się! Juz jestem, ale jeszcze nie na tak długo, jakbym chciała. Poremontowe sprawy mnie zaabsorbowały... Pzdr.[/QUOTE] ;);) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wnusio:multi::loveu: ...nawet fotę dałeś ... super ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :diabloti::loveu: [quote name='eria']jamniki piękne duże oczy mają :loveu: i uszy do tarmoszenia też są super! tylko charakter zupełnie nie ten :diabloti:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Ale trzeba je kochać takie jakie są :razz: Ludzi też nie ma idealnych :p[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7476/img0413a.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6466/img0424c.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4345/img0361ql.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4525/img0363y.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3183/img0381e.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Zadajesz zagadki, piszesz ze nikt u Ciebie nie jest a sama u nas dawno sie nie wpisalas :([/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::laugh2_2::mdleje: