-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Ania, Portofino magiczne miejsce ! :loveu::loveu::loveu::loveu: ja chce już wiosnę !!:angryy:
-
[QUOTE] ...odkochał się i stąd to odchudzanie się... tęskni...[/QUOTE][COLOR=Navy][B]Nie, nie! ;) A pręgusek rewelacja :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Faktycznie! Jak ja mogłam o tym zapomniec... Pzdr.[/QUOTE] ;);) [quote name='anetta']Uszaty też wcina :mad: A najlepiej to w biegu hihihih Dawaj więcej![/QUOTE] nie ma już więcej :p [img]http://img688.imageshack.us/img688/6981/img1858.jpg[/img] -
[COLOR=Navy][B]Gosia ! Świetne fotki !! :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek'] A jak juz zrzucisz te 2-3 kg to ja Ciebie poznam...? pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]poznasz, poznasz, bez obaw :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='sylrwia'] Mateusz a Ty pewnie jakiś zakochany i powietrzem i miłością żyjesz, że nie jadasz :)[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]wręcz przeciwnie :p[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']Matusz, znaczy spasłes się na tym studenckim wikcie...? Pzdr.[/QUOTE] noł, broń Boże ! w życiu bym się nie dopuścił do spasania :diabloti: ale uważam, że 2-3 kilo mogę zrzucić jeszce :eviltong::eviltong:
-
ale bezmięsny, suchy chleb wystarczy bo i tak za dużo ważę :P
-
[quote name='Asiaczek']No bo wiesz, w grę wchodzą ubrania, buty, czasami ciepły posiłek...;) [/QUOTE] [COLOR=Navy][B]jestem samowystarczalny, a ostatnio od 3 dni nic prawie nie jem ;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='eria']hahaha pojawił się jamnik, pojawił się i Matusz !!! :)[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]na to wygląda :diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2050550.jpg[/url] Musiałem się odezwać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']... może, dziadku, jakąś podporę na starośc Ci załatwić PKPS'ie, co? pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]tak, poproszę! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/B][/COLOR][COLOR=Navy][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=Navy][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=Navy][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=Navy][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR]
-
[quote name='Asiaczek']O, jaki staruszeczek się znalazł... Pzdr.[/QUOTE] no taka prawda ;]
-
[quote name='Asiaczek']Tak, ale tutaj, to tak swojsko było, pogaduszki... Mail to mail... No, telefon lepszy, ale z kolei kosztowne te rozmowy sa;) Pzdr.[/QUOTE] no masz rację :) ale kiedyś były inne czasy, teraz już nie jest tak jak kiedyś....
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]Jedzenie, przecież śnieg lepszy niż woda :D[/B][/COLOR] -
[quote name='Asiaczek']Gratuluję tego IV semestru! Cieszę się, że zaliczasz, choć nadal trudno pogodzić mi się z Twoją/Wasza nieobecnością na DGM... Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Asiaczku, są przecież telefony jeszcze :eviltong:[/B][B] e-maile etc ;)[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Tego się nie zapomina, Matusz;) pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]może i tak... ech :p[/B][/COLOR] [img]http://img515.imageshack.us/img515/4567/img1885nt.jpg[/img] -
[COLOR=Navy][B]Już po sesji Asiaczku, i jestem oficjalnie na IV semestrze :multi:;)[/B][B] no i teraz tydzień ferii :lol:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Witaj, Leniuszku! Faktycznie, jak na Twoje możłiwości, zdjęcia tragiczne;) Wypocznij przed następnymi zadaniami:) Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]haha, ja już nie potrafię robić zdjęcia psom :placz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]widziałam ze dziś wstałeś wcześniej ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]taaaa, o 10 :evil_lol::evil_lol: to wyjątkowo wcześnie :diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]Widzisz, mówiłem :P Gratulacje :) i witam również na IV semestrze :p [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B]Witaj Asiu ! :multi::loveu: Wreszcie trochę oddechu, więc i do Was mogę zajrzeć i pozachwycać się Asiaczkami :loveu::loveu: Gratulacje spóźnione sukcesów wystawowych ! :multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a ten balonik to świetny pomysł, bardzo oryginalny :razz:[/B][/COLOR] pozdr.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[LEFT][B][COLOR=Navy]Sesja do przodu, więc ferie czas zacząć :lol::lol: :multi:Wstawanie 12-13 to jest to !! :razz::razz: zostawiam trochę zimowego pana T. ;) wiem, zdjęcia tragiczne, wybaczcie:p [/COLOR][/B][CENTER][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8620/img1854k.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5189/img1893x.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1479/img1891z.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8691/img1896l.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/8530/img1865f.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] -
:buzi::buzi::buzi::calus::calus::calus:
-
[COLOR=Navy][B]Ja nie śpię, nie śpię ! :P[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]a ja myślałam ze papierochy ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Też :p:p:p:p -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]sesja... ;][/B][/COLOR]