Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Asiaczek'] Oczywiście! A co? Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Ja będę w sobotę, a z tego co widzę to gr.V także jest w sobotę, więc mam nadzieję, że tam gdzieś może się spotkamy ;) pozdr.[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]Czy Asiaczki mają w planach Łódź za tydzień ? :P[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]No, no :) Okolica zajedwabista ! :)[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]Jak to gdzie? W powietrzu ![/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Navy][B]Wiosna juuż jest !!! :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR]
  6. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [url]http://demotywatory.pl/937404/Internet[/url]
  7. Każdy ma lustro w domu ! :eviltong::eviltong: Ale ja mówię to co mówię i się proszę nie sprzeczać :eviltong::loveu:
  8. [COLOR=Navy][B]Celinko, pięknie wyglądasz !! :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Asiaczek']A gdzie masz napis "Moderator"...? Pzdr.[/QUOTE] Moderatorzy mają zielony kolor nicku. [URL]http://www.dogomania.pl/showgroups.php[/URL] pozdr.
  10. [quote name='Asiaczek'] A co konkretnie robisz na DGM, jak Cie nie ma w Twojej Galerii, u nas...? [/QUOTE] Moderuję.:p
  11. [quote name='Asiaczek']Oj, Matusz, nie rób nam tego Tak mało Ciebie na DGm, a tu jeszcze na wystawie w O. może Ciebie nie byc...buuuu..... [/QUOTE] Na dogo jestem normalnie, tylko nie udzielam się tak często na wątkach ale robię swoje. pozdr.
  12. [COLOR=Navy][B]No u mnie też nie wiadomo, jak to będzie z tą wystawą bo być może będę hen hen daleko od PL;)[/B][/COLOR]
  13. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]Wielkie Gratulacje Asiaczki !! :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Navy][I]Czy w tym roku planujecie może Dobre Miasto? bądź Olsztyn ? :)[/I][/COLOR][/SIZE]
  14. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  15. [COLOR=DarkGreen][B]Temat zamknięty. powód: kradzież zdjęć.[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]Chyba starczy mi cierpliwości :evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]no to czekam na styl amerykański :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  18. prawie jak Gryfonik :D
  19. Aby na pewno, na pewno ;)
  20. [quote name='Goshka']A jako Uniwerek i owszem. Byliśmy swego czasu przeciwni zmianie nazwy i połączeniu z WSP (Wyższa Szkoła Pedagogiczna). Ale się połączyli :diabloti: Istnieje jeszcze "kampania wrześniowa":eviltong:[/QUOTE] Na kampanię wrześniową to ja już mam inne plany :p
  21. [quote name='Goshka']Mateusz, tu się nie ma co zastanawiać tylko bierz namiary i jedź. :evil_lol: Nie narzekaj na uniwerek. Rozwija się w błyskawicznym tempie. Kiedy ja tam studiowałam to nie było tylu atrakcji:eviltong:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Nie marudzę, tylko w tym czasie to jest sesja letnia. a na ten uniwerek zawsze będę narzekał bo odstaje on od innych i będzie odstawał :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Asiaczek']O, dopiero teraz zauwazyłes, że pręguski to rewelka...? Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] wcześniej już :)[/B][/COLOR]
  23. Też o podobnej godzinie wstaje, rewelka :loveu:
  24. [quote name='lafuma-82']To bylo moje marzenie, takie niespelnione, bo zaspalam na egzamin wstepny na dziennikarstwo. A co do tej summer school, to moj szef mnie na nia wyslal, bo myslal, ze to bedzie bardziej chemiczna szkola letnia, a jak sie okazalo, to glownie wyklady z ekonomii, zarzadzania, etyki, takie pierdu, pierdu;-) No ale jakbys byl zaintersowany to moge podac ci kontakt do osoby odpowiedzialnej[/QUOTE] nigdy nie jest za późno :eviltong: znając życie to w moim uniwersytecie coś takiego nie ma... no ale możesz podać kontakt na PW :) I zależy w jakim miesiącu to by było, bo chcę pracować w wakacje. pozdr.
  25. [quote name='lafuma-82'] Mateusz, a co ty studiujesz? Bo ja w tym Portofino bylam w zeszlym roku, przy okazji summer school, na ktora mnie uczelnia wyslala, dla panstw nalezacych do UE ten wyjazd jest prawie calkowicie pokrywany przez unie, zaledwie 25% kosztow podrozy trzeba zaplacic, w moim przypadku uczelnia zaplacila, tak wiec bylam dwa tyg we wloszech za free.[/QUOTE] dziennikarstwo i komunikację społeczną ;)
×
×
  • Create New...