Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]Przejrzałem wszystkie foty i nigdzie babci swojej nie widzę :shake::shake: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]Uroczooo :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='betty_labrador']to powodzenia w nowej pracy wakacyjnej :> fajne fotki:) a jaki dlugi pycholek na tym ostatnim zdjeciu :D[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]dziękować :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Justa']Jeżeli wszyscy będą reagowac tak jak ja to szczerze Ci współczuę :diabloti:[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Ale wiesz mła tele co ja mam na takich ludzi no nie ? :diabloti: Poza tym mam płacone za godzinę, a nie za ilość telefonów udanych czy też nie. :p[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]Też wróciłem przed 4 z imprezki "zmysłowej" :eviltong::eviltong: zakończonej piwkiem na ławce i flipsami :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='Asiaczek']... a jak jeszcze kogoś namówisz, to bedzie jeszcze więcej, tak? pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Nie. ;)[/B][/COLOR] [quote name='Patka']Ale mnie tu dawno nie było a tu o ... pracy ;) No to silnego głosu życzę i nie zachoruj na zapalenie krtani (jak ja ;))[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]dzięki, dzięki :)[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5081.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5082.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5084.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5087.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5089.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [COLOR=Navy][B]Babuniu, udanego odpoczynku :loveu::loveu: i nie zapomnij o jakimś prezencie dla wnusia :eviltong::p[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]czyli będziesz TYM miłym panem po 2giej stronie sieci ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]dokładnie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']ooooo , znajoma branża :evil_lol: kiedyś oferowałam tak prezentacje wycieczek zagranicznych ... dobra kasa z tego była , za ankiete płacili 2 zł , jak klient przybył na prezentacje , to 50 zeta , a jak kupił to 100 zł a że ma się gadane :cooldevi: to się nieźle sprzedawało :evil_lol: Jeden pan , to przybył na prezentacje , pod warunkiem , że pozna tą dziewczynkę co go wkręcała przez 30 minut i zmusiła niemal , do tej prezentacji .. ba - on kupił wycieczkę :) powiem Wam , że to straszne naciąganie było ... pracowałam tam jakieś 12 lat temu ... pobyt gdzieś tam - nie znam szczegółów tych wycieczek , ale kosztowało 5 tysięcy - przelot i zakwaterowanie .. na 7 dni[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] no to nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]ja będę miał płacone za godzinę :p[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Justa']Znaczy się co będziesz robić? :diabloti:[/QUOTE] dzownić do ludzi i zapraszać ich na spotkania dotyczące produktów tejże firmy :diabloti::diabloti:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  9. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5071.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5072.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5073.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5075.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5079.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:multi: no to supcio :cool2: Tobiasz bowski na fotasach ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] ;) [quote name='Justa']No to chwal się chwal ! Jaka?[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Telemarketer firmy produkującej pościel z wełny i naczynia jakieś tam :eviltong: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5056.jpg[/IMG] [B][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5057.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5060.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5063.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5065.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  11. A dobrze :) Pod koniec czerwca zaczynam pracę :)
  12. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5046.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5048.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5049.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5052.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5055.jpg[/IMG]
  13. [CENTER]Domowe pielesze :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5040.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5041.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5042.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5043.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/ses/IMG_5045.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='Agga']Najważniejsze, to mieć na tyle ile się człowiek czuje.[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]dokładnie :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]no to teraz Tobiasz stanie w kolejce po Oscara ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] tiaa :evil_lol: 3mać jutro od 9 kciukasy, mam rozmowę o pracę! [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]wyszedłem z zamiarem zrobienia zdjęć, ale padł akumulator, a nie brałem z domu drugiego więc jest zamiast tego filmik :eviltong:[/B][/COLOR] [CENTER][URL="http://www.youtube.com/watch?v=nqsSwBkQ6MI"][video=youtube;nqsSwBkQ6MI]http://www.youtube.com/watch?v=nqsSwBkQ6MI[/video][/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='Hanna R.']A pódziesz ty !!!! :nono: Dam ja Ci prababcię ! :wink:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Ti ti tiii:loveu:
  17. [quote name='Vectra']Bo my tu mamy , bardzo silną i dużą rodzinę :diabloti:[/QUOTE] Dokładnie ! W kupie siła ! :diabloti:
  18. [COLOR=Navy][B]brryy wieczoranko :loveu: dziękówa za meliskę z pomarańczą :loveu: [/B][/COLOR]
  19. o jezus ! to babcia Hanna to moja prababcia !! :D doczekałem sie ;p
  20. [quote name='Vectra']ocenie za miesiąc :)[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]dobrze, dobrze, o ile dojadę, bo być może będę miał pracę więc do końca nie wiadomo jak to będzie ;) [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]i po tych i po Udzkich ;) myślisz ile można paluszki zaciskac :roll::lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=Navy][B] ok, ok. Dam znać, wyniki dopiero będą 8 lipca :eviltong:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja']:calus: [COLOR=Navy][B]no ....miałeś Babci napisać SMSa [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]no z tym sie w 100% zgadzam [/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Navy][B]:loveu::loveu: miałem, a nie miałem napisać po tych łodzkich? sam już nie pamiętam :eviltong: jeśli miałem to wybacz babuniu :loveu:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Agappe']to ja dalej twierdze i to coraz bardziej zdecydowanie, że Ciebie pogięło!!! a z tą sesją to moge jedynie powiedzieć, że życie jest niesprawiedliwe!! :angryy: ja mam po 3 egzaminy na obu uczelniach + kilka zaliczeń, które się tylko nazwą róznia od egzaminów..[/QUOTE] [COLOR=Navy][B]Życie nigdy nie było sprawiedliwe, pocieszę Cię tylko, że ja przed sesją miałem już egzaminy i zaliczenia z ocenami.[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']dobrze że link , bo by się psy na kości rzuciły :mdleje: mięsień piwny ? mówisz o tym brzuchu przyklejonym do kręgosłupa ? chłopie , do lekarza idź i nie żartuje , jeśli Ty widzisz siebie że masz brzuch i za dużo kg .. to to już nie są żarty ...[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] Toć to są żarty mamuśka, jem za 3, a nawet za 4 :) i ostatnio przytyłem jakieś 3 kg i nie odchudzam się, więc spokojna Twoja rozczochrana :loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Agappe']a może jakiś brzuszek piwny jest? ;> i dlatego wszystkie zdjęcia "siebie" wstawiasz od klatki piersiowej w góre? :evil_lol::evil_lol: swoją droga jak to jest, ze niektórzy maja juz wakacje, a ja mam jeszcze 2 tygodnie zajęć, nie mówiąc juz o sesji - ostatni egzamin mam 2 lipca..[/QUOTE] [COLOR=Navy][B] proszę bardzo, bez koszulki zdjęcie :eviltong::diabloti: z dużym mięśniem piwnym :placz: [/B][SIZE=1][COLOR=Sienna] [url]http://img218.imageshack.us/img218/4438/img3150q.jpg[/url][/COLOR][/SIZE][B] no tak to jest, że u mnie sesja się zaczęła dokładnie wczoraj, a ja ją dziś już zakończyłem bo wszystko zaliczone :)[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]aaaa byłem tam ! :P tylko, że późną jesienią :eviltong: [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Wilno2010/P6040608a.jpg[/url] [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...