Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Przepraszam za brak wiadomości o allegro, ale u mnie dogo chodzi jak żółw, albo i wolniej i nie mogę czasami się przebić:shake:
  2. Dzisiaj mam w planach usiąść i allegro załatwić. Też myślałam o tych fotach, tylko ja nie mam jak do lwówka sie dostać:shake: Jeszcze pomyślałam, zeby cos o psiakach do tego bezpłatnego ekspresu bolesławieckiego napisać-ale tam fotki powyżej 1MB musza mieć-bo pamiętam, jak uczniom o wyjeździe kazałam pisać. W zasadzie to oni wszystko przyjmują, bo treści nie są ta oszałamiające i można by spróbować. Tylko, że ja niezmotoryzowana jestem:placz:
  3. Yoko swietnie trafiła:) Należał jej sie taki wspaniały domek:loveu: :loveu:
  4. Śmigaj na górę Makary!!!!!!!!!
  5. Wczoraj byłam na Krępnicy-miejscowa żwirownia, psiak przejechał się samochodem:cool3: Na początku miał drgawki, bo sie bał, że go wywiozę, ale potem się uspokoił. Pobiegał sobie w spokoju:) Pozytywnie też musi kojarzyć takie podróże. Poza tym w lasku obok pochowałam Cenzora i w końcu go odwiedziłam, ale tam autostradę budują:crazyeye: Wycięli drzewa obok i chyba dalej tak będa robić:shake: I teraz pytanie-czy ja mam głupi pomysł, żeby psiaka ekshumować i przenieść w inne miejsce, bo nie wyobrażam sibie, żeby za jakiś miesiąc rozjechali jego szczątki i porozrzucali:placz:
  6. :multi: Ale fajnie:loveu: :loveu: :loveu:
  7. Biegniemy na górę:placz:
  8. No to podrzucamy na górę niuńka:-(
  9. zabieramy psiaka na spacerek!!!!!!!!!!
  10. To fajnie, niestety u nas Wrocław odbiera i nie będe mogła zobaczyć:-( Ale chętnie dowiem się jak poszło, Yoko śliczna jest, mam nadzieję, że jej się uda. Obie zresztą takie miejskie są, nie za duże, można z nimi wszędzie się zabrać, tylko troche pracy potrzebują i miłości
  11. Nie poddajemy sie i na górę znów pędzimy:-(
  12. Ja cały czas mam nadzieję, że to nic poważnego:roll: Fajnie, że psiak do siebie dochodzi, jak będzie weselszy to może ktoś go wypatrzy:razz:
  13. Ktoś napisał do znajomego, z którego konta ją wystawiłam, że nie powinno sie używać nazwisko VV, bo ona dobrze chciała dla psiaków i należy dac jej spokój. Ponieważ on teraz wyjechał, nie miałam możliwości odpisania tej osobie, jeśli ktoś byłby chętny jej coś od siebie napisać to na PW wyślę maila:cool3: Może nie wie co tam się działo albo jakiś fan:roll:
  14. Hmmm, nie wiem czy gryzie:roll: Może Zuzia wie.
  15. W górę pannico i domu wypatrywać trzeba!!!!
  16. Ale z niej laska:loveu: :loveu: :loveu: piękny psiak i to w tak niewielkim odstepie czasu udało się ją do takiego stanu doprowadzić:multi:
  17. Czekając na wieści pędzimy do góry!!!!!!!
  18. Nikt nie chce zaopiekowac się szczeniorkiem?:cool3:
  19. Biegniemy na górę!!!!!!!!!!!!!!!
  20. No to trzymamy się na górze!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...