Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Trzymam kciuki za rudzielca, aby to już był ten jedyny i ostateczny domek:lol:
  2. Ja też sądzę, że jeśli się ma konfliktowe zwierzaki to próbować należy jak najbliżej, a nie wykorzystywać odległości. A kasy na transport dużo trzeba. Zresztą jak już robiła akcje z odsyłaniem to teraz też jej będzie łatwo, a wiadomo, że nowy psiak to też nabroi zawsze i trzeba mieć cierpliwość.
  3. No lecimy do góry, a ciotka znowu wrzuci Cię na allegro, bo kilka minut temu aukcja Ci się zakończyła
  4. Kilka minut temu aukcja się skończyła, ale znów go wystawię. On ma taką samą minę jak mój Bismarck na poczatku, te same smutne oczy, pychol:placz: . Domek musi być szybko
  5. Mam nadzieję, ze szybko się znajdzie ten jedyny dom:-(
  6. [quote name='monikita']Kochani zapraszamy do Ligoty, musicie zobaczyc sami jacy milusinscy :loveu: zrobili sie nasi podopieczni. Z kazdym kolejnym przyjazdem serce rozrywa jak mamy wyjezdzać:placz: , one czuja ze jedziemy, liza nas po rekach, wywracaja sie na brzuszki , a niektóre nawet udają ze kuleja. My wtedy odkładamy odjazd, sprwdzamy delikwenta on lezy nogami do góry a przy nim zaczynaja układac sie inne- niby tez z jakimis urazami:evil_lol: , to są własnie nasze dziabągi. Mamy sunie mix onka która siedzi sobie na dworze i jak przechodzimy koło niej to podnosi łapke-no i co? trzeba sie zatrzymac pomiziac wycałowac łapinke i dalej do roboty. Zostało około 110 psów, wszystkie wspaniłe, czułe z przerazajaca tęsnota domowych pieleszy w oczach.....[/quote] :diabloti: Wspaniale, że do człowieka tak podchodzą. Oby wszystkie znalazły kochające domki, bo bardzo na nie zasługują
  7. Niuniek w górę!!!!!!!!!
  8. Super foty:) Poprawa w figurze jest, może jej teraz łatwiej stać przy jedzeniu-łapki nie bolą:loveu:
  9. Dzisiaj konczy się allegro, ale wystawię go od razu jeszcze raz:-(
  10. Mam nadzieję, że w końcu przełamie się do psów-przynajmniej jakieś kontakty by nawiązał:razz: A jak dostanę na skrzynkę to Wam prześlę foty Bismarcka w kąpieli:diabloti:
  11. W górę!!!!!!! Domek z dużym ogrodem by się jej przydał, aby mogła hasać do woli
  12. No i zapomniałam napisać, że wczoraj spotkaliśmy super labradorkę, bardzo milusia i ona Bismarcka napadła- po pychu go lizała, kładła się obok niego, niuńka taka kochana, a ten mój głupol mało co w płot się nie wkomponował. Ale po dwóch minutach, jak już odeszliśmy to tak się cieszył-chyba mu mała dogoterapię zrobiła;)
  13. Dziekujemy Zuzaneczce:loveu: :loveu: :loveu:
  14. Wpisałam:diabloti: To jest chyba jak magnes, niedawno zaglądałam i ok 400 wejść, a jest krócej niż dwa pozostałe psiaki, które wystawiałam.
  15. No skaczemy do góry!!!!!!!!!!!
  16. Teraz 26,9 kilo waży:) Ale tłuszczu na nim dużo nie ma, spacery chyba w mięśnie idą:cool3:
  17. Bismarck przytył-całe 2 kilo:crazyeye: . Wczoraj go ważyłam u lekarza, teraz juz mu kleszcze nie grożą:) Niuniek ma poprawę humoru na lepszą pogodę-tylko, że pańcia ma atak uczulenia i chyba na razie ograniczy mu przechadzki po lesie:-( . Właśnie zauważyłam, że zaczął łapy sobie myć-do tej pory to ja mu je szorowałam-czyżby nuda domowa psa dopadała? ale tak zawzięcie to robi:evil_lol:
  18. śliczna jest:loveu: Ja jeszcze kombinowałam z bratem, bo miał jechać na weekend do Bydgoszczy, ale mu zmienili:(
  19. spacerujemy, spacerujemy!!!!!!!!!!!
  20. pokazujemy się na górze!!!!!!!!
×
×
  • Create New...