Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Taki psiaczek nie zajmuje dużo miejsca, większośc czasu przesypia............
  2. Ja wiem, że na nauki to za późno i wcale go z tym nie męczę, ale sobie pomyślałam, że może kiedyś umiał i by sobie przypomniał, ale nic z tego;) A imię to mu do gustu przypadło, od samego początku, cieszy mnie to ogromnie:lol: W ogóle jak słyszy dżwięk zapalanej kuchenki to pędzi szybko i czeka, bo przecież wszystko co na niej to dla niego;) Hubart mówił, że jak we wtorek wyszłam wieczorem, a on został tylko z nim to wył i wył, chyba tęsknił głupolek. aktualnie śpi, zjadł porcję z kurczaka(bez zadka) z ryżem i trawi:evil_lol: . Ok 14 coś jeszcze mu musze ugotować, bo ma spust niedżwiedzia i najlepiej jakąś małą przekąskę na kolację;) Ale tłuszczem nie obrasta, tłustego mięcha nie dostaje, karmnę też raczej okazjonalnie, zazwyczaj leży kilka dni zanim sie za nią zabierze-sucha oczywiście;)
  3. I trzymaj się tam cały czas!!!!!!!!!!!
  4. W górę mmały!!!!!!!!!!
  5. Już nawet żebrać o jedzenie się nauczył:shake: . Wczoraj, żeby zrozumiał, że nie wszystko dla niego dostał trochę suchej karmy z nakazem jedz swoje i poszedł i ją wmłucił. Nie pamiętam czy pisałam, jak kiedyś Huberta pokonał przy zupie. Hubert jadł w dużym pokoju przy ławie, a w zupie miał kawałek ugotowanego żeberka, więc Bismarck siadł naprzeciw i tak się patrzył, że dzieciak nie wytrzymał presji psychicznej i zostawił talerz, na to psiak w te pędy z pychem w zupę, ale mama mu nie dała, żeby nie nauczył się, że tak można coś osiągnąć. ostatecznie i tak to mięcho dostał, ale do swojej michy. Rozpuszczony dziadek z niego, ale tez myśle, że to wszystko i tak nie obraca się w jakieś destrukcyjne zachowania typu agresja itp., więc na razie wiedzie spokojne życie, rozwija swoje umiejętności:diabloti: , ale łapy nie chce dawać, a przy nauce woli zwiać i nie zjeść czegoś dobrego nią dać;)
  6. :loveu: :loveu: :loveu: Oby wszystkie mordki z Ligoty znalazły takie domy i tak wypiękniały:loveu:
  7. Najważniejsze, że mała ma taki fajny domek:loveu: Na wątku jej koleżanki ktoś napisał, że VV chce, aby wszystkie psy do niej wróciły:angryy:
  8. Piekne miejsce:) Ja poszukam tym razem lepiej:shake: Chciałam wam jeszcze powiedzieć, że Bismarck coraz więcej zapału wykazuje w stosunku co do miśków-zabawa idzie na całego, dzisiaj w pysku trzymając jednego wywalił się na plecy i go tarmosił:evil_lol: Poza tym już mi ich tak łatwo nie oddaje, zapiera sie łapami i ciągnie w swoją stronę. Chyba mam destrukcyjny wpływ na psy:roll:
  9. Na pewno pozna:) Tylko, żeby się nie przestraszyła, że może ją zabiorą:roll: Psiaki mają różne pomysły;) Bismarck tak ostatnio bał się jechać samochodem-chyba wydawało mu się, że wróci tam skąd przyjechał
  10. Jeszcze nie miałam jak, bo kolega był w odwiedzinach w irlandii, na weekend to planuję. Ja niestety nie mam ogródka, będę musiała przenieść go do innego lasu.
  11. Na razie są w fazie "nigdy więcej psa", ale przekazałam zdjęcia z numerem telefonu do zuzi. zawsze to inaczej jak się już zobaczy zwierzaka.
  12. Ja też co tydzień do wrocławia jeżdzę, więc mogłabym go zabrać-panowie z busa nie robią problemów, bo ludzi z psiakami już widziałam, a w sumie niewiele ponad godzinę się jedzie, chyba by się nie zmęczył zbytnio. A to już w świadomości ludzi bliżej niż jelenia prawie przy samej granicy.
  13. :oops: No i komendy zna, przepraszam teraz sobie przypomniałam
  14. Allegro się mu dzisiaj kończy, ale mało zainteresowanych, trochę zmienię opis, bo chłopak juz zmienił się i swoje otoczenie. Karciu a jaki on jest wysoki? Nie wiesz może czy na smyczy umie chodzić? Spróbuję teraz go od takiej strony opisać. Bo w sumie to wiem tylko, że ma ok3 lat.
  15. No to hopamy do góry. Na razie pogoda nie sprzyja, ale może wykombinuję transport samochodem;)
  16. Teraz tylko trzeba czekać na kolejne wyskoki:diabloti: Żeby tylko na ulicy był taki odważny jak w domu byłoby juz super:lol:
  17. Docenią, docenią:cool3: Na pewno będzie im tam dobrze i wygodnie:lol:
  18. No to chłopak pokazuje charakterek. Taki urok zachowań psów w stadach, nie uda się chyba, żeby wszystkie się kochały, zawsze idą w stronę układania sobie hierarchii:shake:
×
×
  • Create New...