Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Ja wczoraj miałam wyborczą na podróż i tez nie było:shake:
  2. Nie ma sprawy, może tym razem komuś wpadnie w oko.
  3. Kochana staruszka, oby wszystko się pomyślnie zakończyło
  4. Bismarck wczoraj był gotów odgryźć mi palca, ale nie ma czym:evil_lol: . Dałam mu kawałek wędzonej makreli na palcu, zawsze bokiem sobie zbierał, a on tu mi pół palca wciągnął do pycha i sciągał dokładnie każdy kawalątek:diabloti: . Cenzor tez był wielkim fanem tej ryby i tez mi ją tak zryzał, ale miał zęby, więc kończyło sie to zawsze czerwonymi paluchami;) A Bismarck nie ma małych ząbków przednich w ogóle, więc delikatniej to robi:loveu: . Ponieważ jamniolowi nic złego sie nie działo po kilku kawałkach i Bismarck też zajada sie tym przysmakiem, zresztą ryba zdrowa jest i niech chłopak zasmakuje sobie:razz: . Oprócz teo wczoraj tez wątróbkę dostał, więc zadowolony był niezmiernie:lol: .
  5. Ja dzisiaj pociągnę ten temat, tez o tym myślałam:)
  6. [URL]http://www.allegro.pl/item197011514_nadaj_mi_imie_i_uratuj_przed_schroniskiem_prosze.html[/URL] Maluch na allegro. jak coś więcej można o nim napisac to proszę o info:)
  7. Teraz wiadomośc od Seaside, bo jest w pracy i nie może nic teraz napisać: W samą porę pojawiliście się w życiu Nestorka, w hotelu pewnie by cierpiał i niekoniecznie ktoś by na to zwrócił uwagę, nie wiadomo ile by to trwało:-( Jestem z Wami i dziękuję za te dni, które było mu dane z Wami spędzić. Wieczorem na pewno napisze więcej ['] ['] [']
  8. dziekuje tez pewnie Kasia:loveu: :loveu: :loveu:
  9. Ja jej nie wystawiałam na allegro:roll: Chyba to zrobił ktoś inny:razz:
  10. Byliście przy nim i to jest najważniejsze, nie skazaliście go na cierpienia. Trzymajcie się cieplutko. Daliście mu na ostatnie dni dużo ciepła i miłości. Netorku biegaj sobie teraz do woli [']:-(
  11. Mam nadzieję, że mu się poprawi. Zjawiliście się w ostatnim momencie i cudowne jest to, ze teraz jest z Wami. Jak nadejdzie moment decyzji będe z Wami, sama przeżywałam to w grudniu, ale wiem, ze to było najlepsze wyjście, bo pies nie może cierpieć bez końca, a niestety części guzów nie da się usunąć:placz: :placz: :placz:
  12. Majeczka jest śliczna:loveu: :loveu: :loveu: Już nie mogę się doczekać spotkania z nią:) Co do psiaków to staruszki ciężko mają i Nestuś i Sawcia, ale to niestety tak juz jest, ten okres od początków wiosny do lata najgorzej znoszą najstarsi-to zbadane zagadnienia z demografii. Mam nadzieje, że psiaczki się nie dadzą. Pozdrowionka również od mojego zwierza. Wczoraj próbowałam go nagrywac z zabawkami, ale nie do końca wyszło tak jak miało być i pożyczę aparat, bo na komórce mało widać. Poznacie wcielenie psa pogromcy misiów:evil_lol: Nawet nauczył się po nie podskakiwać, chyba wcześniej tego nie robił, bo skacze juz coraz wyżej, a na początku siedział i patrzył i nie mógł uwierzyć, że jest w stanie do misia doskoczyć;)
×
×
  • Create New...