Majeczka jest śliczna:loveu: :loveu: :loveu: Już nie mogę się doczekać spotkania z nią:)
Co do psiaków to staruszki ciężko mają i Nestuś i Sawcia, ale to niestety tak juz jest, ten okres od początków wiosny do lata najgorzej znoszą najstarsi-to zbadane zagadnienia z demografii. Mam nadzieje, że psiaczki się nie dadzą.
Pozdrowionka również od mojego zwierza. Wczoraj próbowałam go nagrywac z zabawkami, ale nie do końca wyszło tak jak miało być i pożyczę aparat, bo na komórce mało widać. Poznacie wcielenie psa pogromcy misiów:evil_lol:
Nawet nauczył się po nie podskakiwać, chyba wcześniej tego nie robił, bo skacze juz coraz wyżej, a na początku siedział i patrzył i nie mógł uwierzyć, że jest w stanie do misia doskoczyć;)