Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Biegniemy na górę!!!!!!!!!!!
  2. Świetnie, że się udało:)
  3. W górę mała, a ja wykombimuję jak do Lwówka podjechać:)
  4. W górę mała, ja zaraz wydrukuję jej foty i wyślę wojtka do sąsiadów:)
  5. Niuniuś w górę!!!!!!!!!
  6. Super, ze w tym guzem coraz lepiej:multi: :multi: :multi: No i wychowany Makary jest-komendy umie:)
  7. Wczoraj Bismarck przeszedł samego siebie:) Najpierw mnie długo witał-we w-wiu byłam-w trakcie powitania przytargał nowego misia, aby się pochwalić, wcześniej nie chciał się nim w ogóle bawić. a jak ja wróciłam postanowił go pozbawić nosa;) Wieczorem ok 21 był jeszcze wojtek na hernacie co nie podobało się Bismarckowi, najpierw wyeksmitował misie do łazienki, przecież obcy nie może się nimi bawić;) Następnie polkeciał do kuchni, napił się wody, przyleciał do pokoju i stanął nad jego kubkiem i kaszlnął do niego, tak jakby mu coś w gardle stanęło:diabloti: Zazwyczja takie rzeczy robi w okolicach miski, jak nie tak mu coś poleci, a tutaj przybiegł do mnie, podszedł do kubka oraz gościa:crazyeye: i odstawił scenę:evil_lol: . Potem jeszcze ostentacyjnie się cieszył jak już wychodził:eviltong: . A ja myślałam, że mój Cenzor był wredny, ale chyba ten jest w stanoie go przebić:)
  8. Wojtka sąsiadom padła ON-ka i mówiłam mu, żeby o Tosi wspomniał. Domek z buda na zewnatrz, ale do domu też by chodziła, nie ma małych dzieci. Idealne dla niej. seaside będzie wiedziała gdzie, jak od szkoły muzycznej idzie sie w strone PKS'u wzdłuz torów. Mówiłam mu, żeby im Toskę w necie pokazał. jak cos bedzie wiadomo beda dzwonic do zuzi:)
  9. śliczne te maleśtwa:) A Yoko lepiej trafić nie mogła:loveu: :loveu: :loveu:
  10. W górę maluszku!!!!!!!!!
  11. ślicznota pędzi do góry!!!!!!!
  12. Zdjęcia z komórki, więc jakość kiepska, ale przynajmniej nie wieje tak szybko, bo go nie przeraża wielkość zbliżającego sie przedmiotu;) To jest właśnie miś kolędnik-to za nim się tak wstawił, jak po raz kolejny chciałam mu go z pyska wyciągać-teraz już wiem, ze go nie odda:diabloti: Chociaż on i tak bardzo pokojowo warczy, bo mój Cenzor całe uzębienie od razu pokazywał, a ten tylko burknął:razz: . Teraz coraz częściej mu się nudzi, bo ja wpadłam w fazę tłumaczenia łaciny, a on biedny pozostawiony sam sobie, więc organizują mu seansy biegania za zabawkami, żeby sie pomęczył i poszedł spać, odkurzyliśmy też kostkę do gryzienia-przypomniał sobie do czego to służy i że też może być ciekawa:) On uwielbia wszystkie rzeczy brać między łapy, np. pilot, moja pidżama itp. jak zaczynam ścielić to zawsze mam z nim rozprawę, bo się rzuca i na kołdrę i na prześcieradło i próbuje właśnie je łapać, ostatecznie wywraca się na plecy i czeka na drapanko:evil_lol: Sierść jego teraz mięciutka-chyba linienie skończył, zresztą często czesany pięknie sie prezentuje:)
  13. Brykaj mały na górę! A z allegro to tak jest, suńka od vilasowej ma za każdym razem ok 800 wejść i nic z tego nie wychodzi, teraz 3 raz już ją wystawiłam. Jak mi się uda to w najbliższym czasie odwiedzę psiaki i foty nowe porobię:)
  14. Saba, jak chyba każda kobieta lubi sobie porządzić, więc co będzie wprowadzała podział misek;) Wczoraj na kilka minut weszłam z Bismarckiem do lasu i już 2 kleszcze z niego ściągałam, masakrycznie ich dużo jest, szkoda zdrowia na takie spacery teraz, bo tylko problemy będą:shake: Jeszcze muszę go nagrać jak się z miśkami rozprawia, czasami zachowuje się tak, jakby po raz pierwszy dane mu było takie zachowanie i jeszcze wszyscy się a tego cieszą i zachęcają go do dalszych wariacji:)
  15. Wiecie co-jak tak sobie pomyślałam, że może się w sobie zbiorę i na rowerze tam pojadę-jak nie dostanę wcześniej zapaści jakieś po tych górkach, chyba najgorsza trasa. Tylko, że dopiero w okolicach niedzieli albo środka następnego tygodnia, bo dobry aparat na razie na wycieczkę do irlandii poleciał.
  16. dzięki dziewczyny za wsparcie. Jeszcze tylko główny kopacz ma lekkie opory, ale koleżanki mama przyniosła mi ze szpitala maski i rękawiczki, proponuje jeszcze płyn do dezynfekcji, chociaż mi się wydaje, że jak u nas zimy nie było to nie powinien byc straszny widok, bo tylko go w ręcznik zawinęłam, a trawka na grobie bardzo bujna rośnie. Prześlę jeszcze na skrzynk fotki Bismarcka z kąpieli, ale tylko z komórki, bo nie chciałam go stresować dodatkowo. Zbój jeden ostatnio powiedział mi, że już nie będzie dalej biegał za misiem i się postawił no i warknął na mnie-teraz już mu go nie zabieram jak nie chce;) strasznie osobiście do nich podchodzi, niech sobie je trzyma w końcu ma coś swojego. zresztą ja chyba i tak go już rozpuściłam-a taki przestraszony na początku był:shake:. Coraz częściej na ulicy ogląda się za psami, jeszcze jakieś kolejne kilka miesięcy i zupełnie się zmieni;) ale nadal jest pieszczochem i kilka razy dziennie podchodzi na drapanko. gentelmenem w budzeniu mnie już raczej nie jest, zaczynał od stukania nosem, a teraz mi głowę podnosi i pakuję się na łóżko od razu:eviltong:
  17. Zjadło moje posty z rana:shake: Przepraszam za opóżnienia z informowaniem o allegro, ale dogo u mnie strasznie wolno chodzi:shake:
×
×
  • Create New...