Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. dzięki Kasiu. Jak tylko ogarnę jedną sprawę z pracy to pierwsze strony pouzupełniam, na allegro też usunę te psy, o których pisałaś.
  2. chyba nie ma reguły. Ja swoje odnawiam ogłoszenia, ale na nowe kompletnie brak czasu...
  3. Drops [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/f4d384a0cecd87eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/e44e0efd34950d40med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/cef5de630c5e42ecmed.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam, ale jestem przypisana do nowego projektu, który jest tworzony na już i teraz. Z ogłoszeniami nie mam kiedy walczyć, ale mam nadzieję, ze teraz jak spłyną rzeczy od autorów to się lekko uspokoi. Z Bismarckiem zostanie sasiadki córka, na razie trwa oswajanie. Ola będzie u mnie spać i ogólnie hacjendy używać.
  4. Wicio [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/09f8d28f6499d0e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/2a6103f52331119fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/d216a71e49cf1f0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/a29eb814bfbd6e54med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Olek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/26ee22e3e6ea7fa8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/7489042b8ca2270amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/44ca42220dab9b63med.jpg[/IMG][/URL] Lucek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/1b96f58da5e64d75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/67fa419c866c73fcmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. Krawacik [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/4be6356f34609179med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/2ef5928c03338169med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/8f4cd56c26e679d6med.jpg[/IMG][/URL] Bary i Teo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/cc0b55995a7fb957med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/7de0583f481c4f7cmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. nadrabiam zaległości.... Pazur, chłopak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/ad06858e35714ccbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/5a62ed7b33002105med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/923feba161cadf11med.jpg[/IMG][/URL] Julka, suczka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/8e260b32d956886fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2093/d962d08c1785669dmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Kasiu wrzucę jutro po 18, bo dzisiaj już nie dam rady, musze coś dopisać, a za jakieś 2 godziny już w łóżku powinnam leżeć, aby rano się zwlec, a Bismarck też musi jescze wyjść. ale jutro już na pewno będą
  9. Super. To ta nasza kasiorka wystarczyła? Od razu póxniej zrobię rozliczenie. do mnie w czerwcu na długi weekend przyjadę z b-ca, to poproszę aby zabrali resztę psich gadżetów, zrobię bazarek. Wysłałam prośbe do kierownika o czipy. Ja mam jescze ze 3 godziny do odrobienia, więc bedzie w sam raz. Buziaki
  10. dziewczyna twarda z Mani:) a chłopak kulturalny. Mógłby juz się ktoś chętny zgłosić.
  11. [quote name='kasia310']Byłam dzisiaj w schroo, Madzia czy znajdziesz czas na wrzucenie zdjęć na dogo? Przesłałabym Ci na maila, a opisy ja porobię.[/QUOTE] pewnie:) jutro mam dzień pracy w domu, dzisiaj planuję zrobić część tego co mam zaplanowane, wiec powinnam sie w międzyczasie oganiać z fotami:)
  12. ale mieliście fajny wyjazd:) niunia czasu potrzebuje - mój już ze mna 4,5 roku a nadal facetów nie lubi i woli ominąć.
  13. Gosiu tak bardzo mi przykro. To była naprawdę cudowna psina - ja też widziała jej wychowywanie innych psiaków. Była prawdziwą przewodniczką stada. Pozdrawiam Was ciepło.
  14. jaka ona zadowolona z zycia:) Pozdrawiam.
  15. strasznie z niego fajny psiuras:) a zaczepianie pod płotem to chyba jedna z lepszych zabaw psich - mój Bismarck też zaczepia psy...
  16. [url]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1651582014.html[/url] niestety nie mam czasu, aby porobić więcej ogłoszeń. Alergia mnie dopadła w dodatku;/
  17. DT o którym pisze lolka jest sprawdzony - Beata już kilka psów i kotów u sąsiada trzymała i miały się super. A poza tym są zaraz pod jej okiem i w razie W od razu mozna interweniować u weta.
  18. mozecie też pomyśleć o nowym watku, bo Jola mieszka w okolicach Żywca, teraz spodziewa sie dzieciątka i nie ma opcji, aby uaktualniała wątek. Mój osobisty Bismarck też jest z Jelonki, jeszcze z dawniejszych czasów, bo wyciągany w 2006. Na dogo też zagląda czasami kamucha - ona jakiś czas temu jeździła do schroniska.
  19. [quote name='Poker']Napisz może na stronach pomorskich.Może jakieś dziewczyny będą mogły.[/QUOTE] Napisałam na gdańskim watku spacerowym, bo tam chyba wszyscy zaglądają, na "usługowym" też.
  20. [url]http://images50.fotosik.pl/892/727f7a371e32a94cgen.jpg[/url] jaka miłość:) Buziaki.
  21. [quote name='kasia310']ja bym się chętnie powczasowała z Bismarckiem i z Tobą zobaczyła, ale niestety.... pozdrawiam Madzia:)[/QUOTE] szkoda...:( buziaki:)
  22. Bismarck ćwiczył siad, a Sabinka się rozkładała;) I jestem dumna ze swojego psa, bo pięknie podchodził do Kasi i Wojtka - jak na niego. Dał się dotnkąć, a widział ich pierwszy raz w życiu. Normalnie zwierz mi normalnieje:evil_lol:
  23. Poszukuję opieki dla Bismarcka w dniach 19-21 czerwca w Gdańsku A teraz foty z wczorajszego zapoznania z sunią koleżanki z pracy. Sabinka też swoje w życiu przeszła, biegała po Straszynie - dzięki Kasi i kilku osobom znalazła się w hotelu. Ostatecznie została u Kasi:) Psy na wybiegu po kilkunastu minutach pragną jednego - wyjść poza ogrodzenie... Bismarck woli na smyczy chodzić po parku.
×
×
  • Create New...