Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. dołożyłam ostatnie aktualności, na 1 i 2 stronie sa psy w schronisku, których zdjęcia mamy. allegro - są na nim chyba wszystkie psy, które mamy z fotami [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1919163864[/url]
  2. szczęśliwy kudłatek:)
  3. wysokopienna z niej psica:) Cieszę się, że zdrowa. Maciek z pewnością szczęśliwy, że tak jest witany po powrocie - to są naprawdę piękne chwile, jak się wraca i taki mały potworek szaleje. Pozdrawiam ciepło
  4. [quote name='Poker']Ale się uśmiałam. Lepiej uważać , bo pani się wkurzy i odda Bilona ,żebyśmy tylko przestały jej głowę zawracać.[/QUOTE] Dokładnie. Często ludzie i dom są naprawdę super, ale szanują też swoją przestrzeń i prywatność. Ważne, że chłopak się przyzwyczaił.
  5. zostały mi tylko do uzupełnienia psy, do których mam dane. Na pierwszych 2 stronach w moich postach sa aktualne psy. te, które z Kasią robiłysmy ostatnio i się nie pojawiły to ich nie ma już w schronie.
  6. mam nowe czipy:) jutro ogarnę zapewne i zrobię nową aukcję na allegro. Dostałam tez info, że już nie ma psów przy budach, teraz poszły do kojców - były nowe budowane z 1% za zeszły rok.
  7. [quote name='Shawnee']majom domek w polsce^^[/QUOTE] ten kudłaty biały jest u Beaty od jakiś 2 lat na domu tymczasowym, tzn. u jej znajomych:) Dzięki Joanno za info:) Ja czekam na spis od kierownika, bo chciałam nowe allegro puścić
  8. czekam na nowy spis czipów, ale jeszcze nie mam.
  9. Jolu strasznie mi przykro.... te 5 lat na pewno było dla niej szczęśliwym czasem [']
  10. [quote name='wojtuś']Jesteś Madziu:Rose: Kochani pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Pozdrawiamy równie ciepło:loveu::loveu::loveu:
  11. poogłaszaj psa gdzie możesz, wyślij maila i zadzwoń do schroniska. U nas nigdy nie było zorganizowanych dt. Goldenami też zajmowała się Sabina, tzn ma kontakt z fundacją - astridq taki ma nick.
  12. Jutro postaram się ogarnąć trochę psiaki i uzupełnić te z niepełnymi danymi. Osoby, które zaglądają na wątek Bismarcka wiedzą, że ostatnio mieliśmy kłopoty neurologiczne i na inne rzeczy czasu zabrakło... Pozdrawiam z szarego Gdańska:)
  13. [quote name='wojtuś']Zerduszko Kochana... no kogo spotkałaś??? ;););) Mów nam prędziutko, mów....:D[/QUOTE] Księciunia:)
  14. mój Bismarck drapie się po psich ciastkach, niezależnie od firmy.
  15. wyściskany:) Dzisiaj byliśmy na górkach i łąkach w okolicy, teraz śpi, bo pogoda szara. Dziękuję za kibicowanie stworkowi:loveu::loveu::loveu:
  16. na razie jest ok. Buja się prosto, oczy też normalnie się zachowują, apetyt jak zwykle duzy;) Teraz mamy 4 dni wolnego i odpoczywamy:)
  17. [quote name='wojtuś'] Magdo :loveu: strasznie miło, że wspólnie z Nami podzielasz radość z Anisiowego domku:):) Kochani pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Jak można się nie cieszyć:) Piękne zdjęcia, dużo zdrowia Wam życzę i samych radosnych chwil.
  18. Dzięki Asieńko. W przypływie emocji zapomniałam dodać, że jakies tablety mamy. Dzisiaj rano było ok, po południu również. Teraz biegał z bobrem. Był szwagier kolegi od którego wynajmuję mieszkanie, bo jest problem ze spłuczką, przyszedł ze znajomym - Bismarck miał rozrywkę. Spłuczka wbudowana w ścianę to wyzwanie przy okazji awarii... Tablety były brane pod wagę psiaka i co 12 godzin łyka. W poniedziałek mam urlop i odpoczywam przez te 4 dni, bo po wyjeździe na Dolny śląsk wpadłam w sam środek nerwowego okresu kończenia projektu, więc czuję się tak, jakbym nigdzie nie była... Pozdrawiam:)
  19. Dzięki wskazaniom kilku osób z Gdańska pojechaliśmy do poleconego gabinetu, gdzie przyjmuje kilku wetów. Akurat trafiliśmy na neurologa. Po pobraniu krwi i otrzymaniu wyników wykluczono wątrobę i nerki. Badania odruchów nie wskazują tez uszkodzeń nerwów zlokalizowanych na głowie, co wykluczyło nowotwór w tej części ciała. Po reakcjach psa stwierdzono zespół i dalej zapomniałam, jak jutro na spokojnie siądę to odnajdę. Jest to uwarunkowane u niuńka wiekiem. Sprawdzono tez uszy, bo czasami może spowodować to zapalenia uszu właśnie. Objawy - oczopląs, brak równowagi, chodzenie w kółko (u nas tego nie było) itd. Wyglądało to strasznie, bo Bismarck w pewnych momentach nie potrafił się odnaleźć, oczy mu latały non stop, nie koordynował swoich ruchów, miał gorączkę. Od około 11 był juz sam w domu, jak wróciłam z pracy to chrapał na całego. Na szczęście mam wyrozumiałych przełożonych, a 3 godziny odpracuję sobie w weekend w domu. Jeśli coś podobnego się powtórzy w najbliższych 2-3 dniach to mam jechać z nim ponownie. Leków generalnie się nie podaje, można antybiotyki dać, jednak u Bismarcka nie ma stanu zapalnego i na siłę lekować go nie potrzeba. Weterynarz mieszka w okolicy jak się okazało, więc w razie "W" mogę pisać na maila. Strachu było dużo, w pewnym momencie się bałam, ze to koniec - mała panikara ze mnie... Na szczęście trafiliśmy do dobrych wetów, dobrze że nie ryzykowałam z pobliskim gabinetem - nie ujmując nikomu, wolałam posłuchać osób zorientowanych w terenie tutejszym. Teraz Bismarck lekko histeryzuje, bo jedzenia dzisiaj w zasadzie nie było. W gabinecie jeszcze trafiliśmy na psa z połową skóry z uda wiszącą, bo podczas zabawy zaczepiła o coś z bramy - masakra jakaś, dopiero obiad wcinam. Dziękuję Wam za otuchę, pozdrawiam ciepło, Bismarck zapewne też
  20. z Bismarckiem nie jest dobrze, zaraz jedziemy do weta. Uciekają mu non stop gałki oczne, zwymiotował i w ogóle nie trzyma równowagi;(
  21. Wspaniałe wieści od Anikowej rodzinki:) Trzymam kciuki za docieranie się. Ja też trafiłam na dogo przez adopcję piesa i jakoś się zadomowiłam na dłużej;)
  22. czasu brak... jescze dzisiaj miałam w pracy akcję "buldożek". Mam wieści, ze zabrał ją ktoś z infolinii, a nawet dt na jutro już zaklepany w Gdyni. żeby tak z kundelkami było
  23. W Straszynie pod Gdańskiem od 2 dni na terenie wydawnictwa biega suczka buldożek francuski. Pilnie potrzebny opiekun lub właściciel.
  24. W Straszynie na terenie wydawnictwa Nowa Era od 2 dni biega suczka buldożek francuski - czy nikt jej nie szuka? Pilnie potrzebny opiekun, ja nie mam możliwości
  25. W Straszynie na terenie wydawnictwa Nowa Era biega od dwóch dni suczka buldożek francuski - pilnie szukamy właściciela lub chętnego do opieki nad psem.
×
×
  • Create New...