Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. [quote name='daga31081980']cioteczko ale jak labek odebrany przez właścicieli.Z tego co czytałam został znalezione przywiązany pod sklepem czy oni zapomnieli zabrać psa z pod sklepu?[/QUOTE] Tyle wiem od kierownika - ja jestem w Gdańsku, więc cieżko mi być na bieżąco. Jesli ktoś przyszedł z jego książeczką i udowodnił, że jest włascicielem to może go zabrać. Poza tym wolontariusze nie mają wglądu do dokumentów, bo mamy ochronę danych osobowych. Czasami jest tak, że ktoś w rodzinie komuś zrobi na złość. Już nie raz było tak, że własciciel się zgłosił nawet po dłuższym okresie od zaginięcia psa. U nas procedur się raczej pilnuje, więc nie zakładam, że coś było nie tak. Zdarzały się wypdaki, że psa oddał bądź zgubił tymczasowy opiekun, a jak wracał właściciel to np. z ogłoszenia się dowiadywał, że psiak w schronisku siedzi. Krejzo dzięki za info:) Udało się kolejnemu psiakowi:) Jak tylko dostanę czipy to odnowię allegro dla futrzaków. Mamy tez kasiorkę na jedna sterylkę:)
  2. Na tablicy już sa ogłoszenia, że oddadzą, ale trzeba ponieść dotychczasowe koszty utrzymania... Też weszłam z ciekawości, bo wystawiam psy schroniskowe i dostałam maila.
  3. [url]http://i1131.photobucket.com/albums/m555/Mzimu/1.jpg[/url] ale parka:) Pozdrawiam ślicznoty
  4. Przystojniaczek z niego:)
  5. Tobie również wszystkiego najlepszego:) Maraton z petardami na razie się kończy i jest juz spokojniej. Pozdrawiam ciepło:)
  6. ogłoszeń na razie ma kilka po okolicy, z namiarami na Krejzo i bez podania konkretnego miejsca gdzie jest.
  7. [quote name='Krejzo']Super, wielkie dzięki. My spróbujemy też jakieś ogłoszenia lokalnie zamieścić.[/QUOTE] Już jest na lokalnych;) Wpisz prosze jesczze w 1 poście numer do siebie jako kontakt - czasami ktoś psiaka tutaj wypatrzy. Macie spisany czip psa? Bo bez tego przy adopcji albo pytaniu przez telefon o niego może być czasami trudno.
  8. [quote name='Krejzo']Jak na razie może niech telefon będzie do mnie 693798961. Myślę, że ogłoszenia nie zaszkodzą, może nawet lepiej podać, że jest w schronisku. Foty lepszej jakości postaram się zrobić w tygodniu. Dzięki za szybką reakcję.[/QUOTE] To na razie zrobię z telefonem do Ciebie i napiszę, że w schronisku, ale nie podam gdzie, tyle, że na Dolnym Śląsku. Pamiętaj proszę, żeby powiedzieć, ze za psa trzeba opłacić opłatę adopcyjną (to nie był do tej pory wielki pieniądz, a jak kogoś na to nie stać, to nie stać tez na utrzymanie psiaka). Zaraz mu zrobię kilka z tymi fotami, bo od poniedziałku wracam do pracy i będę mniej dostępna.
  9. [quote name='Krejzo']Czekam na odpowiedź z fundacji...chciałbym go jak najszybciej wyciągnąć ze schronu. Na razie mogę mu zaoferować dobrą karmę, weta, spacery i naukę manier- choć tyle...[/QUOTE] Jeśli chcesz to mogę zrobić kilka ogłoszeń z tymi fotami, ale telefon do Ciebie czy do schronu? Mogę nie podawać gdzie jest. Zrobiłabym ogłoszenia w najbliższej okolicy.
  10. [quote name='olly']Kochani, dostaliśmy informację, że w Dłużynie k./Zgorzelca w schronie przebywa SharPei[/QUOTE] Shar pei - lp.761, czip 494389, 4 lata, zdrowy, przyjęty 7.11.11, oddał właściciel. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/16c310f88f62b001med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/bb7d0ebfac83f279med.jpg[/IMG][/URL] Kasia była przed świętami. Aktualnie zaglądamy tam rzadko, bo ja mieszkam na Pomorzu od kilku miesięcy, a Kasia ma duzo pracy i odległość tez sporą.
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220257-Rocky-bia%C5%82y-bokser-w-schronisku-w-D%C5%82u%C5%BCynie-k-Zgorzelca-potrzebna-pomoc%21%21%21?p=18296694#post18296694"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...4#post18296694[/URL] a to watek białego boksera od nas ze schroniska
  12. zaznaczam. Dajcie tez proszę znać, jaka będzie decyzja fundacji, bo kilka ogłoszeń moge mu zrobić
  13. Labrador został odebrany przez właścicieli i 2 bernardyny. Jescze nie wiem, które. Czipy będą na początku tygodnia.
  14. Psy sa już na 1 i 2 stronie wątku, poprosiłam o czipy, bo lp w styczniu się zmieni wraz z nową księgą.
  15. Jak się trzymacie, u mnie też coraz więcej strzelają...
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220083-sp%C3%B3dnice-i-sukienki-S-M-na-sterylki-w-D%C5%82u%C5%BCynie-04.01.2012[/url] będę wdzięczna za podnoszenie czasami. Razem z kasiorką od Kasi i mimblunki chcemy sfinansować jakieś wycięcie, najlepiej dziewczynki jak wystarczy kasy.
  17. tego delikwenta miałam jeszcze z ostatniej wizyty Bernardyn - Azor, lp. 517, czip 840594, 5lat, narosl na lewej łapie, oddał właściciel, zagryza kozy!!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/70709e4d86eba663med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/b4f93b3965760539med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/19583cd37789b986med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/987b67e85fb79bc8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/5a2400ba7e208b81med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Bernardyn - Niko, lp. 729, 8 lat, czip 283723, interwencja, obustronna entrofia powiek, przyjety 25.10.11 [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/6a17a59bf1d6178dmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/31fa48f51f0b29admed.jpg[/IMG][/URL] Marcelka- tu mam problem z lp. poniewaz ona wrócił z adopcji i cos mi sie pokiełbasiło, czip 064909, zdrowa, [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/a225a6e7fac8d65fmed.jpg[/IMG][/URL] i nowe kojce [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/816e76d0cda88bf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/fc6839f31925730dmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. Wydarzeń nie robimy, bo nas nie ma na miejscu na bieżąco, wszystkie informacje jakie udało się zdobyć są podane. Psiak będzie miał 2 tygodnie kwarantanny, jego ogłoszenie jest już na zinfo. W okolicach stycznia/lutego będę chyba na kilka dni na Dolnym Śląsku i się wtedy z Kasią wybierzemy wspólnie do schroniska. Junior - młody, bardzo żywiołowy, bez czipa jeszcze, lp. 821, przyjety 20.12.11, biało-rudy, wesołek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/6e4aacf71d1d6db1med.jpg[/IMG][/URL] Erazm - lp. 768, czip 283579, przyjety 15.11.11, 3 lata, złamane lewe podudzie, brązowo-czarny, fajny. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/331ca57887af6d5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/bf62b4be8560ddcfmed.jpg[/IMG][/URL] Atos- duzy czarny szorstkowłosy, lp. 113, czip 390321, 3 lata, przyjety we wrzesniu 2010, przeniesiony do budy z kojców wspólnych, bardzo fajny ale nie zgadza sie z innymi psami, do ludzi lgnie. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/473/75d76c857539d7d1med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Topielczyk - najprawdopodobniej psa próbowano utopić!!!! Wycieńczony i zziębniety, apatyczny, ale łagodny, smutny z zaćmą lp. 822, przyjety 20.12.11, bez czipa jeszcze. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/38510c115cf2b8b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/2c7299aeb8d532f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/febe6a3a9486101amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/2f4061d90b4187fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/3a71a653ee4372d8med.jpg[/IMG][/URL]
  21. Dziękujemy za życzenia:) Bismarck korzysta z uroków ciepłej zimy i biega po plażach. Wczoraj byliśmy w Orłowie w Gdyni. Bismarck zostal bohaterem dnia - z racji moich słabych umiejętności schodzenia po górkach puściłam go ze smyczy, znajomy łapał go na dole. Bismarck jednak postanowił po mnie wrócić i z powrotem wbiegł, a następnie za mną schodził powoli:) Psiaków było mnóstwo, pogoda sprzyjała, no i lesisto, co najbardziej odpowiada psiakowi. najlepszą bronia jest atak, czyli wejście za blisko w kadr z widokiem na molo w Orłowie a tak wysoko psisko się wspieło ta mina mówi już wszystko - mam dosyć pstrykania
  22. [quote name='wojtuś']Kochani wszystkiego dobrego:) i super domków dla naszych Psiaków:)[/QUOTE] dziękujęmy:) Mam już foty od Kasi. Postaram się część dodać dzisiaj. Shar pei - lp.761, czip 494389, 4 lata, zdrowy, przyjęty 7.11.11, oddał właściciel. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/16c310f88f62b001med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/bb7d0ebfac83f279med.jpg[/IMG][/URL] no i smutny Pazur po powrocie bo nie szczekał.....:( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/b475a1992c19d62dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/9aa7b89177e27619med.jpg[/IMG][/URL] Rudolf - labrador biszkoptowy, lp. 814, czipa jeszcze brak, przyjety 18.12.11, przywiazany do sklepu w Przesieczanach!!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/467/16e5524808641b4amed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Daria i jak udało się ? Wszystkim świąteczne pozdrowienia przesylam:) Pazur wrócił, bo nie szczekał...
  24. [quote name='Shawnee']Pazur jest znowu w schronisku :shake:[/QUOTE] oj... wrócił? W schronisku są 4 bernardyny... Mam zdjęcie na razie tylko suczki. [COLOR=#0000ff][FONT=Arial]Biedna tęskni bo bardzo mało je.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0000ff][FONT=Arial]chip 283-635 - samica, 1 rok, znaleziona w Parzycach 12.12.2011 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/448/87998b20fe685012med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/448/f49cdc24bf75873emed.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...