[quote name='tygra']jutro jeśli ją zlokalizuje będzie w Warszawie
o 7 rano po nią jadę, mam chwilowy tymczas (ale to tylko tymczas)[/quote]
Obyś ją znalazła!
To super, że udało Ci się załatwić domek tymczasowy.
[quote name='anna0211']Żałuję, że Gumiś nie trafił do mnie, ale trzymam kciuki za domek:loveu:.[/quote]
A tej biedy byś nie chciała?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86151&highlight=bursztynowa[/URL]