Może coś by dało, gdyby podsumować: jakie badania i jakie zabiegi powinna bieda przejść (i ile to dokładnie kosztuje - ile brakuje pieniędzy), co po leczeniu - czy jest szansa na dom, DT, czy raczej hotelik (jakie koszty)?
My też postaramy się zainteresować znajomych jej losem i sami coś dorzucić...
Rzeczywiście jest problem z kasą - wszyscy są spłukani i pomagają po kilku psom naraz.
Napisz coś o tym piesku ze złamaną łapką!