Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Myślę, że spokojnie możesz poprzestać na węglu. Roślinka ci to, więc krzywdy mu nie zrobi. A Nifuroksazyd rzeczywiście jest na rozwolnienia wynikające z zatruć :) Pozdrawiam i czekam (tak, jak i inni chyba...) na fotki !!! :)
  2. O widzisz? Już masz odpowiedź :) To co prawda ponad 200 km, ale może uda się coś skombinować z transportem?
  3. Ale nie denerwuj się tak :) Poczekaj, na pewno dostaniesz odpowiedź (ja np. nie wiem) - nie każdy siedzi w necie godzinami. A może warto by rozważyć (jeśli ew. załatwiany przez Ciebie domek jest pewny) dowiezienie suni, załatwienie/złożenie się na jakiś transport?
  4. A co z aukcją na Allegro?
  5. Kto chce śliczną psiunię??? Kto da maleńkiej kochający dom? Kto pozwoli uniknąć jej schronu??? Do góry mała :)
  6. Halo Mosii, daj jakiś znak życia. Cisza jest niepokojąca :( Co z Tobą? Co z Torresem???
  7. Chyba nie miał, ale już ma, dzięki :)
  8. "Jezu jak się cieszę..." :) :multi::multi::multi::multi::multi: Dużo wzajemnej miłości i w ogóle wszystkiego dobrego Waszej Trójcy życzę !!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ucałujcie ode mnie Dragonika w środek czułka :) P.S. Może ktoś wie jak usunąć płatne ogłoszenie na 4 łapach? Wszak Dragon ma już dom :)
  9. Zdrowiej szybciutko. Tylu ludzi Ci pomaga, że na pewno będzie dobrze :) Majo :loveu:
  10. Same dobre wieści (no może oprócz tego gronkowca, ale i z tym badziewiem się Regal z właścicielami uporają, wiem coś o tym :) ). Miło czytać :)
  11. To poproszę Twego maila :) Jak nie masz kolorowej drukarki, to zdjęcia wydrukują Ci się w szarości.
  12. Wysłane :) Nie zdziw się wielkością - 2,5 MB...
  13. Odleglość nie ma znaczenia. Jak ktoś chce wpłacić jakikolwiek pieniądz, to wpłaci, niezależnie od tego, gdzie mieszka. Dziewczyna, która poprosiła mnie o zrobienie tego plakatu mieszka w tym samym mieście co ja, ok. 300 km od Ligoty i tu chce je porozwieszać. Myślę, że jest sens. Zawsze znajdzie się ktoś, kto przeczyta i wpłaci choć tą złotówkę :)
  14. Witam wszystkich :) Zostałam dziś poproszona o zrobienie "plakatu" dotyczącego tematu. Oto on: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/fe709376a0e84dda.jpg[/IMG][/URL] Marnej jakości tutaj, bo to zdjęcie. Zainteresowanym mogę wysłać wersję właściwą, tylko proszę o info z adresem mailowym. Pozdrawiam.
  15. O, widzę, że w międzyczasie padły już porady jak wrzucać zdjęcia :)
  16. Aż serce rośnie jak się czyta takie słowa. Nawet Wasze podejście do sraczki :) - widać, że już go bardzo kochacie. A co będzie dalej ???:multi::multi::multi: Jeśli chodzi o wrzucanie zdjęć to tak: 1. Robicie fotę, wrzucacie ją do kompa :eviltong: 2. Zmniejszacie zdjęcie w jakimś programie (Photoshop, Microsoft Office Picture Menager), tak by miało mniej więcej 550x450 pikseli (nie będzie wyłazić poza ramki i rozciągać strony) 3. Rejestrujecie się np. na [url]www.fotosik.pl[/url] 4. Logujecie się tamże 5. W górnej części strony, mniej więcej na środku jest napis "dodaj zdjęcie", a obok przycisk "przeglądaj", który naciskacie. 6. Znajdujecie zdjęcie, które chcecie dodać, możecie dodać jego opis (ale nie musicie), klikacie na "dodaj" i czekacie kilka sekund. Zdjęcie dodane! :) 7. Możecie je wrzucić na dogomanię na kilka sposobów: jako miniaturkę na forum, pełen rozmiar na forum, miniaturkę po kliknięciu w którą otwiera się pełen rozmiar. Powodzenia :)
  17. [quote name='niki740']podala mu leki. na serio nie wiem jakie. wiem ze dostaje antybiotyk w zastrzyku.[/quote] Jak to nie wiesz? Przecież powinien mieć wpis do książeczki... Jeśli takowego jeszcze nie ma, to poproś przy następnej wizycie :) Zdrówka życzę. P.S. Przypomniałam sobie, że jak mój dogo był kiedyś przeziębiony (z tym, że katar miał krótko, raczej kaszlał, tzn. rzęził strasznie :shake:), to wet. zalecił (a pogoda była podobna) ubieranie go na spacery, tak, żeby chronic płuca. Argentyn to duże bydlę, musiałam mu oddać swój polar :cool3: I chodził sobie w takim polarowym kubraku (rękawki założone na przednie łapy :) ) wzruszając wszystkich naokoło :)
  18. Bardzo, bardzo się cieszę i choć to nie ja zabieram Dragonika to siedzę przed jutrem jak na szpilkach :) Pozdrowienia i :loveu: dla nowych właścicieli :)
  19. Myślę, że Twój psiak jest najzwyczajniej w świecie przeziębiony. Kaszle, kicha (jak sama mówisz przeźroczystą wydzieliną), a poza tym czuje się dobrze. Nie ma co panikować na zapas. Tym bardziej, że oglądał go wet i sam zdiagnozował przeziębienie. Czy Piecho dostaje jakies leki?
  20. Czy Koszi miała wystawianą aukcję na Allegro?
  21. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę !!!! :cool2::cool2::cool2: :laola::laola: Dotarłam wreszcie do domu, siadam do kompa, a tu taka radość :) Ago i Krzysiu - wielkie :loveu: i dzięki za zakochanie się w Dragonie :) Z przyjemnością wycofuję aukcję z Allegro !!! Kochani piątek już niedaleko, już zaraz, za chwilkę Dragoniątko będzie u Was. O jeju, ale się cieszę :multi: :multi: :multi: :multi:
  22. Już nie mogę się doczekać relacji ze spotkania... Ręce mi już zbielały od kciukowania ;) Będę w domu dopiero koło 22.00 - mam nadzieję, że wtedy wszystkiego się dowiem :)
  23. Halo, halo !!! A co słychać u Torresa??? Już w nowym domu??? Dlaczego cisza taka zapadła, hę? :shake: Mosii, Lavinia - mówcie szybko co i jak.
×
×
  • Create New...