Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='ARKA']Wpisalam ale go nie widzie, czyzby cenzura?:cool3:[/QUOTE] Komentarze pojawiają się z opóźnieniem.
  2. Proponuję wpisać im jakieś komentarze na stronie: [url]http://www.gazeta.olawa.pl/aktualnosci,wiecej,350.htm[/url] Ja wpisałam. Niech wiedzą, że czytelnicy nie dadzą sobie oczu mydlić. A i może przeczyta to ktoś, kto nie zorientowany jest w temacie i dowie się jaka jest prawda.
  3. No właśnie... co taka cisza zapadła? My chcemy wiedzieć co u Majo !!!!!! :)
  4. [quote name='pajunia']Bardzo by mnie ciekawilo, kto tak probuje ofiarnosc, pomoc ,prace dla tych psow, w taki negatywny sposob w Niemczech przedstawic. I jaki ma sie w tym cel? Wiadomo, ze nie jest dobrze, ale dlaczego np.uspionego psa, przedstawia sie jako leczonego w klinice i prosi o pmoc dla niego, nie rozumiem. kto to zrobil? Czy wiecie cos o tej osobie??[/QUOTE] Jak można robić coś takiego? :angryy:
  5. [quote name='Czarodziejka'][B]Ani słowa o alkoholoźmie? Przecież to była jedna z przyczyn upadku schroniska![/B][/QUOTE] No właśnie! Zastanawiam się cały czas co łączy autorkę artykułu z właścicielką tego piekła. Może wspólne imprezy?? :diabloti: Przeciez ten artykuł to prawie pean na temat biednej pani Marzenki... :angryy:
  6. Arka ma rację. To by wiele uporządkowało i pomogło. Jeśli jest taka potrzeba mogę pomóc w aktualizacji strony :)
  7. No właśnie: jak się Majo miewa? :)
  8. [quote name='ARKA'][B][COLOR=red]PRZYPOMINAM o wysyłaniu! [/COLOR][/B][/QUOTE] Wysłane, przez dwie osoby :)
  9. Wyślę obydwa plakaty (i do KWL i do Persi). Tylko najprawdopodobniej dopiero jutro. Pozdrawiam :)
  10. Ufff, to dobrze, że się opanował nieco :) Może coś w tym jest i rzeczywiście pod Twoją nieobecność odbywała się walka o władzę... Trzymam kciuki za spokojne spotkanie na psim szczeblu :) Pozdrawiam. Kasia
  11. [quote name='ARKA'][B][COLOR=red]Moze plakaciki powinny byc umieszczone na stronie ligockiej aby kazdy mogl sobie pobrac i wydrukowac[/COLOR][/B].[/quote] Chciałam je zamieścić właśnie w taki sposób, żeby każdy mógł w każdej chwili sobie pobrać, ale nie umiem :( Są zrobione w Wordzie, a na stonach do zapisywania zdjęć (np. fotosik) nie przyjmują/wgrywają dokumentów z rozszerzeniem doc. Jak ktoś wie jak mogłabym to zrobić, to bardzo proszę niech powie czym prędzej! :) [QUOTE]dziewczyny ja też poproszę o plakacik na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłany, wersja lżejsza. Jak zyczysz sobie też tą ostrzejszą daj znać. [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
  12. Plakaty (szumnie je nazywając. Zrobione w Wordzie. Ale uczę się Correla :) ) wyślę późnym wieczorem albo jutro. Czekajcie cierpliwie.
  13. [quote name='Dorothy']Maciaszek ja poprosze plakat na pw[/QUOTE] Mogę Ci wysłać na priv, ale chyba lepiej byłoby na maila (łatwiej będzie Ci go wydobyć), a zatem (jesli chcesz) prześlij mi maila na priv i późnym wieczore, (albo jutro rano) wyślę Ci plakat. Powiedz tylko jeszcze jaką wolisz wersję - łagodniejszą czy też ostrzejszą (bardziej drastyczne zdjęcia)?
  14. [B]Napiszcie jeszcze gdzie wysyłać "dary"[/B]. Czy do którejś z Was (jeśli tak, proszę adres na priv) czy na adres jakiejś organizacji (np. Straży dla Zwierząt). Postaram się coś zebrać i niebawem wysłać :)
  15. Tak właśnie mi się wydaje (zresztą pisałam już o tym wcześniej) że te wyskoki (czasami w sensie dosłownym ;) ) są próbą dominacji, zwrócenia na siebie uwagi, może też lekkiego egocentryczenia. Dobrym, bardzo dobrym sygnałem, objawem jest to, że Dragon szybko się uczy, więc może szybko załapie kto tu rządzi i przestanie topić panele ;) Myślę, że moglibyście porozmawiać raz z którąś z behawiorystek, może (na pewno) da kilka cennych rad, które ułatwią Waszej Trójcy życie :)
  16. Właśnie dziewczyny: [B]napiszcie czego potrzeba [/B](i jeśli chodzi o jedzenie - jakieś makarony, ryż, kasza, suche... i jeśli chodzi o rzeczy inne - koce, itp.). Bo że pieniędzy potrzeba co nie miara to wiadomo... :(
  17. [quote name='anarella']Najprawdopodobniej , moge miec staly dom dla psiaka, aczkolwiek pani ta "choruje" na labradory i najlepiej czarne. I zapewnia, ze takiego wezmie bez dwoch zdan. Czy jest w Ligocie jakis labek? Dajcie znac, to wypytam ja dzisiaj i moze by sie udalo jutro zabrac dwa psiaki.[/QUOTE] Jest labrador, ale nie czarny. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41876&page=10[/url]
  18. [quote name='AguŚ']przeslijcie mi ten plakat [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Plakat wysłany :)
  19. Tak właśnie myślałam - że cisza oznacza jakieś problemy :( Trzymam kciuki za doprowadzanie Dragona do pionu !! I cieszę się bardzo, że Aga i Krzyś się nie poddają :) Odezwijcie się czaem - napiszcie jak idzie "prostowanie" Dragoniastego i w ogóle co słychać. Pozdrawiam. Kasia
  20. [QUOTE]i proszę o plakacik na maila [COLOR=Blue][email protected][/COLOR][/QUOTE] Plakat wysłany :) [B][SIZE=3][COLOR=Blue] [/COLOR] [/SIZE][/B]
  21. Halo, halooooooooooo !!!!!!! Co to za cisza podejrzana i dziwna? Co słychać u Dragona? Co się dzieje, że milczycie?
  22. Mój Krzysiek też dostał odpowiedź, tej samej treści. Myślę, że warto wysyłać, nawet jeśli odpowiadają standardowo wszystkim to samo. Przypominam, że [B]mam[/B] (i jestem chętna do wysyłki) [B]plakaty dot. Nowej Ligoty[/B]. Wersja łagodniejsza i ostrzejsza (jeśli chodzi o foty). Proszę tylko o podawanie maili.
  23. Właśnie, Silky ma rację. Tak powinno się robić wszędzie, a w Twojej sytuacjie wręcz obowiązkowo :)
  24. [quote name='VitisVini']Acha i wpisujecie się kto wysłał list do wojewody,zobaczymy ile ich będzie, ja trzecia bo wcześniej chyba już Maciaszek był.[/QUOTE] Maciaszek był, Maciaszek wysłał ;) i Maciaszek dostał odpowiedź. Następującej treści: "Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk zareagował na sygnały o tragicznej sytuacji zwierząt w schronisku w Nowej Ligocie. Skontaktował się z wójtem gminy Oleśnica Andrzejem Proszkowskim i Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii Zbigniewem Sucheckim, którzy zrelacjonowali podjęte działania w sprawie losu psów ze schroniska w Nowej Ligocie. Psy są w tej chwili leczone i dokarmiane. Zatrudnione zostały dodatkowe osoby, które zajmują się zwierzętami. Służby w tej chwili szukają bezpiecznych miejsc dla bezpańskich psów. Do Ligoty zgłaszają się osoby, które deklarują pomoc i chęć opieki nad zwierzętami."
×
×
  • Create New...