-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy !!!! MOCNO !!! Co do gwałtów: Bazyla nogę (a nawet ogon :evil_lol:) też próbował napastować, ale Bazyl, tak samo jak Astra, powarkiwał i dwa razy pogonił Maksia. Po 2 dniach ekscesy się skończyły :roll: Popiskiwać pod Twoimi drzwiami będzie na bank, bo teraz Ty jesteś jego panią, Twoich rodziców jeszcze dobrze nie poznał (ale polubił i to najważniejsze !!). U mnie nawet dobijał się do mieszkania (jak wychodziłam wczoraj rano to musiałam go wyprosić na korytarz, żeby móc wypuścić z pokoju Bazyla i zapiąć. Ta minuta samotności na korytarzu tak go zestresowała, że zaczął drapać w drzwi do mieszkania i dopominać się wpuszczenia) :evil_lol: -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Czekam z niecierpliwością na jakieś wieści z Nowego Targu... Czy wszyscy już zakochani w Maksie :) ?? -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Patko, żywię głęboką nadzieję, że masz w domku rodzinnym net... :roll: Widzę, że zaakceptował Cię już w pełni i więź uczuciowa zbudowana (mocna i trwała) :multi: :loveu: Jak nocował u mnie to przyszedł w nocy sprawdzić czy wszystko ok, wlazł przednimi łapkami na łóżko, poprzytulał się i wrócił spać. A rano było powitanie (ale nie tak wylewne jak u Ciebie. Cieszę się strasznie, że tak się polubiliście !!! :multi::multi: :) ) To teraz trzymamy kciuki za to, żeby Astra go polubiła i zaakceptowała... -
Super, naprawdę super !!!!!!!
-
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']boski boski boski :loveu: [/quote] A my nie jesteśmy boskie ?? :eviltong: Bo że Maxio to wiadomo :loveu: Dobra kobitki, spadam spać. Dzień pełen wrażeń, na oczy już nie widzę i zaczynam zasypiać przed kompem... Do zobaczenia jutro (a raczej do przeczytania ;)). Śpijcie dobrze :lol: -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
No to wstawię tutaj, żeby wszyscy zobaczyli jak Maxio ma dobrze u Patki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/62/4a90ed84a764ce2f.jpg[/IMG][/URL] Czy my pójdziemy dziś spać ??? ;) Jeszcze zostaniemy posądzone o to, że chcemy sobie komentarzy naprodukować :evil_lol: -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A proszę Cię bardzo, mówisz i masz :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/36/9851d767dcfe6f8a.jpg[/IMG][/URL] A kierunek studiów Twoich brzmi dość intrygująco i wygląda ciekawie... -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='patkaa'] mama juz zarządziła kolejne szczepienia, odrobaczanie, wszystko ma zaplanowane co do minuty, a tata dzisiaj wyszorował miskę dla Maxia, jeszcze się nie zbieramy do nowego targu,a tam juz wszystko gotowe na przybycie króla Maxymiliana I :)[/quote] Coś mi się widzi, że przybędzie i zostanie... :evil_lol: :loveu: A tak z innej beczki, bo nie spytałam a ciekawam: co studiujesz? -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Tu jeszcze w moich rękach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/112/1b10dc896508e75a.jpg[/IMG][/URL] A tu po przejęciu przez Patrycję: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/62/3700485ec19fe99d.jpg[/IMG][/URL] A o zdjęcia jak najbardziej proszę (i chyba nie tylko ja). Będę czekać na "po weekendzie" z niecierpliwością. Jeśli potrzebujesz małego kursu wrzucania zdjęć to mów :) -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Zaraz wrzucę foty. Czy wyrażasz jakiś sprzeciw w temacie pokazania tutaj Twojej persony? -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='patkaa']melduję, że uszko zakropione, ale z wrażenia zapomniałam jak często mam je zakrapiać :oops: [/QUOTE] Mam nadzieję, że nie miałaś problemów z zakrapianiem (że Maksio się nie buntował zbytnio). Zakrapiaj 2x dziennie aż do skutku i jeszcze kilka dni po wyleczeniu (będziesz musiała pewnie dokupić Oridermyl u weta). [QUOTE]jest cudny!! :loveu: :loveu:[/QUOTE] Wiem :) [QUOTE]mam nadzieje,że droga minęła pomyslnie[/QUOTE] A dziękuję, w porządku. Wsiedliśmy tylko do Inter City zamiast do pospiesznego, na który mieliśmy bilety, ale moja mama jakoś tak zamąciła konduktorowi w głowie, że w końcu pozwolił nam jechać na naszych biletach i nie kazał nic dopłacać :evil_lol: [QUOTE]nie chciał odejść, myślałam,że mi serducho peknie,że mu krzywdę robię, ale to było dla jego dobra![/QUOTE] No... Mnie pękało serducho jak widziałam, jak się ogląda, jak ciągnie. Ale wiedziałam właśnie (i wiem), że robimy to wszystko dla niego i że trafił doskonale !! :multi: [QUOTE]Maxio z pod moich nóg pozdrawia ukochaną Ciotkę!! :)[/quote] A ciotka przesyła przeciągły głask i całusa w czółko :loveu: -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Z Patrycją dogadał się bardzo szybko (bo musisz wiedzieć Patko, że na innych powarkiwał na początku znajomości i potrzebował trochę czasu, żeby się oswoić) i wcale się nie dziwię. Patka jest bardzo sympatyczną, ciepłą i wrażliwą osobą. Bardzo fajnie mi się z Nią rozmawiało :) i nie zagadywałam Jej dłużej tylko ze względu na Maksa, a może na siebie... wolałam mieć tą trudną chwilę rozstania za sobą... Oczywiście nie obyło się bez łez :-(, ukryłam się za winklem i posmarkałam. Przyzwyczaiłam się do malucha... Ale wiem, że trafił w bardzo, bardzo dobre ręce. Dziękuję Ci Patko, jesteś kochana :loveu::loveu: -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Maksio jest wspaniałym psem i przekochanym. Moja mama, która poznała go dopiero na dworcu zakochała się w nim od razu i żałowała, że nie może go wziąć :evil_lol: I przez pół dnia wygłaszała na jego temat peany - jaki on posłuszny, jaki zrównoważony, jaki grzeczny, jaki... W pociągu leżał sobie spokojnie, przytrzaskując mnie tą czy ową częścią ciała, pod koniec podróży zasnął. Kaganiec w ogóle nie był używany, nie było potrzeby - toż to anioł, nie pies :loveu:. /[B]Joasiu[/B], dziękuję za wypożyczenie, skontaktuję się z Tobą w najbliższych dniach i umówimy się jakoś na zwrot/ -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
No to jestem. Nie żebym tak późno wróciła z Krakowa (choć wcześnie to nie przyjechaliśmy... :), żal opuszczać to piękne miasto), ale chciałam pozałatwiać wszystkie sprawy, żeby móc spokojnie usiąść przed kompem i napawać się radosnymi nowinami :) -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Noc przebiegła spokojnie. Bazyl z jednym pokoju z Krzyśkiem, Maks w drugim ze mną. Jak Krzyś poszedł do pracy zamknęłam Maksia w drugim pokoju, ale mocno się buntował, więc w końcu założyłam Bazylowi obrożę i kaganiec i wypuściłam malucha. Nawet obeszło się bez większych awantur, tylko Bazyli musiał spać (na wszelki wypadek) w kagańcu :(. Mały trzymał się w bezpiecznej odległości od Bazyla, czyli w drugim pokoju. A potem napędził mi stracha... Bo zniknął. I przez godzinę nie mogłam go namierzyć :shake:. Pojawiał się i znikał, ale zawsze jak się pojawiał to akurat mnie nie było. W końcu udało mi się go znaleźć :multi: Poszliśmy do weta, zaszczepiliśmy się (czyli go), zaraz idziemy na spacer z Bazylem, a potem [B]w drogę[/B] !!! Odezwę się jak wrócę, ale pewnie będzie to późno i Patka da Wam znać szybciej. Na razie. -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[B]Przypomnijcie mi, jakbym zapomniała, żebym zaktualizowała jutro dane na 1 stronie. [/B] Chyba będę się powoli zbierać spać. Jak dam radę, to skrobnę jutro kilka słów przed wyjazdem. A Wy kobity dlaczego nie śpicie? Patka to rozumiem - emocje :), ale Asior? -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ładne te Twoje fretki :) Ciekawe jak Maks na nie zareaguje i jak będą się dogadywać... Mam nadzieję, że bez problemu :) Nowa obserwacja: Maksio zostawiony sam w pokoju przez chwilę (jakieś 3-4 minuty :) ) popłakuje i wypatruje, a potem grzecznie się kładzie pod drzwiami i czeka. Myślę, że tak samo będzie z zostawaniem w domu. Więcej będę mogła w tym temacie powiedzieć jutro, bo od 5.30 rano do jakiejś 10.00 będzie siedział sam w drugim pokoju. W ogóle to jest bardzo spokojny i cichy pies. Czasem sobie tylko ciężko wzdechnie :) Siedząc z nim przez 8 godzin w pracy nie raz miałam wrażenie, że go nie ma. -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ale ja się nie boję i wierzę żeś dobrymi rękami (dobrze Ci z głosu "patrzy" :) ). Zasmarkam się, bo się z nim trochę zżyłam... Z nowszych wieści: Maksik już u mnie w domu. Była mała scysja w windzie (Bazyl się nieco zdenerwował), ale Maksio się kulturalnie wycofał w róg, a ja uspokoiłam Bazyla. Teraz jeden w jednym pokoju, drugi w drugim. Maluch trochę jest zestresowany i chce wychodzić (samobójca czy co??? ;) ), ale myślę, że jak zobaczy, że ja spokojnie siedzę, to się uspokoi. Martwię się troszkę o te poranne przetasowania (tego zamknąć tu, tamtego wypuścić, potem tego wypuścić itd...), teraz jestem z Krzyśkiem, więc jest łatwiej, ale dam radę :) -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ale będę jechała (na 90%) z mamą (stwierdziła, że nie zostawi mnie samej, bo przecież się zasmarkam po oddaniu Maksa :) ), a ta słynie z gadatliwości (zresztą jak większość kobit w naszej rodzinie) ;), więc nie wiem czy bym pospała. Ale co tam, nie to najważniejsze ! -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Odespaniem się nie martwię, bo na to zawsze znajdzie się czas. Co prawda mój Krzysiek nie będzie miał kiedy odespać (pobudka o piątej i ciężka robota do późnego wieczora), ale rzekł, że jak chcę przyprowadzać to mam przyprowadzać :) A w pociągu za wiele bym nie pospała, to tylko 96 minut ;) -
Mały, grzeczny, roczny Maks ZNALAZŁ DOM STAŁY !!!!!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Zaraz idę na spacer z Bazylem i w drodze powrotnej zgarnę małego (bo na razie jest niestety na dworze :( ). Ma zacząć padać w nocy, nie mogę go zostawić na zewnątrz :shake:... Ochroniarz go nie chce, a ja miałam bardzo duże opory we wprowadzeniu go do domu, boję się jatki, ale w takiej sytuacji pogodowej nie mogę go tam zostawić. Będę robić podział na pokoje i najwyżej nie będziemy spali pół nocy :evil_lol: Jakoś sobie damy radę. Przecież nie dam zamoknąć Maksikowi !! Tak czy inaczej proszę trzymać kciuki za przebieg całej akcji, a zwłaszcza kombinacji z wchodzeniem i wychodzeniem z domu (a to czeka mnie jutro kilka razy), bo Bazyl może chcieć pokazać kieł...