Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Azor pobudka, mknij domku szukać !!!
  2. [quote name='patkaa']był dzisiaj 8h sam w domu i sie nigdzie nie zlał :)[/quote]Zuch chłopak !!!
  3. Ufff.... Dobrze, że to nic poważnego :) Ale na takie zatrucia też trzeba uważać. I na wymioty. Nie dalej jak tydzień temu jamnik mojej siostry zaczął wymiotować. Żadnych innych objawów. Myślała, że się zatruł, ale jak - mimo podanych leków (nifuroksazyd) - na drugi dzień nadal wymiotował pojechała z nim do weta. Okazało się, że coś zalega mu w jelitach. Ostatecznie skończyło się operacją, a tym czymś była taśma izolacyjna... (którą najprawdopodobniej wciągnął z jakimś "smakołykiem"). Gdyby czekała dłużej mogłoby się to źle skończyć :( A co dalej z Astrą? Jakie ma zalecenia? Jak się czuje? No i jak tam Maxiu :) ?
  4. Ale dobre wieści :) !!!! Super !!! Jak rozumiem kasa na Laki, tak czy inaczej, się przyda, bo dług jest :(
  5. [quote name='patkaa']nie było, jutro może będzie ;) [/QUOTE] To czekamy, czekamy :) [QUOTE]a co do Maxia, to nad ranem ładuje sie mamie do łóżka, tak ok 4.00 pod kołdrę, nie myślcie sobie, zwija sie w kłębuszek i zasypia :) [/QUOTE] To skubaniec, bezczelnieje coraz bardziej ;) Ale to dobrze, bo to znaczy, że doskonale się u Was czuje :multi: [QUOTE]odrobaczony został, za niedługo szczepienie, uszko sie leczy, juz tak go nie drapie i łepkiem podobno nie trzepie :) [/QUOTE] Pięknie :) [QUOTE]Maxio dostał dzisiaj obróżkę i smyczke, mam powiedziała, że Maluch nie bedzie w obroży od takiego ... chodził, że mały ma o tamtym nie pamietać[/QUOTE] Ma rację Patkowa mama !! Niech zapomni o sukin....:angryy: [QUOTE]dzisiaj się Maxio na mamę śmiertelnie obraził, kiedy kazała mu zejść z wypoczynku [/QUOTE] No wiesz co??? Kazać Maxiowi zejść z wypoczynku??? Toż to skandal i granda... :evil_lol: ;) [QUOTE]tylko z Astrą nie za dobrze, bo wymiotuje od soboty, nie mogą sobie z nią dać rady ;( nie wymiotowała wczoraj, a dzis znowu to samo, jutro jedzie do weta... no tyle nowinek chyba[/QUOTE] Kurcze :-( Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Napisz jak będziesz wiedziała cóż jej jest.
  6. [quote name='Akitka']Mam nadzieję, że stresik już minął...[/quote] Minął, minął :) Dzięki za miłe słowa. A co tam słychać u Maxia? Jakieś nowiny? Ciekawostki? Niesamowite wydarzenia? Zdjęcia (może tato z aparatem już był...)?
  7. Wstawiłam na molosy, ale zainteresowanie beznadziejnie małe :(
  8. :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo, bardzo się cieszę !!!! :laola:
  9. [quote name='andzia69']Podrzuciłam Gratkę w pewne miejsce - zobaczymy co z tego wyjdzie!;)[/QUOTE] NIech coś wyjdzie, niech coś wyjdzie... !!!!!!!! Przecież taki piękna i słodka sunia musi znaleźć w końcu dom !!!
  10. Coś się ruszyło w sprawie Azorka???
  11. [quote name='patkaa']w domu bedzie miał lepsze warunki, przynajmniej bedę tam częściej jeździć ;) [/QUOTE] No tak :evil_lol: Maksio jako przynęta ;) [QUOTE]najbardziej mnie tylko dziwi to,że duży pies ich nie odstraszył, ale jak teraz kradną nawet w biały dzień...[/QUOTE] W ogóle to ich zachowanie było jakieś dziwne. Rozważaliśmy to z Krzyśkiem i doszliśmy do wniosku, że musieli być na jakichś prochach. Na pewno nie byli po alkoholu, a czy czegoś innego sobie nie zapodali... [QUOTE]a skąd Bazyl bidok miał wiedzieć, założyłaś mu jeszcze kaganiec na pychol i co on miał bidok robic, a potem jak biegamy, to cza się obawić ;)[/quote]W sumie tak :cool3:
  12. Czy ktoś z Was wrzucał go na Molosy (tam teraz przerwa techniczna i nie mogę sprawdzić)?
  13. [quote name='patkaa']no, cudny musiał być!! :) nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic, ale już tęsknię i nie mogę się doczekać!! :) :loveu: tęsknie za nim strasznie! :placz: [/QUOTE] :glaszcze: A nie ma takiej opcji, aby zamieszkał z Tobą w Krakowie? [QUOTE] no szkoda,że go nie ugryzł, nastepnym razem bez kagańca!! bo należało sie skubańcowi :/[/quote] Bazyl chyba sam nie wiedział co się dzieje. W pierwszym momencie (jak chłopak złapał mnie od tyłu, jedną ręką w pasie a drugą za gardło) rzucił się z warkotem. Potem miotał się jakoś i próbował skakać, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem co robił dokładnie, bo skupiłam się na tym, żeby się wyswobodzić. A jak uciekaliśmy to myślał, że to zabawa :evil_lol: (też mi zabawa... :shake:) Może to był jego pierwszy raz (i mam nadzieję, że ostatni) i nie wiedział co robić, a może po prostu nie nadaje się na psa obronnego...
  14. [quote name='patkaa']acha, dzisiaj podobno stali na przeciwko siebie i sie po pycholach lizali :loveu:[/quote]Boski widok musiał być :evil_lol: A wyobraź sobie jak będzie Cię witał jak przyjedziesz następnym razem do domu :loveu:
  15. [quote name='patkaa']oż w morde, skubańce, ja bym ich tam :/ szlak by ich trafił!! ale najważniejsze,że nic sie poważnego nie stało... :glaszcze:[/quote] Dzięki :) Ja też bym ich :mad: Szkoda, że Bazyl nie ugryzł drania (zresztą nie miał jak - kaganiec...). Siedzę teraz w bezpiecznym domku, wygadałam się do siostry i wydaje mi się, że to był tylko zły sen (jakieś wyparcie czy co?). Mówię Wam dziewczyny - nie chodźcie nigdzie same wieczorami (jak widać duży pies, też nie jest straszakiem :-() a jak już musicie to najlepiej miejcie ze sobą gaz albo cuś. Ja wiem, że normalnie się o takich rzeczach nie myśli, ale jak widać zdarzają się... A Maksio jest boski i taki.... do całowania :loveu: Masz jakieś wieści z domu? Przebolał już Twój wyjazd?
  16. Ok, no to proszę patrzeć i podziwiać :) Maksio jeszcze w Krakowie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/1b7cb56158c01301.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/b21d9dcd731e6d54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/4673aa91b39753b6.jpg[/IMG][/URL] i boska mina :) :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/73/af271199eac00364.jpg[/IMG][/URL] Maksio w nowym domku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/6bf431138b8d5a65.jpg[/IMG][/URL] z nową panią, Patkową mamą [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/123/21764526cc4b4d0b.jpg[/IMG][/URL] I Astra, Maksiowa towarzyszka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/73/32e03ab3c7e42495.jpg[/IMG][/URL]
  17. A Ty znowu nie śpisz :) Zaraz przerzucę tu Twoje zdjęcia (taka normalnie bezczelna będę :evil_lol:). Muszę się czymś zająć, żeby się odstresować - byłam wieczorem z Bazylem na spacerze (mój Krzysiek wyjechał, a normalnie to on wychodzi wieczorami) i napadło mnie dwóch gnojków :shake: Nic złego na szczęście się nie stało. I na szczęście tylko jeden z nich się ze mną szarpał. A chcieli ukraść mi telefon.... Nie ukradli, bo miałam schowany w spodniach (a dupek przeszukał kieszenie kurtki) i szarpałam się, a na koniec walnęłam dawkę gazu, który ze sobą noszę na wszelki wypadek (gdyby Bazyla napadł pies :cool3:). Bazyl najpierw skoczył z warkotem, a potem tylko próbował skakać na skur.... Wiem jedno - teraz jak będę wychodzić wieczorami z psem, to na pewno będzie chodził bez kagańca i będę miała ze sobą gaz. Dziwię się tylko, że ten drugi nie wkraczał do akcji (uffff.... dobrze, bo w dwójkę to mogliby mi naprawdę zrobić krzywdę :shake:) i dlaczego nie chcieli mnie pogonić i nie daj boże mi włoić jak potraktowałam ich gazem.... Ale co tam, najważniejsze, że już po. W ogóle jak teraz o tym myślę, to mam wrażenie, że to nie działo się naprawdę.
  18. Kurcze... to nie takie proste (jak widać) :( Domku przybywaj !!!!!! A jak teraz Wanda sobie radzi? Izoluje psiaki?
  19. Miłe i wzruszające wieści :) Dobrze, że u Was dobrze !!!
  20. Wystawiłam kolejną aukcję na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52371[/url] Kilka złociszy z poprzedniej powinno niebawem wpłynąć :)
  21. No to trzymam kciuki :) Cyganiątko jest takie piękne, że ktoś musi go wziąć !!!
  22. [quote name='patkaa']jutro zamieszczę te co mam :)[/quote] Tak w zasadzie to już dzisiaj ;) Czemu Ty nie śpisz kobieto? Taki z Ciebie nocny marek?
×
×
  • Create New...