-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Niestety Aszek został w schronie pogryziony... :-( Może już na poprzednich zdjęciach zwróciliście uwagę na jego prawe ucho. Ma jeszcze brzydką szramę (najprawdopodobniej od kła) na pysku i całe stado ran na szyi... :-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/22/c4aea87574bb3f46.jpg[/IMG][/URL] Byłyśmy z nim u weta. Na razie podany został tylko antybiotyk i leki przeciwbólowe. Dalsze leczenie, po przedyskutowaniu sprawy, zostawiłyśmy nowym właścicielom Aszka. W domku "przejściowym", u Dziuni_40 (jeszcze raz DZIĘKI !!!!), Aszek został wykąpany, co wymagało trochę siły i samozaparcia. Psisko zdecydowanie nie lubi być polewane, a ciotki wyszły z łazienki mokrusieńkie...:evil_lol: Aszek w Dziuniowym przedpokoju robi smętną minę (choć tak naprawdę był w dość dobrym nastroju, jak na to bolące ucho...:-(). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/22/dd0b9cb620d551c9.jpg[/IMG][/URL] Miałyśmy mu nie moczyć głowy, ale w tej kąpaniowej szarpaninie niestety raz została ona oblana i... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/22/764aa9b35a29e79d.jpg[/IMG][/URL] ucho, które wcześniej jeszcze jakoś się trzymało w całości rozkleiło się na 2 kawałki... :( Jutro wycieczka do Krakowa i nowe życie dla tego biednego psiska. Trzymajcie kciuki :)
-
[quote name='Pianka']W każdym bądź razie nie było go w schronisku. Sprawdzaliśmy:eviltong:[/quote] Był... [quote name='bea_m']Może na zmianę wątku poczekajmy. Mam nadzieje że Aszek sprawdzi się w nowym domku. Ale lepiej na zimne dmuchać.[/quote] Ano dmuchać, dmuchać na zimne... Oto Aszek, którego w sobotę w schronisku nie było (bo - jak powiedziano dziewczynom - został wydany po ogłoszeniu w gazecie), a dziś już był... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/22/b0ec5e3cf267473f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/22/b199e4d77015054b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/22/bf20014287f1e3ce.jpg[/IMG][/URL] Najprawdopodobniej pani w schronisku się pomyliła. W gazecie był ogłoszony inny pies (do Aszka nieco podobny) i ten rzeczywiście został wydany. Natomiast Aszek cały czas był w schronisku. Dzisiaj, dzięki zgodzie pani kierownik (dziękuję :) ), zabrałam go. Jutro jedzie do nowego domku do Krakowa. A teraz (nie?)daje spać Dziuni_40 (Dziuniu kochana, wielkie dzięki :loveu::Rose:. Ty wiesz, że nie tylko za pyszny rosołek ;) ).
-
Posłucham jutro, dziś już padam...
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjęcia :) Fredzisław śmieciarz mnie rozczulił :loveu: Ogłoszenie jest ok, tylko troszkę go chyba odmłodziłaś no i to uśpienie z powodu przepełnienia wakacyjnego... No chyba, że to taki chwyt ;) -
Jak się czuje Ofka?
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Ulaa napisz co się dzieje? Ja chcę wiedzieć :placz: . Dlaczego nic nie piszesz o Fredku?[/quote] Ja też chcę wiedzieć !!!! I inni pewnie też :) I o zdjęcia prosimy... No i ponawiam pytanie: co z tym szukaniem Fredzisławowi domu? -
Byłam, oglądnęłam :) Nabardziej podoba mi się pierwsza fotka :loveu:
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
maciaszek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się - ten ośrodek, nawet jak nie będzie w pełni spełniał oczekiwań, jest o niebo lepszy niż przebywanie psa koło debila ze sztucerem... -
??? Czyli...?
-
[quote name='VitisVini']TZ-ty zwykle mają opory przed kastracja z przyczyn hmmm nie wiem, jakaś solidarność męska czy co:diabloti: Może Bazylowi posłużyło ponieważ za młodu go ciachnęłaś, jeszcze złych nawyków nie nabrał, ale starsze psy to jak widać mają dobrą pamięć.[/quote] No, chyba coś jest w tej solidarności męskiej... :evil_lol: A Bazylek wcale nie był kastrowany za takiego młodu (czyli nie za szczenięctwa). Został ciachnięty nieco ponad rok temu, czyli w wieku 4 lat.
-
FREDI 3letni dalmat znalazł wspaniały dom :)
maciaszek replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
A co tutaj taka cisza?? Prawie nikt nie zagląda do Fredzika... Ulu, wrzuć jakieś zdjęcia, prosimy... :) -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
maciaszek replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Całusy dla Majo :loveu: A Pani się wcale nie dziwię, że wpuszcza psisko do łóżka :) -
Fantastyczne wieści !!! :multi: :multi: Witamy Panią Atosa :)