Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='Ulaa']Państwo z racji kaczuszek muszą z Fredka zrezygnować, ale tym samym jest dom dla dużego psa w wieku 1-2 lat. Ludzie w porządku.[/quote] To może pies nr 5 z drugiego postu z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75461[/URL]
  2. Jak wyście wytrzymali razem w ten upał w jednym pokoju? Podziwiam! Trzymam kciuki za kąpiel !!!
  3. Brzmi to bardzo, bardzo dobrze !!! I oby tak wyglądało :) Trzymam kciuki.
  4. Roki mknij do góry, po domek !!!
  5. Tym, że ludzie są spokojni bym się nie martwiła. Może to nawet lepiej dla znerwicowanego Fredzia. Ale martwi mnie (jak widać nie tylko mnie) dziecko. Dobrze, że jest przyzwyczajone do psów, ale... czy na pewno nic się nie stanie, nie będzie problemów gdy Fredzik w zabawie małą przewróci albo, nie daj boże, złapie zębami?
  6. A tak Bazyli wygląda w te upały: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/28/3472a666cfff53ec.jpg[/IMG][/URL] Proszę zwrócić uwagę na yntelygentą minę ;) :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/28/5a3408d3f5f0b637.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy. Nie roztopcie się :)
  7. [B]Marillko[/B], dzięki za zaangażowanie :) Może pora zacząć ogłaszać Rudiego/Rokiego? Jakieś Allegro itp.... [B]Muko[/B], masz możliwość zrobienia zdjęć, żebyśmy zobaczyli jak chłopak wygląda po pierwszych zabiegach pielęgnacyjnych?
  8. Co za palant... Nie dziwię się, że się zdenerwowałaś. :calus: Ale powiem Ci, że to trochę ryzykowne tak dawać komuś psa na spacer i z nim nie iść. A jakby nie wrócił? Wzięłaś coś w zastaw ;)?
  9. [url]http://img440.imageshack.us/img440/6606/majo1ou9.jpg[/url] Piękne zdjęcie pięknego psa. Naprawdę. Do oprawienia i powieszenia na ścianie. Albo na tapetę komputera :)
  10. Przyjmuj tych wszystkich chętnych, przyjmuj :) Może wreszcie znajdzie się ktoś godny Fredzia! A jak sobie dajecie radę w te upały?
  11. Hohoho... Rudi/Roki pokazuje pazurki ;) Ciekawe jaki będzie jak już zupełnie się odstresuje. Mam nadzieję, że nie da Wam popalić. Kto na pewno da sobie z nim radę - może być tylko przy tym trochę strat w mieszkaniu :evil_lol:.
  12. Strategia jak najbardziej sensowna!
  13. A co to? Nikt tu nie zajrzał od 10 godzin??? :crazyeye: [COLOR=Red][B]Rudi/Roki szuka domu !!!!!!!![/B][/COLOR]
  14. Rozbawiony pan na poduszkowych włościach... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/28/63c4a2ec0d5ed998.jpg[/IMG][/URL] Przed zrobieniem zdjęcia (nie zdążyłam uchwycić :shake:) leżał główką na jednej, kopytkami na drugiej :mad:.
  15. To podnoszę, żeby dom szybciej się znalazł !!!!
  16. A dziękuję, dziękuję. Jestem ukontentowana :)
  17. [quote name='Ania-shira']trzeba Bazylowi zrobić sesje zdjęciową na jakimś spacerku ale z randki - to tez by podniosło oglądalność :lol:[/quote] Sama bym chciała, żeby Bazyli chodził na randki (bo tylko z sukami może się bawić), ale w okolicy nie ma żadnej randkowej "ofiary". Jedyna sunia, z którą się spotykaliśmy była zainteresowana zdecydowanie bardziej piłeczką i frisbee niż Bazylastym :mad:. A szkoda, bo zdjęcia z zabaw mogą być naprawdę fajne...
  18. A może jakieś zdjęcia? Prosimy bardzo ładnie....
  19. [quote name='Ulaa']Zadzwoniła także bardzo fajna kobitka, niestety ma 5-mcy dziecko, które uczy się raczkować i już widzę, co Fredziak by z nim wyprawiał :evil_lol: Jednak pani była przez 3 lata w TOZie w Zakopanem i przyłączy się do naszej fundacji :multi:[/quote] Widzę, że Fredziak (pośrednio) ściąga Wam również nowych członków i działaczy do fundacji. Może potrzymaj go jednak dłużej? :evil_lol:
  20. Byłam dziś w schronie. Filip nadal tam jest :(
  21. Witam :) Chowek odebrany. Prawdopodobnie (sądząc po godzinie) jest już u Muki. Kontakt z nim miałam krótki, ale mogę powiedzieć kilka rzeczy. Jest bardzo spokojny, zrównoważony. Ładnie chodzi na smyczy. Wygląda na rasowego chow chowa (dla osób nie będących znawcami razy na pewno). I na imię ma Roki (skąd mi się wziął ten Rudi? :evil_lol: Chyba od koloru...). Po kąpieli, rozczesaniu/ostrzyżeniu będzie naprawdę ładnym psem. Już teraz jest :) A wygląda tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/28/3b1094afa2646b51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/28/ffeb05d09b33e8aa.jpg[/IMG][/URL]
  22. Filipku, a co ty tak daleko robisz? Tu na pewno nikt cię nie wypatrzy.
  23. [quote name='VitisVini']jeny w tym tygodniu ma byc do 40 C. to już po nas bo my we dwie z tora upałów nie znosimy.[/QUOTE] A kto znosi? :roll: My mamy w domu 26 stopni i zero szans na mniej... jeśli już to na więcej :shake: [QUOTE] jak zdjęć zabrakło to może striptis zrób:evil_lol: Oglądalność na wątku na pewno skoczy. [/QUOTE] He, he, he. Jest to jakaś koncepcja :eviltong:. [QUOTE] Moge wam wkleić gościnnie Torę która wygląda jakby zaraz miała kopnąć w kalendarz. :evil_lol: leży i myśli nad sensem istnienia. Co za pies, taki z problemami egzystencjonalnymi jak i jej pani.Ostatnio jedyna rzecz jaka ja ruszyła to było położenie się na mrowisku.Ajajaj , :eviltong:[/quote] Wklejaj, wklejaj. Bazyl się nie obrazi :lol:. Wydłubywałaś mrówki z sierści? :eviltong:
×
×
  • Create New...