-
Posts
23614 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maciaszek
-
Pani kierownik jest na urlopie, do 12 września. Musiałabyś porozmawiać z p.Ulą. Na dogo się nie powołuj. Możesz ew. powołać się na mnie - Katarzynę Tomaszek. Powiedz, że mnie znasz i że zaangażowałaś się w szukanie psu domu, ratowanie go. No i opowiedz p.Uli jak wygląda sytuacja (czyli to, co zostało tu ustalone - jak pomóc psu). Gdyby p.Ula pytała o mnie powiedz proszę, że ze względów zdrowotnych muszę zrobić małą przerwę w działalności. Możesz też przy okazji spytać (gdyby nie było zamieszania i p.Ula miała chwilę czasu) czy któryś z obfotografowanych przeze mnie psów (p.Ula ma spisane te numery) nie znalazł przypadkiem (:roll:) domku. Jeśli jakiś znalazł, zapisz proszę jego numer i podaj potem na katowickim wątku. Trzymam kciuki!
-
[quote name='furciaczek'] a dlugo bedziesz zagipsowana??[/quote]Do 20 września... Ale może postaram się o jakieś fotki... Na razie przerwa (również z innych przyczyn), sorrki....:roll:.
-
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']I co z tym zastanawiającym się domkiem??? Nie poganiam bo wiem że to poważna decyzja ale dla Maxa każdy dzień w schronisku to męka :([/quote] Domek się już nie odezwał... :-( -
[quote name='furciaczek']Kocina zaraz po zrobieniu "normalnej" fotki skoczyla mi na twarz:diabloti: [/quote] Tak właśnie pomyślałam jak spojrzałam na tą fotkę :evil_lol: (piękną fotkę!). Wygląda na niej jakby szykował się do skoku. [quote name='furciaczek']EDIT: idem zjesc kolacyjke i....spac:)[/quote] I co, udało się zasnąć? :)
-
[quote name='furciaczek']No gdzie ty sie podziewasz:mad:[/quote] [quote name='ewatr']własnie ;) gdzie ?[/quote] Ukrywam się, bo nie mam dla Was żadnych zdjęć... :oops: I w najbliższym czasie pewnie ich nie zrobię, bo ciężko mi ganiać za białasem z nogą w gipsie (jednak mi założyli, żeby naderwane więzadła i uszkodzona torebka stawowa spokojnie się regenerowały)... Ale mam dla Was filmiki :): Walka Bazylego z potworem strasznym i przekropnym, czyli... odkurzaczem :evil_lol: cz.1: [url]http://www.youtube.com/watch?v=gg6nnRFolbg[/url] cz.2: [url]http://www.youtube.com/watch?v=mSFhHJ-J8Tw[/url] Miłego dnia :).
-
Żegnaj Józiu :(. Bądź szczęśliwy za TM !!! Izo, trzymaj się... I wróć do nas...
-
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']podobno bylo jakies spiecie z sara(biedaczka ma slad na boku) ale oprocz tego spia razem i jedza z jednej miski:loveu: wiec chyba ok![/quote] Oj Rexio, Rexio, na kobietę się rzucać? :mad: Żeby to było pierwszy i ostatni raz! -
HUUUUURRRAAAA Zagłodzony Boksio ma nową mamusię w Rybniku !!!
maciaszek replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie tu prawie cały dzień i proszę, takie ŚWIETNE wiadomości !!! HUUUURAAAAA !!!!!!!! :) To może pora zmienić tytuł? :eviltong: -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
maciaszek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie wiadomo kiedy będzie odpowiedź... Jakoś na dniach. Musimy się uzbroić w cierpliwość. -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło kolejne 25 zł z Allegro. Jak wpłyną wszystkie pieniądze zrobię porządne, duże podsumowanie. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
maciaszek replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Maciaszek, w środę dostanę od weta opis i rachunek za leczenie. Przesłać Ci je meilem zeskanowane czy normalną pocztą, byś mogła przedstawić w schronie? Bo ja za jej leczenie płacę z własnej kasy i nie mam zamiaru wysłać do schroniska ani grosza. Pies miał być zdrowy. Może ich to czegoś nauczy na przyszłość.[/quote] Prześlij, zaniosę im na pewno. Choć wątpię, by to ich czegoś nauczyło... Ciekawe jak ma się reszta maleństw z boksu suni... :(. -
HUUUUURRRAAAA Zagłodzony Boksio ma nową mamusię w Rybniku !!!
maciaszek replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzymamy kciuki BARDZO mocno! -
No i obiecane zdjęcia. A jakie? Oczywiście polegująco-śpiące :) Pies przyłapany [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/62/e1e462f50243c0cd.jpg[/IMG][/URL] pies speszony [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/394/1e77e737b8687a79.jpg[/IMG][/URL] :). Spokojnej nocy!
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
maciaszek replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Te spacerki po Suwałkach to chyba zakrapiane były :evil_lol:. Aż się zdjęcie obaliło :eviltong:. Ależ Dragoś jest śliczny :loveu: :loveu: :loveu:. Wcale Wam się nie dziwię, że uważacie go za superpsiora. Nie dziwię się też turystom, którzy uwieczniali jego dość oryginalny sposób picia :evil_lol:. -
OWCZAREK NIEMIECKI - już w NOWYM DOMU !!!!
maciaszek replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']to jakas porazka weterynaryjna jest! Nyna! mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe, ze dla nas wiek reksia jest takim samym zaskoczeniem jak dla Ciebie.[/quote] No właśnie i no właśnie...:roll: Wpłynęły pieniądze od kolejnych Allegrowiczów (5 osób): w sumie 65 zł :).