Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jednak się udało i to jeszcze podwójnie. :multi: Kocur pojechał do tego samego domku?
  2. Mała Julka znajdzie naj...naj...domek dla niej. W górę!
  3. Na stronie Amicusa jest, że nadal szuka.
  4. Ale dobre wieści! Ale do monentu aż nie pojdzie do domku nie zdejmę aukcji;).
  5. Aaaaaa....To Ty jesteś Panią Negry. Śliczną masz psicę:loveu:Gratuluję! To jeszcze raz do góry!
  6. Justynan2, witaj na wątku! I jak miło, masz banerek mieleckich ONeczków. W górę pieski!
  7. W górę pieski, wypatrujemy domków.
  8. Nie zostajcie z tyłu psiaczki, do góry!
  9. O matko! Kolaczek lub podrośnięty szelcik. Ile szczeniorków. Ratunku!
  10. Maleńka sunieczka chce do własngo domku.
  11. Cudne cudo:loveu: I jaka mądrala:loveu: To wymarzony piesek dla rodziny.:multi:
  12. Wspaniale! :multi:Zatem sunia szuka najlepszego dla siebie domku.
  13. Damy w kwiecie wieku, czekają na własne domki.
  14. Czy jest jakiś sposób, zeby się dowiedzieć, gdzie jest Lalunia?
  15. Niech ten domek Kreci, nareszcie ją odnajdzie.
  16. Trzymam kciuki, żeby małemu się poszczęściło:kciuki:
  17. Obserwatorze, pokochaj i przygarnij Amba.
  18. Bardzo dobre wieści. :multi:Benio ma dom!:multi:
  19. Jakie wieści z podróży i po..?
×
×
  • Create New...