Już się skontaktowalam. Teraz tylko mogę czekać. No prawie tylko;).
Forum owczarka szetlandzkiego:
[URL]http://www.little-star.strefa.pl/index.php[/URL]
Piesek jest nadal na Paluchu. Dzwoniłam przed chwilą. Jego zdjęcie jest wśród psow oczekujących na adopcję.
Na forum sheltie proponowałam tymczas, ale któś go musi stamtąd wyciągnąć.
[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2007/images/nowepsy/2007-11-02/3009.jpg[/IMG]